1

@Coutinho007 jeżeli czuje się tak jak napisał jest to dobry znak. Oby.

0

@Worny jakie to jest dobre. Lubię tego typu reklamy.

2

Jaki jest wasz ulubiony klub z ekstraklasy. Ja tam wielkim kibicem polskiej piłki nie jestem ale gdybym miał wybierać to chyba tak regionalnie: Śląsk Wrocław

29

@itmustbejoke ja też nie, ale się cieszę.

2

@Barwindg niestety, ale taka prawda. Rosja to nie jest kraj demokratyczny tylko autorytarny.

1

@NaFazieHitman niewątpliwie jest to ciekawa i warta obserwowania sytuacja. Ktoś powie że po co wracał skoro wiedział że raczej tak to się skończy. Nie mniej jest to smutne że w tak dużym i mocnym państwie własni obywatele prześladowani są ze względu na poglądy. Ja tam mu życzę dobrze i mam nadzieję że dobrze to się dla niego skończy.

1

@teacherakademicki ja to najbardziej bym chciał dożyć tego aby nasz klimat na planecie się poprawiał, ale lot na Marsa też jest spoko

0

@Quavosk no tak bo to normalne że prezydent prześladuje i próbuje zabić opozycjonistę.

1

@Kondziubarca oj coś mi się wydaje że i w następnych sezonach możemy oglądać takie obrazki niestety.

0

@Mocher91 naszczęscie o tym nie wypowiedział się jeszcze Fabrizio Romano więc jest szansa że to po prostu nieuzasadnione plotki :D

0

@JakobStrawman Nie żeby coś, ale tak naprawdę to jest gdybanie i najlepiej by było nie głosować w ogóle. Mi się podoba program Hołowni, i to jak się wypowiada na dane tematy + przynajmniej wydaje się że będzie to obecnie jedyna duża partia centrowa w Polsce, więc nie mam powodów do obaw.

0

@inViNcibl3 Dużo bardziej podoba mi się opcja IBSP.

0

@Mathew16 No co. Borys Budka to dobry obrońca jest :D

0

@mkord Być może. Ja napisałem jak ja bym glosował. Do wyborów raczej powinni utworzyć Partię, pozbierają ludzi z różnych partii i może się uda.

0

@BarcaInfo Ale za dwa lata to już na pewno wróci :D

0

@DonMatteo901 Mam nadzieję że ruch Hołowni dalej będzie się rozwijał i to na tyle by nie musieli w wyborach tworzyć koalicji (niektóre sądarze dają ich przed PO, więc jest nadzieja)

0

@CatalanDream Wałęsa nalrawdę się zastanawia czy by nie wrócić do zawodu ;)

2

@lucca87 chyba lepiej że przeczekał to w domu niż żeby chodził po różnych miejscach i zaraził innych.

1

@lucca87 czy ja wiem czy zdrowy. Wielokrotnie mu na teście wyszło że ma koronawirusa.

0

@tbas No nic. Pozostaje mieć nadzieję że jeżeli już wróci do gry to kontuzje będą go omijać.

0

@Michal_2003 będzie musiał się postarać na treningach, ale myślę że na spokojnie.

0

@tobiasson92 w takim razie, jak tam sobie Krychowiak radzi w tej lidze rosyjskiej?

1

@Rust_Cohle kontuzje zdarzają się każdemu. Po prostu feralnie uderzył tmwtedy kolanem. Trzeba zaczekać co będzie dalej a nie być pesymistycznie nastawionym po jrmednej kontuzji.

2

@BarcaInfo Niech na spokojnie wraca do zdrowia, a nie z pośpiechem żeby móc wystąpić w meczu i być może złapać kolejną kontuzję.

2

@Zoker trochę tak to wygląda.

5

@Bykunn trudno mówić o rasistowskiej policji. Jeżeli już to o poszczególnych rasistowskich policjantach, ale prawdą jest to że incydenty z osobami czarnoskórymi są po prostu nagłaśniane bo przecież rasizm.

0

@ksobi Kaczyński mianuje się imperatorem a z Polski zrobi galaktyczne imperium.


0

@lucas/catalan Jest na to duża szansa.

0

@tomek8756 Zapewne że Panem życia i śmierci jest Bóg, więc do kościoła i na tacę.

1

@tomek8756 ten człowiek jest zbyt wielki żeby śmiertelnicy mogli wykorzystywać jego wizerunek :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?