0

@BarcaInfo czyżby asystentem był Setien.

0

@macio_944 pamiętaj o kocie.

0

@BarcaInfo Dawać mi Setiena do repki :D

0

@BarcaInfo oj tak tak.

0

@Lub567 głos oddany.

0

Sto lat i dużo zdrowia.

1

Co jak co ale na trąbce gra ładnie.

2

@MESSIah16 a w 2023 Pis da jakieś 1000+ i będą mieli większość. Obym się mylił.

0

@kamilop może tak, a może zostawiłby klub w jeszcze gorszym stanie.

0

@Ghotti Fakty :D

0

@pt9 trochę szybki, reszta nieważna.

0

@Pilka_jest_okragla robi listę zakupów na jutro.

2

I tyle było z pierwszego trofeum w sezonie. Obym jeszcze się mylił.

0

@Crakitic no generalnie żeby w następnych meczach zagrał na jego miejscu ktoś inny. Jeszcze w finale będzie ok jak zagra, ale byłoby fajnie jakby chociaż następny mecz zaczął na ławce :)

5

niech da temu Pedriemu odpocząć w końcu.

0

@BarcaInfo najwyraźniej to jest klub pod niego stworzony :D

1

@JarekS kiedy doszło do otrucia na zachodzie też o tym dużo pisali, już bez przesady że polskie media to przeżywają.

1

@Kow_aLL chciał tym pokazać, jak wielokrotnie podkreślał że nie boi się obecnej władzy. Zobaczymy co z tego będzie. Jest możliwość że stanie się dla ludzi pewnego rodzaju symbolem.

4

@tomek8756 prawdę powiedzieli.

3

Luka Jović z bramką.

0

@BarcaInfo ciekawie by było gdyby Kownacki przeszedł do Espanyolu

0

@DonMatteo901 oj tam znaczenie porównywalne. I wjedny i w drugim przypadku chodzi żeby w Polsce było dobrze :D

0

@mekston kiedyś musi być ten pierwszy raz.

0

@marcin62 On oszalał :D

0

@Visca el Barca !! Chodziło mi o uczynienie wiele historii z komiksów niekanonicznymi.

2

@th@les On oszalał :D

1

@Sulimo Prawda. W moim odczuciu to jedyne co zrobił Disney to póki co serial mandalorian i kilka dobrze się zapowiadających(o Ashoce i Obi-Wanie) oraz nawiązanie współpracy odnośnie gier z dobrymi firmami( EA i Ubisoft). Niestety kompletnie zrujnowali Seaquele. Decyzja na swój własny kanon wyżucając do kosza wiele historii z legend które fani lubili jest jak najbardziej na minus. Sam nie jestem fanem legend bo nie czytam za dużo komiksów, a wiedzę o uniwersum czerpię głównie z filmów i gier(epizod 3 jak dla mnie najlepszy), ale skoro było to kanoniczne do tej pory nie widzę sensu aby tego nieuznawać. To tak jakby teraz markę Star wars przejął Amazon i powiedział że to co zrobił Disney jest niekanoniczne. Poza tym to również był materiał na wiele ciekawych filmów i serialii ( dużo ciekawszych od Seaqueli) Dla mnie Gwiezdne wojny dalej zostaną najlepszym filmowym uniwersum w historii niezależnie od tego w jaką stronę będą szły produkcje. Szkoda że Lucas sprzedał Lucasfilm.

2

Właśnie skończyłem oglądanienie 1 sezonu Mandalorianina z polskim dubbingiem. Serial genialny. Stwierdzam że Disney jedyne co dobrego zrobił z marką Gwiezdnych Wojen to że wychodzi więcej przyzwoitych gier i bardzo dobrze zapowiadające się seriale. Seaquele to porażka i jeżeli kręciliby jakiś film kinowy w tym uniwersum to niech obsadzą Filoniego jako reżysera ,a nie jakiegoś Abramsa.

1

@NaFazieHitman XD teraz zauważyłem.

0

@zadafcb . Mam nadzieję że te komentarze to fejk, bo gość nie obraził Polaków tylko Partię a ci mają spinę jakby ich personalnie od morderców wyzywał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?