0

@Paprikana68 Bardziej od Lautaro wolałbym Darwina Nuneza.

0

Takie pytanie gdzie jest ta klinika? ( Państwo)

2

@BarcaInfo Dużo zdrowia.

0

@Uukasz_93 No niby widzę zieleń i szary ale zz analityczny i logicznym myśleniem to u mnie słabo

0

Carlos Soler leci po króla strzelców chyba.

0

@dominik127pl potencjalnie nawet do dwóch bo mamy jeden mecz zaległy.

0

@justfootball Przeciw.

1

@BarcaInfo Lepiej żeby miał operacje, pauzował trzy miesiące i miał spokój z kolanem niż żeby miał częste kontuzje.

0

@Encore Dalej się zastanawiam dlaczego za tą samą kwotę kupili Griezmanna a nie Felixa ( wiem że Suarez ale i tak.)

0

Ja tam jeszcze w niego wierzę.

0

Mam nadzieję że Portugalczyk zaczaruje.

3

@ranger3120 od 1945 było 6( z Bidenem 7) prezydentów demokratycznych i 7 republikańskich ( Truman, Kennedy, Johnson, Ford, Carter, Clinton, Obama - Demokraci)(Eisenhower , Nixon, Ford, Reagan, George Bush, George W. Bush, Trum - republikanie)

0

@Terabajt Że Trump tak mówi nie znaczy że tak jest.

1

@Cwaniak4 Mam nadzieję że programu nie zlikwiduję (chyba mają wprowadzić poprawki) ale zmodyfikują i wejdzie on w życie. ( przykładowe poprawki: projekt wchodzi w życie za np 2 lata - czas na przepranżowienie.

2

@Przemo91 I bardzo dobrze że zabronił.

1

@BoRoWieC ogłosi się cesarzem i wprowadzi monarchie :)

11

@tobiasson92 Czasem trzeba schować dumę do kieszeni i nie gardzić pomocą sąsiada.

0

@tobiasson92 Dokładnie.

2

@sawyer00 Generalnie dobrze ale szkoda że zmarnował te sytuacje które miał.

0

@NaFazieHitman Nic dziwnego. Boi się.

0

@Barca1992 Kolejna głupota naszego rządu.

0

@Janiama Oj +1 byczku.

1

@kerouac Właśnie z tego co czytałem to Biden chce stosować ostrą retorykę w stosunku do Rosji ,a Trump traktować jak partnera.

1

Dużo zdrowia życzę.

29

Griezmann
Ansu Pedri Trincao
De jong Pjanić
Alba Lenglet Pique Dest
Ter Stegen

0

@JaroCoach Podoba mi się jego plan na poprawienie klimatu, podejście do NATO ( nacisk na wzmocnienie sojuszu, a także że powiedział ,że wypełni postanowienia w stosunku do polski),bliższe relacje z Europą, stanowcze podejście do Rosji, z jego wypowiedzi wynika że będzie lepiej walczył z pandemią w USA, jego wsparcie dla rodzinnej gospodarki. Poza tym duży wpływ na postrzeganie kandydata ma jego podejście ,a Trump czasami zachowuje się jakby prowadził reality show a nie był prezydentem jednego z silniejszych państw.

0

Trump czy Biden? Jak sądzicie kto lepszy. Osobiście wolałbym Bidena.

3

@FafitFCB Co w tym dziwnego. Niektórzy kochają koty, inni psy. On kocha swoje krowy.

4

Oby wszyscy zdrowi.

1

@Kurkmen Mandalorian nie jest ,niestety wcale dostępny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?