Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Naturopata ????????
44
@Bykunn Oczywiście że były osoby które wydawały Żydów ( tak zwani szmalcownicy) jednak duża większość Polaków ratowało Żydów. Druga sprawa jest tak że na terenie Polski Niemcom nie udało się stworzyć narodowych oddziałów SS. Trochę jest to nieodpowiednie piętnować naród Polski jakby miał się przyczynić i być głównym twórcą holokaustu.
2
Z jednej strony fajnie że Betis miał dogrywkę, z drugiej strony szkoda że odpadli.
1
Brawo Beeetis :D
0
@against_modern_football Ale że Pan mnie obraża :D
0
@tomek8756 zdecydowanie stacjonarnie. Zdalna nauka mnie trochę rozleniwia.( 2 liceum)
0
@Bobo25 z poziomem trudności jest tak. Kiedy chodzisz sobie Geraltem klikasz ESC, opcje, rozgrywka, na samej górze masz POZIOM TRUDNOŚCI ( przynajmniej u mnie tak to wygląda, sprawdzone na etapie szturmu na murach. Mam nadzieję że pomogłe)
0
@Bobo25 Spróbuję sprawdzić i jak coś to napiszę.
0
@Corss Dobre :D
0
@Bobo25 a na jakim grałeś? Bo jak na najtrudniejszym to możliwe że się nie da.
0
@Bobo25 da się bo sam tak robiłem czasem. Popatrz albo w opcjach, albo kiedy zginiesz powinna być opcja.
0
@Bobo25 najwyżej sobie poziom trudności zmień na ten jeden moment bo gra jest fabularny bardzo fajna.
2
@Dzemix111 jeszcze jak.
0
@barcelonaLM Może coś w tym jest, choć ja osobiście w rywalizacji nie widzę nic złego. To nie wina wf-efu i wf-efisty, że dzieci lubią się z siebie naśmiewać. Mnie trochę denerwowało kiedy nauczyciel na końcu mówił że wygrali wszyscy ( nie, nigdgy z wf-efu orłem nie byłem)
0
@sebasek99 O tym ministrze to naprawdę nie ma co się wypowiadać, szkoda słów.
3
@MrShakira Od Mbappe już wolę Hallanda
1
Ciekawi mnie skąd oni biorą te zdjęcia z meczu?
0
@szymonex10 tak. Dokładnie tak powiedział.
0
@DamianBarcaCule Bramę, a najlepiej 2.
34
Coś czuję że Trincao dzisiaj strzeli.
0
@puyol_presidend5 Dla Onetu miał ok 16%(+5.6%), sądaż IBSP 27.7% i był nad PIS-em
1
@FC1899Barca Trudno jest znaleźć niestety polityka z którym byśmy się zgadzali w 100 procentach.
1
@FC1899Barca Bardzo mnie cieszy jego regularny wzrost w sądażach. Podoba mi się to co mówi i to co już przedstawił w programie Polska2050. Trzymam za niego kciuki w wyborach. Obecnie wydaje mi się że nie jest to kandytad z kategorii, jak to niektórzy określają ,,mniejsze zło" tylko realna szansa aby w Polsce było lepiej. Szczególnie że poglądowo mi odpowiada bo jest to opcja centrowa.
1
@kubix05 zapewne jakieś łyżwy.
52
@JimMorrisonFCB Niby tak, ale nie wiem czy nie jest to lekka przesada.
5
@Janas11224 Jeżeli ktoś nie potrafi kulturalnie i bez wyzwisk wyrażać swojej opinii w komentarzach powinien taki post ominąć. Nie będzie się musiał denerwować a dyskusja będzie bardziej kulturalna.
5
@Chakalaka Jak zwykle w punkt.
0
@Litman ja czuję szybkie 3-0 i po meczu :D
0
@Rewolucja123 Jeżeli będzie możliwość to albo Pfizera albo, jak wejdzie na rynek to Johnson&Johnson.
20
@BarcaInfo Jak z sensowną pensją to w sumie czemu nie.