La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 750 Culés

6

Niech słaby występ Gordona i całej Anglii nie odwiedzie Was od faktu, że jutro od 7 rano Stanowiski prowadzi liva o Szpitalu Południowym, w którym jeżeli wierzyć sygnaliście ginęli ludzie żeby się Kacprzyk mógł podszkolić w medycynie.

No, a pamiętam posty o tym, że teraz są spokojne rządy bez znaczacych afer xD trzeba oddać, że przez decyzję Szumowskiego życie straciło dużo więcej osób, ale mimo wszystko nie było to podyktowane koneksjami partyjnymi tylko szaleństwem pandemicznym.

0

@Peciak jutro o 7 dowiemy się, że to wszystko to był jeden wielki teatr dla gojów, a w studiu rozmawiał z jakimś mitomanem.

0

@Peciak Co ty gadasz w ogóle? :O

1

@Peciak Żeby jeszcze choć rzetelne osoby ten Stanowski zapraszał.
Lekarz o którym mowa: Został wywalony ze szpitala nie za donos o pokoju dla VIPów tylko za to, że owalił szpital na pół miliona wpisując fikcyjne dyżury oraz dopisując się do zabiegów ktorych nie wykonywał.
Do tego próba robienia biznesu z Lewandowskim, chciał przejąć od miasta działkę na której jest klub tenisowy i przerobić ją na klinikę medycyny sportowej.
A samemu Lewandowskiemu miał załatwiać papiery na lewy dyplom z uczelni.
No i jest oficerem WP. Błaszczak utworzył dla niego stanowisko i pozwolił mu nie przychodzić do pracy za co z WP później wyleciał.
Także świetny sygnalista, obiektywny, nie mający konfliktu interesów ani ze szpitalem który okradł, ani z Trzaskowskim który mu działki nie dał, ani z rządem Tuska będąc znajomkiem Błaszczaka.

0

@Tasde


Tyle

1

@Peciak "No, a pamiętam posty o tym, że teraz są spokojne rządy bez znaczacych afer xD"

No bo przecież tak było i ta wielka i skandaliczna afera i tak nie przekreśla tego, że PiS miał za swoich rządów przynajmniej z parę takich. Rząd Tuska nawet z tak żenującą sprawą wciąż nie ma tylu afer ile miał rząd PiSu.

0

@Tasde Czuchowski czy to Ty? Widać, że nie oglądałeś tego wywiadu, bo człowiek winny się tak nie zachowuje. Ten człowiek jeżeli nie ma warsztatu aktorskiego Gajosa, to był autentycznie przejęty i przerażony. Jeżeli sprawę ma wyjaśniać prokuratura Żurka to nie ma się czego spodziewać, przecież od afery Zondy, czy od obiecanek rozliczeń PiSowców wiadomo, że są nieudolni i nic nie potrafią.

No i najlepsze:



Ale się narracja sypie xD ale PiSowiec z tego Emila.

1

@Peciak Ojoj przejęty i przerażony, ma zdjęcie z głosem na Trzaskowskiego, no to są żelazne dowody, no po prostu nie ma o czym już rozmawiać, bo wygląda na przerażonego w programie.
I też tak magicznie nagle nabrał odwagi do ujawniania tych brzydkich rzeczy które się działy w szpitalu, gdy szpital wziął go za dupę w sprawie wyłudzenia pół bańki.

0

@macio_944 tak, post był Twój. Dla mnie największą "aferą" tego rządu jest brak jakiejkolwiek sprawczości. Praktycznie żaden z konkretów kluczowych dla obywateli nie został spełniony (kwota wolna, limity NFZ, rozliczenia PiS, itp). Mamy do czynienia z największym deficytem, z historycznymi kredytami, z olbrzymim kryzysem w służbie zdrowia (nawet przed afera Kacprzyka), z największym gabinetem i największą ilością posad w historii, z takim samym nepotyzmem jak za poprzednich rządów.

