Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@CatalanDream o dziwo dzisiaj nie :)
23
W dzisiejszym wydaniu TVP Info:
-zima to wina Trzaskowskiego
-wielkie szczepienie nauczycieli
-Polska zaszczepiła najwięcej osób w przeliczeniu na 100 mieszkańców w Unii.
-Inwestycje rządowe
-zagraniczni eksperci doceniają antykryzysowe działania państwa polskiego
-Krytyka PO i strach bo PO chce zamknąć TVP Info.
2
@Tomek54321 spokojnie. Jest jeszcze finał ;)
2
@tomek8756 ale gdzie wtedy dostaniemy drugi taki świetny program satyryczny :D
0
@pele1282 w punkt.
1
Widzę że nierzetelnie przykłada się do obowiązków.
1
@tomek8756 u mnie gdyby nie wakacje, to zima byłaby moją ulubioną porą roku.
14
@daniel32778 bez przesady. Każdy może skręcić kostkę. Po prostu źle postawił nogę.
3
@maroon walkę o sprawy klimatu i z globalnym ociepleniem jak najbardziej popieram, ale takie bawienie się przez człowieka w ,,Boga" może się bardzo źle skończyć.
12
@tobiasson92 Ten cały minister to jest wielkie XD
2
@JustBarca ja tam od początku ządze że jest dobry i uda mu się zaistnieć w Barcelonie.
0
@vangoor coś w okolicach kostki, ale na razie więcej nie wiadomo choć dobrze to nie wyglądało.
0
@Jacu327 bez obaw. Będzie dobrze ;)
0
@Jackazz nie oglądałem Kiepskich.
9
Niech Moc będzie z nami.
0
@lukaszbarca15 i Van Helsing na TVN
0
Niech moc będzie z naszymi piłkarzami. Po trzy punkty.
0
@VamosRakieta jestem za.
5
@Cariones
Trzaskowski: mam plan
Wyborcy: jaki?
Trzaskowski: k**wa sprytny
2
@Quavosk
-Dzień solidarności z Białorusią
-W Europie mają gorzej z wirusem niż w Polsce
-mroźna zima
-Dzięki wspaniałomyślnym rządom PIS-u do Polski wraca coraz więcej repatriantów.
-PO jest tak zła że krytykuje ją nawet opozycja.
0
@BarcaInfo A za chwilę komunikat że Araujo nabawił się kontuzji ;)
7
Najlepszego i 100 lat.
1
@Wilczeq one są czasem po prostu głupie. Natomiast Pawłowicz jest nie tylko głupia, ale i nie ma szacunku do nikogo i niczego.
13
@!34RC3!_0N4 ja tam na to liczę.
1
@Chakalaka i wszystko jasne.
2
@Wilczeq Jasne ze tak. Serial jest bardzo fajny, świetne sceny batalistyczne. Polecam.
0
@Kurkmen no i cała prawda wyszła na jaw :D. Aczkolwiek niezależnie od tego o nasz ekosystem i sprawy klimatu trzeba dbać.
0
@BXOD kto wygrał?
24
@msmsms oj ździwiłbyś się :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika