Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam nadzieję że Portugalczyk zaczaruje.
3
@ranger3120 od 1945 było 6( z Bidenem 7) prezydentów demokratycznych i 7 republikańskich ( Truman, Kennedy, Johnson, Ford, Carter, Clinton, Obama - Demokraci)(Eisenhower , Nixon, Ford, Reagan, George Bush, George W. Bush, Trum - republikanie)
0
@Terabajt Że Trump tak mówi nie znaczy że tak jest.
1
@Cwaniak4 Mam nadzieję że programu nie zlikwiduję (chyba mają wprowadzić poprawki) ale zmodyfikują i wejdzie on w życie. ( przykładowe poprawki: projekt wchodzi w życie za np 2 lata - czas na przepranżowienie.
2
@Przemo91 I bardzo dobrze że zabronił.
1
@BoRoWieC ogłosi się cesarzem i wprowadzi monarchie :)
11
@tobiasson92 Czasem trzeba schować dumę do kieszeni i nie gardzić pomocą sąsiada.
0
@tobiasson92 Dokładnie.
2
@sawyer00 Generalnie dobrze ale szkoda że zmarnował te sytuacje które miał.
0
@NaFazieHitman Nic dziwnego. Boi się.
0
@Barca1992 Kolejna głupota naszego rządu.
0
@Janiama Oj +1 byczku.
1
@kerouac Właśnie z tego co czytałem to Biden chce stosować ostrą retorykę w stosunku do Rosji ,a Trump traktować jak partnera.
1
Dużo zdrowia życzę.
29
Griezmann
Ansu Pedri Trincao
De jong Pjanić
Alba Lenglet Pique Dest
Ter Stegen
0
@JaroCoach Podoba mi się jego plan na poprawienie klimatu, podejście do NATO ( nacisk na wzmocnienie sojuszu, a także że powiedział ,że wypełni postanowienia w stosunku do polski),bliższe relacje z Europą, stanowcze podejście do Rosji, z jego wypowiedzi wynika że będzie lepiej walczył z pandemią w USA, jego wsparcie dla rodzinnej gospodarki. Poza tym duży wpływ na postrzeganie kandydata ma jego podejście ,a Trump czasami zachowuje się jakby prowadził reality show a nie był prezydentem jednego z silniejszych państw.
0
Trump czy Biden? Jak sądzicie kto lepszy. Osobiście wolałbym Bidena.
3
@FafitFCB Co w tym dziwnego. Niektórzy kochają koty, inni psy. On kocha swoje krowy.
4
Oby wszyscy zdrowi.
1
@Kurkmen Mandalorian nie jest ,niestety wcale dostępny
2
@DonMatteo901 mam nadzieję że chociaż to zmodyfikowaną bo szkoda zwierzaków.
11
@Batys raczej na pewno powinni odpuśćić tacy gracze jak Messi, Pique Busquets Roberto . To są zawodnicy mocno związani z klubem.
1
@PatrychoO Kto to?
0
@bias No coś ty ,,PIS myje się w wodzie po parówkach to świetne hasło" ,a tak na serio to same protesty popieram choć faktycznie miejscami wygląda to jak jakaś impreza masowa.
0
@chudymc takie pytanie co oznaczają te literki QIA w tym skrócie bo nwm.
0
@IronSanHybrid ten trzeci śmieszny nawet :)
22
Oby nic groźnego.
1
@clyde Spokojnie. Będzie dobrze.
0
@pienaar Prawda
1
@Pilka_jest_okragla Laporta