0

Mam nadzieję że Portugalczyk zaczaruje.

3

@ranger3120 od 1945 było 6( z Bidenem 7) prezydentów demokratycznych i 7 republikańskich ( Truman, Kennedy, Johnson, Ford, Carter, Clinton, Obama - Demokraci)(Eisenhower , Nixon, Ford, Reagan, George Bush, George W. Bush, Trum - republikanie)

0

@Terabajt Że Trump tak mówi nie znaczy że tak jest.

1

@Cwaniak4 Mam nadzieję że programu nie zlikwiduję (chyba mają wprowadzić poprawki) ale zmodyfikują i wejdzie on w życie. ( przykładowe poprawki: projekt wchodzi w życie za np 2 lata - czas na przepranżowienie.

2

@Przemo91 I bardzo dobrze że zabronił.

1

@BoRoWieC ogłosi się cesarzem i wprowadzi monarchie :)

11

@tobiasson92 Czasem trzeba schować dumę do kieszeni i nie gardzić pomocą sąsiada.

0

@tobiasson92 Dokładnie.

2

@sawyer00 Generalnie dobrze ale szkoda że zmarnował te sytuacje które miał.

0

@NaFazieHitman Nic dziwnego. Boi się.

0

@Barca1992 Kolejna głupota naszego rządu.

0

@Janiama Oj +1 byczku.

1

@kerouac Właśnie z tego co czytałem to Biden chce stosować ostrą retorykę w stosunku do Rosji ,a Trump traktować jak partnera.

1

Dużo zdrowia życzę.

29

Griezmann
Ansu Pedri Trincao
De jong Pjanić
Alba Lenglet Pique Dest
Ter Stegen

0

@JaroCoach Podoba mi się jego plan na poprawienie klimatu, podejście do NATO ( nacisk na wzmocnienie sojuszu, a także że powiedział ,że wypełni postanowienia w stosunku do polski),bliższe relacje z Europą, stanowcze podejście do Rosji, z jego wypowiedzi wynika że będzie lepiej walczył z pandemią w USA, jego wsparcie dla rodzinnej gospodarki. Poza tym duży wpływ na postrzeganie kandydata ma jego podejście ,a Trump czasami zachowuje się jakby prowadził reality show a nie był prezydentem jednego z silniejszych państw.

0

Trump czy Biden? Jak sądzicie kto lepszy. Osobiście wolałbym Bidena.

3

@FafitFCB Co w tym dziwnego. Niektórzy kochają koty, inni psy. On kocha swoje krowy.

4

Oby wszyscy zdrowi.

1

@Kurkmen Mandalorian nie jest ,niestety wcale dostępny

2

@DonMatteo901 mam nadzieję że chociaż to zmodyfikowaną bo szkoda zwierzaków.

11

@Batys raczej na pewno powinni odpuśćić tacy gracze jak Messi, Pique Busquets Roberto . To są zawodnicy mocno związani z klubem.

1

@PatrychoO Kto to?

0

@bias No coś ty ,,PIS myje się w wodzie po parówkach to świetne hasło" ,a tak na serio to same protesty popieram choć faktycznie miejscami wygląda to jak jakaś impreza masowa.

0

@chudymc takie pytanie co oznaczają te literki QIA w tym skrócie bo nwm.

0

@IronSanHybrid ten trzeci śmieszny nawet :)

22

Oby nic groźnego.

1

@clyde Spokojnie. Będzie dobrze.

0

@pienaar Prawda

1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?