1

@pikass14 najlepszy jest klasyczny( ewentualnie podwójny). Z kurczakiem za suchy jak dla mnie.

0

@Walker piękny.

4

Laporta na prezydenta.

1

@IronSanHybrid Jego ekscelencja :D

3

@Messibestplayerintheworld dla nas najlepiej byłby jakiś remis. Żeby mecz nie był nudny fajnie by było jakieś 2-2.

0

@Krzychu1010 Możesz obejrzeć sobie piątek 13-go. Fajna seria filmów.

0

Myślicie że cyberpunk pójdzie na karcie graficznej gtx 1660 ti?

0

@Azi Mój błąd. Źle zrozumiałem termin anty-ciała.

3

@MESSIah16 chcieli wymyślić szczepionkę na koronawirusa, a wymyślą szczepionkę na AIDS :D

1

@fcbarcafan19 niestety, ale ,,kłamstwo powtórzone 1000 razy staje się prawdą". Pozostaje mieć nadzieję że kiedyś będzie lepiej.

0

@BarcaInfo Xavi na trenera :D

0

@Przystankers Bernabeu :D

0

@Messibestplayerintheworld trochę więcej zarobią.

1

@paweldunajecfcb Wiedźmin.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@DonMatteo901 chciała pocisnąć a wyszło słabo.

0

@DonMatteo901 jest rasistą dlatego że zwrócił uwagę na czyjś kolor skóry a w dodatku w jego języku nie jest to obraźliwe. Jeszcze wyzywać kogoś bo miał próbę samobójczą. Ten człowiek powinien zająć się czymś pożytecznym a nie takie tweety pisze.

0

@betonito Obawiam się że niestety nie.

1

@fcbarcafan19 Każde większe państwo z dostępem do morza niepowinno zaniedbywać tego rodzaju wojsk. Co do Grippenów byłby to fajny pomysł bo Szwedzi robią dość dobry sprzęt i byłaby to alternatywa dla myśliwców amerykańskich

0

@MesQueUnClub96 ok dzięki. Rzeczywiście nasza 9 jest najlepsza na świecie, bez dwóch zdań :D

1

@fcbarcafan19 no co lepiej mieć więcej sojuszników niż mniej.

6

0

@sebasek99 Co w tym niby z cenzurą związanego?

1

@insp1re o to że Orlen jest firmą państwową i kupując lokalne PIS zyskuje kolejne durze narzędzie propagandowe. Podobnie było na Węgrzech i w Rosji gdzie państwowe firmy wykupiły mniejsze gazety i media ingerując w niezależność mediów.

1

@clyde wszystkie części Star Wars

0

@Barcza223 Jeżeli już to w okolicach tego za ile go kupiliśmy czyli jakiś 75-80 milionów.

0

Ciekawe nazwisko :D

1

@Fawrf Wiadomo na kogo głosować :D

0

@Pawel13sz oj +1

0

@pele1282 Mam nadzieję że jeszcze odpali.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?