Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peciak Co ty gadasz w ogóle? :O
6
@macio_944 Pamiętajcie o nawodnieniu przyjaciele. Hydration break obowiązkowo w pracy
3
@Nazio_87 Ale co ty chcesz od Podolińskiego? Dobry duet z Panem Jackiem
0
Ze wszystkich ćwiczeń te na brzuch są chyba najgorsze jeśli chodzi o poziom motywowania się ;P Na razie prostego planka robię 3x40 s. ale trzeba sobie jeszcze czegoś poszukać dla początkujących (i to bardzo początkujących)
0
Mała Mi - tak czy nie? Jak dla mnie niezwykle denerwująca osobistość wprowadzająca chaos i zamęt w pokojowej dolinie Muminków oraz skrycie dążąca do obalenia tamtejszego stylu życia poprzez wprowadzenie krwawej dyktatury.
0
@tadzik447 Gdyż a) mam dwa gole Kane'a na kuponie, b) kibicuję Anglikom
4
Well nie znam się ale to się strasznie długo wydaje coś ;P Ale może to taki standardowy czas:
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @4drian0 @clyde @PatrychoO @Luciano99
0
Ghana niestety uśpi dzisiaj angielskie lwy
1
@Luciano99 Kocham La Bambe
1
@Gibbon_FCB No niestety... ale tylko 5 zł zagrane więc mała strata
5
No jest klimacik :D
@michal26 @Roobo @Comentateiro @Safrani @misterio
0
@derus Ale strzelać potrafi.
3
No to niestety...
0
@Rifek Święto piłki a nie filharmonia ;P
17
Skomentuję to tak - X oraz D
Zdelegalizujcie tą Ameryczkę...
0
@Nazio_87 Aj, no to nie pomogę niestety...
0
@Nazio_87 Konsola czy PC?
4
Po niepowodzeniach zawodowych oraz o wszechobecnym przygnębieniu związanym z przyszłością trzeba się odstresować. Kolejna seria Dark Pictures wjeżdża na tapet:
https://zapodaj.net/plik-c51iQwBWm8
Ale ta gierka to trochę woke jednak (to nie tak, że ja podjąłem tą decyzję)
https://zapodaj.net/plik-LJ95LOhTOo
https://zapodaj.net/plik-cCLmNyeiL0
Też fajny zamysł fabularny tej części na razie.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @4drian0
2
@barcelonaLM Pewnie Borek ale wolałbym szanowanego Pana Jacka Laskowskiego w duecie z Panem Podolińskim
0
@4drian0 No będzie kupowane
2
Bruno asysta, ja swój rekord odległości pobiłem i okej
https://zapodaj.net/plik-WVNbJ0zWRA
Jeszcze Kane 2 brameczki dzisiaj poproszę
1
@mekston Ja asystę Bruno mam ;P
1
A trzeba było postawić tą Portugalię po kursie 1.13...
0
No fajnie ale Bruno może jakaś asysta czy coś. Fajnie by było
1
@macio_944 Haaland jest goatem
2
Siuuuuu .
0
Tata zawsze wiedział...
5
Aż bym obejrzał ale no godzina xD
5
Prezydent Nawrocki szprecha po turecku:
0
@Frimpong Nie polecam, drogi jest