La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1799 Culés

2

Zastanówmy się wszyscy czy rzeczywiście takie tuzy jak Podolinski czy Węgrzyn są potrzebni jako komentatorzy?
W prawie 40 milionowym kraju nie jesteśmy w stanie znaleźć faktycznie ciekawych ludzi do współpracy?

3

@Nazio_87 Ale co ty chcesz od Podolińskiego? Dobry duet z Panem Jackiem

0

@Nazio_87 Hehehe no nie hehehe

0

@Kgorecki2500 Dają radę chłopaki.

0

@Nazio_87 pytanie czy ktoś ich w ogóle szuka bo od kilku lat cięgle te same głosy

0

@kulek22 no właśnie o tym mowa. Przecież jak im się żywot skończy to kogo tam zabiorą na takie imprezy?

0

@Nazio_87 zostawcie tego Węgrzyna ludzie

1

@Nazio_87 Moim zdaniem jeden i drugi fajnie komentuje. Podoba mi się ta pasja Kazka i autentyczne emocjonowanie się boiskowymi wydarzeniami, w dodatku jest pozytywny z tymi swoimi heheszkami :D Z kolei Podoliński też nieźle analizuje boiskowe wydarzenia, bo i troszkę futbolu liznął - jako zawodnik i trener.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?