Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@pikass14 najlepszy jest klasyczny( ewentualnie podwójny). Z kurczakiem za suchy jak dla mnie.
0
@Walker piękny.
4
Laporta na prezydenta.
1
@IronSanHybrid Jego ekscelencja :D
3
@Messibestplayerintheworld dla nas najlepiej byłby jakiś remis. Żeby mecz nie był nudny fajnie by było jakieś 2-2.
0
@Krzychu1010 Możesz obejrzeć sobie piątek 13-go. Fajna seria filmów.
0
Myślicie że cyberpunk pójdzie na karcie graficznej gtx 1660 ti?
0
@Azi Mój błąd. Źle zrozumiałem termin anty-ciała.
3
@MESSIah16 chcieli wymyślić szczepionkę na koronawirusa, a wymyślą szczepionkę na AIDS :D
1
@fcbarcafan19 niestety, ale ,,kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą". Pozostaje mieć nadzieję że kiedyś będzie lepiej.
0
@BarcaInfo Xavi na trenera :D
0
@Przystankers Bernabeu :D
0
@Messibestplayerintheworld trochę więcej zarobią.
1
@paweldunajecfcb Wiedźmin.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@DonMatteo901 chciała pocisnąć a wyszło słabo.
0
@DonMatteo901 jest rasistą dlatego że zwrócił uwagę na czyjś kolor skóry a w dodatku w jego języku nie jest to obraźliwe. Jeszcze wyzywać kogoś bo miał próbę samobójczą. Ten człowiek powinien zająć się czymś pożytecznym a nie takie tweety pisze.
0
@betonito Obawiam się że niestety nie.
1
@fcbarcafan19 Każde większe państwo z dostępem do morza niepowinno zaniedbywać tego rodzaju wojsk. Co do Grippenów byłby to fajny pomysł bo Szwedzi robią dość dobry sprzęt i byłaby to alternatywa dla myśliwców amerykańskich
0
@MesQueUnClub96 ok dzięki. Rzeczywiście nasza 9 jest najlepsza na świecie, bez dwóch zdań :D
1
@fcbarcafan19 no co lepiej mieć więcej sojuszników niż mniej.
6
@MesQueUnClub96 ?
0
@sebasek99 Co w tym niby z cenzurą związanego?
1
@insp1re o to że Orlen jest firmą państwową i kupując lokalne PIS zyskuje kolejne durze narzędzie propagandowe. Podobnie było na Węgrzech i w Rosji gdzie państwowe firmy wykupiły mniejsze gazety i media ingerując w niezależność mediów.
1
@clyde wszystkie części Star Wars
0
@Barcza223 Jeżeli już to w okolicach tego za ile go kupiliśmy czyli jakiś 75-80 milionów.
0
Ciekawe nazwisko :D
1
@Fawrf Wiadomo na kogo głosować :D
0
@Pawel13sz oj +1
0
@pele1282 Mam nadzieję że jeszcze odpali.