Rozumiem, że nigdy Cię nie przekonam, bo łatwiej jest kogoś oszukać niż przekonać go, że nie ma racji, że masz inne wartości i inne rzeczy są dla Ciebie ważniejsze. Nie przeszkadza mi to, w tym żeby pisać o tej patologii, bo ja pamiętam pogardę Bieńkowskiej, Arłukowicza, pamiętam tysiące klamstw Tuska i Trzaskowskiego, pamiętam setki niespełnionych nigdy obietnic i pamiętam politykę wprost antypolską przedstawicieli tego rządu i tego poprzedniego. Mam też osobiste relacje i prywatne sytuacje, z którymi się spotkałem, a które miały swoje korzenie w KO i w ich sposobie rozumienia polityki.

Zgadzam się, z tym żeby piętnować i rozliczać wszelkie afery, szczególnie te PiSowskie, ale problemem jest to, że KO tego nie potrafi zrobić. Zostałeś oszukany.

Prawdą jest też to, że pomimo tych wszystkich afer znalazły się pieniądze na 500+, na podniesienie 2 progu, na obniżenie dochodowego w 1 progu, na różne inne programy. Co KO dało zwykłemu Polakowi? Kontrole skarbowe, zamrożone podwyżki płac, brak dużych reform, a teraz aferę w służbie zdrowia na miarę lowców skór.

0

@Tasde to ten sam szpital co zwrócił Kacprzykowi pół bańki, za jeszcze bardziej widoczne machlojki? XD

Nie da się tego obronić, jak bardzo byś pluł i podważał sygnalistę. Taka reakcja tylko wzmacnia jego wersję, popłoch Arłukowicza, kłamstwa Trzaskowskiego i na końcu Tasade lecący z narracja Giertycha i Silniczków bo cóż więcej pozostało xD ostatnio Elon usunął falą wiele botów i najwięcej straciła armia Giertycha i liczba obserwujących Tuska xD

Najgorsze jest to, że każdy wie, że to prawda, ale dowody już dawno spalone, a prokuratura Żurka nic nie zrobi. Znów wszytko się zamiecie pod dywan, ale wiele osób się od Was odwróci.

0

@Peciak Tak, ten sam szpital który zwrócił pieniądze, bo nie mógł ich przyjąć na podstawie tego, że jakiś tłuk poczuł się winny i im przelał bez trybu.

Przywykłem, że ty akceptujesz każdą narracje jaka ci pasuje do tezy i nie ma dla ciebie większego znaczenia, czy ktoś ci sprzedał farmazon czy nie.
Natomiast jak nie mam tu czego bronić bo i czego? Jak na razie masz słowo Jędrzejewskiego który nie jest wiarygodny bo ma konflikt interesów.
Tu nawet nie ma potwierdzenia, że poinformował Trzaskowskiego, jedyne co to że dzwonił to mu powiedział, żeby na WhatsApp wysyłać czego potwierdzić nikt nie może. Wysłał skargę na prywatny numer, oficjalnej zgodnie z procedurami nie złożył, żeby mieć chociaż potwierdzenie, że kogoś informował.
Tak, pokazał treść wiadomości prywatnej z której nie wynika nic a raczej wynika gówno, skoro pisał, że obawia się o zdrowie pacjentów a ma informacje, że tam ludzie umierają.
To jest wybitnie umiejętny dobór środków, na SOR niekompetencja ordynatora zabija pacjentów, potem dochodzi do bezczeszczenia zwłok a pan lekarz jedyną reakcje jaką na to miał to pw na WhatsAppie, no brzmi bardzo legitnie.
A ty tak usilnie próbujesz we wszystko wierzyć, jesteś w takim amoku, że łykniesz cokolwiek by nie powiedział, wmawiając jeszcze, że "każdy wie, że to prawda".
Gówno, ty sam nie wiesz, jak na razie nikt nie wie bo jedynym dowodem jest to, co mówi były lekarz który ma interes w tym, żeby atakować szpital.
Nie wiesz ile prawdy jest w tym co gość opowiada a ile to ubarwianie, ile to farmazony wyssane z palca, ile rzeczy było a ile nie było.
Ale ty wierzysz, że wiesz, to twój standardowy problem.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?