0

@Peciak Co ty gadasz w ogóle? :O

6

@macio_944 Pamiętajcie o nawodnieniu przyjaciele. Hydration break obowiązkowo w pracy

3

@Nazio_87 Ale co ty chcesz od Podolińskiego? Dobry duet z Panem Jackiem

0

Ze wszystkich ćwiczeń te na brzuch są chyba najgorsze jeśli chodzi o poziom motywowania się ;P Na razie prostego planka robię 3x40 s. ale trzeba sobie jeszcze czegoś poszukać dla początkujących (i to bardzo początkujących)

0

Mała Mi - tak czy nie? Jak dla mnie niezwykle denerwująca osobistość wprowadzająca chaos i zamęt w pokojowej dolinie Muminków oraz skrycie dążąca do obalenia tamtejszego stylu życia poprzez wprowadzenie krwawej dyktatury.

0

@tadzik447 Gdyż a) mam dwa gole Kane'a na kuponie, b) kibicuję Anglikom

4

Well nie znam się ale to się strasznie długo wydaje coś ;P Ale może to taki standardowy czas:


@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @4drian0 @clyde @PatrychoO @Luciano99

0

Ghana niestety uśpi dzisiaj angielskie lwy

1

@Luciano99 Kocham La Bambe

1

@Gibbon_FCB No niestety... ale tylko 5 zł zagrane więc mała strata

5

No jest klimacik :D


@michal26 @Roobo @Comentateiro @Safrani @misterio

0

@derus Ale strzelać potrafi.

3

No to niestety...


0

@Rifek Święto piłki a nie filharmonia ;P

17

Skomentuję to tak - X oraz D


Zdelegalizujcie tą Ameryczkę...

0

@Nazio_87 Aj, no to nie pomogę niestety...

0

@Nazio_87 Konsola czy PC?

4

Po niepowodzeniach zawodowych oraz o wszechobecnym przygnębieniu związanym z przyszłością trzeba się odstresować. Kolejna seria Dark Pictures wjeżdża na tapet:
https://zapodaj.net/plik-c51iQwBWm8
Ale ta gierka to trochę woke jednak (to nie tak, że ja podjąłem tą decyzję)
https://zapodaj.net/plik-LJ95LOhTOo
https://zapodaj.net/plik-cCLmNyeiL0
Też fajny zamysł fabularny tej części na razie.
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @DragonxNF @norbi77 @4drian0

2

@barcelonaLM Pewnie Borek ale wolałbym szanowanego Pana Jacka Laskowskiego w duecie z Panem Podolińskim

0

@4drian0 No będzie kupowane

2

Bruno asysta, ja swój rekord odległości pobiłem i okej
https://zapodaj.net/plik-WVNbJ0zWRA
Jeszcze Kane 2 brameczki dzisiaj poproszę

1

@mekston Ja asystę Bruno mam ;P

1

A trzeba było postawić tą Portugalię po kursie 1.13...

0

No fajnie ale Bruno może jakaś asysta czy coś. Fajnie by było

1

@macio_944 Haaland jest goatem

2

Siuuuuu .

0

Tata zawsze wiedział...


5

Aż bym obejrzał ale no godzina xD


5

Prezydent Nawrocki szprecha po turecku:


0

@Frimpong Nie polecam, drogi jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?