La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 759 Culés

3

No to niestety...


0

@Kgorecki2500 Harry z Tybetu

1

@Kgorecki2500 Jak zwykle kłody pod nogi Anglii..

0

@Kgorecki2500

Tutaj nic wielkiego nie trzeba robić, H K wygrał jedno wielkie G w trakcie swojej kariery ;-)

0

@derus Ale strzelać potrafi.

0

@Kgorecki2500

Szkoda że nie w finałach, bo przegrał ich wiele. Poszedł do ligi w której nie ma konkurencji, coś ala PSG - ale pchany jest do ZP …. Pytanie dlaczego Robert nie był tak pchany jak wygrywał???;-)

0

@derus Bundesliga 2X i super puchar to nie gówno.

0

@Kgorecki2500 przyznawac sie, ktory rzucil klatwe na gordona

0

@FiscaelBarca

Wow…. Mega….. to jest sztuka wygrać ligę niemiecką z Bayernem…przed HK nie wygrali ligi przez 10 lat - a nie … czekaj

0

@derus To dalej nie jest gówno, to w końcu mistrzostwo kraju, Barca teraz grą w lidze z jedną liczącą,się drużyna to co my też gówno wygraliśmy?

0

@FiscaelBarca

La Liga straciła już dawno na znaczeniu, są tylko dwie drużyny, Real lub Barca z małymi przerwami co 5 lat , mało konkurencyjne rozgrywki, więc dla mnie to nie robi wrażenia, jak nie w tym roku to za rok i tak się kręci od x lat.

LM to prestiż i pieniążki, to jest warte więcej niż wygranie Ligi w słabych rozgrywkach.

0

@derus Pytam się czy puchary Barcy to gówno a nie co stało,się z la Liga.

0

@FiscaelBarca

Odpisałem ci , nie robi to na mnie wrażenia, oddam La Ligę za LM w ciągu sekundy

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?