La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 805 Culés

0

Ze wszystkich ćwiczeń te na brzuch są chyba najgorsze jeśli chodzi o poziom motywowania się ;P Na razie prostego planka robię 3x40 s. ale trzeba sobie jeszcze czegoś poszukać dla początkujących (i to bardzo początkujących)

1

@Kgorecki2500 byrpies rób na zmianę z plankiem

1

@Kgorecki2500 Szczerze powiedziawszy, Ronaldo wstawił fajny tutorial :D Nic nie trzeba, a brzuch się wypłaszcza przy regularnych ćwiczeniach.

1

@Kgorecki2500 Najlepsze ćwiczenia na brzuch moim zdaniem to
- V-ups (progresujesz sobie dodając ciężar do rąk, ketla albo hantlę, w tym ćwiczeniu pracuje praktycznie cały brzuch)
- Podciąganie nóg do klaty wisząc na drążku, tu w miarę progresu możesz bardziej prostować nogi, dobre ćwiczenie na dół brzucha
- Allahy na lince wyciągu górnego, świetne ćwiczenie na górę brzucha jeśli masz dostęp do siłowni, no i elegancko się progresuje ustawiając coraz większy ciężar
-Russian twist z hantlą lub kettlem, świetne na skosy brzucha
-No i na izometrię oczywiście plank albo hollow hold

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?