Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo czyżby asystentem był Setien.
0
@macio_944 pamiętaj o kocie.
0
@BarcaInfo Dawać mi Setiena do repki :D
0
@BarcaInfo oj tak tak.
0
@Lub567 głos oddany.
0
Sto lat i dużo zdrowia.
1
Co jak co ale na trąbce gra ładnie.
2
@MESSIah16 a w 2023 Pis da jakieś 1000+ i będą mieli większość. Obym się mylił.
0
@kamilop może tak, a może zostawiłby klub w jeszcze gorszym stanie.
0
@Ghotti Fakty :D
0
@pt9 trochę szybki, reszta nieważna.
0
@Pilka_jest_okragla robi listę zakupów na jutro.
2
I tyle było z pierwszego trofeum w sezonie. Obym jeszcze się mylił.
0
@Crakitic no generalnie żeby w następnych meczach zagrał na jego miejscu ktoś inny. Jeszcze w finale będzie ok jak zagra, ale byłoby fajnie jakby chociaż następny mecz zaczął na ławce :)
5
niech da temu Pedriemu odpocząć w końcu.
0
@BarcaInfo najwyraźniej to jest klub pod niego stworzony :D
1
@JarekS kiedy doszło do otrucia na zachodzie też o tym dużo pisali, już bez przesady że polskie media to przeżywają.
1
@Kow_aLL chciał tym pokazać, jak wielokrotnie podkreślał że nie boi się obecnej władzy. Zobaczymy co z tego będzie. Jest możliwość że stanie się dla ludzi pewnego rodzaju symbolem.
4
@tomek8756 prawdę powiedzieli.
3
Luka Jović z bramką.
0
@BarcaInfo ciekawie by było gdyby Kownacki przeszedł do Espanyolu
0
@DonMatteo901 oj tam znaczenie porównywalne. I wjedny i w drugim przypadku chodzi żeby w Polsce było dobrze :D
0
@mekston kiedyś musi być ten pierwszy raz.
0
@marcin62 On oszalał :D
0
@Visca el Barca !! Chodziło mi o uczynienie wiele historii z komiksów niekanonicznymi.
2
@th@les On oszalał :D
1
@Sulimo Prawda. W moim odczuciu to jedyne co zrobił Disney to póki co serial mandalorian i kilka dobrze się zapowiadających(o Ashoce i Obi-Wanie) oraz nawiązanie współpracy odnośnie gier z dobrymi firmami( EA i Ubisoft). Niestety kompletnie zrujnowali Seaquele. Decyzja na swój własny kanon wyżucając do kosza wiele historii z legend które fani lubili jest jak najbardziej na minus. Sam nie jestem fanem legend bo nie czytam za dużo komiksów, a wiedzę o uniwersum czerpię głównie z filmów i gier(epizod 3 jak dla mnie najlepszy), ale skoro było to kanoniczne do tej pory nie widzę sensu aby tego nieuznawać. To tak jakby teraz markę Star wars przejął Amazon i powiedział że to co zrobił Disney jest niekanoniczne. Poza tym to również był materiał na wiele ciekawych filmów i serialii ( dużo ciekawszych od Seaqueli) Dla mnie Gwiezdne wojny dalej zostaną najlepszym filmowym uniwersum w historii niezależnie od tego w jaką stronę będą szły produkcje. Szkoda że Lucas sprzedał Lucasfilm.
2
Właśnie skończyłem oglądanienie 1 sezonu Mandalorianina z polskim dubbingiem. Serial genialny. Stwierdzam że Disney jedyne co dobrego zrobił z marką Gwiezdnych Wojen to że wychodzi więcej przyzwoitych gier i bardzo dobrze zapowiadające się seriale. Seaquele to porażka i jeżeli kręciliby jakiś film kinowy w tym uniwersum to niech obsadzą Filoniego jako reżysera ,a nie jakiegoś Abramsa.
1
@NaFazieHitman XD teraz zauważyłem.
0
@zadafcb . Mam nadzieję że te komentarze to fejk, bo gość nie obraził Polaków tylko Partię a ci mają spinę jakby ich personalnie od morderców wyzywał.