1

@fcbarcafan19 niestety, ale ,,kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą". Pozostaje mieć nadzieję że kiedyś będzie lepiej.

0

@BarcaInfo Xavi na trenera :D

0

@Przystankers Bernabeu :D

0

@Messibestplayerintheworld trochę więcej zarobią.

1

@paweldunajecfcb Wiedźmin.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 chciała pocisnąć a wyszło słabo.

0

@DonMatteo901 jest rasistą dlatego że zwrócił uwagę na czyjś kolor skóry a w dodatku w jego języku nie jest to obraźliwe. Jeszcze wyzywać kogoś bo miał próbę samobójczą. Ten człowiek powinien zająć się czymś pożytecznym a nie takie tweety pisze.

0

@betonito Obawiam się że niestety nie.

1

@fcbarcafan19 Każde większe państwo z dostępem do morza niepowinno zaniedbywać tego rodzaju wojsk. Co do Grippenów byłby to fajny pomysł bo Szwedzi robią dość dobry sprzęt i byłaby to alternatywa dla myśliwców amerykańskich

0

@MesQueUnClub96 ok dzięki. Rzeczywiście nasza 9 jest najlepsza na świecie, bez dwóch zdań :D

1

@fcbarcafan19 no co lepiej mieć więcej sojuszników niż mniej.

6

0

@sebasek99 Co w tym niby z cenzurą związanego?

1

@insp1re o to że Orlen jest firmą państwową i kupując lokalne PIS zyskuje kolejne durze narzędzie propagandowe. Podobnie było na Węgrzech i w Rosji gdzie państwowe firmy wykupiły mniejsze gazety i media ingerując w niezależność mediów.

1

@clyde wszystkie części Star Wars

0

@Barcza223 Jeżeli już to w okolicach tego za ile go kupiliśmy czyli jakiś 75-80 milionów.

0

Ciekawe nazwisko :D

1

@Fawrf Wiadomo na kogo głosować :D

0

@Pawel13sz oj +1

0

@pele1282 Mam nadzieję że jeszcze odpali.

0

Wie ktoś ile zarabia Lenglet?

0

@burixgm niestety nie. Tylko Polsat Sport.

2

@Barca1992 ona i tak jest nieśmiertelna więc po co marnować produkt :D

2

@lucca87 moim zdaniem fajniejsza 1 opcja.

0

@Criss18Barca albo 1 lub 2. Oba są kuszące.

4

@lucas/catalan Ja takie centrum - najbardziej cenię Janusza Korwina-Mikke bo zawsze można uśmiać się przy jego wypowiedziach, choć nie wszystkie są pozbawione sensu.

4

@Pawel1980 W końcu jakiś głos rozsądku

0

@Nikt_Ważny 6 meczy w serie A i 5 w lidze mistrzów.

3

@Szpenser dużo lepsze :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?