1

@CatalanDream o dziwo dzisiaj nie :)

23

W dzisiejszym wydaniu TVP Info:
-zima to wina Trzaskowskiego
-wielkie szczepienie nauczycieli
-Polska zaszczepiła najwięcej osób w przeliczeniu na 100 mieszkańców w Unii.
-Inwestycje rządowe
-zagraniczni eksperci doceniają antykryzysowe działania państwa polskiego
-Krytyka PO i strach bo PO chce zamknąć TVP Info.

2

@Tomek54321 spokojnie. Jest jeszcze finał ;)

2

@tomek8756 ale gdzie wtedy dostaniemy drugi taki świetny program satyryczny :D

0

@pele1282 w punkt.

1

Widzę że nierzetelnie przykłada się do obowiązków.

1

@tomek8756 u mnie gdyby nie wakacje, to zima byłaby moją ulubioną porą roku.

14

@daniel32778 bez przesady. Każdy może skręcić kostkę. Po prostu źle postawił nogę.

3

@maroon walkę o sprawy klimatu i z globalnym ociepleniem jak najbardziej popieram, ale takie bawienie się przez człowieka w ,,Boga" może się bardzo źle skończyć.

12

@tobiasson92 Ten cały minister to jest wielkie XD

2

@JustBarca ja tam od początku ządze że jest dobry i uda mu się zaistnieć w Barcelonie.

0

@vangoor coś w okolicach kostki, ale na razie więcej nie wiadomo choć dobrze to nie wyglądało.

0

@Jacu327 bez obaw. Będzie dobrze ;)

0

@Jackazz nie oglądałem Kiepskich.

9

Niech Moc będzie z nami.

0

@lukaszbarca15 i Van Helsing na TVN

0

Niech moc będzie z naszymi piłkarzami. Po trzy punkty.

0

@VamosRakieta jestem za.

5

@Cariones
Trzaskowski: mam plan
Wyborcy: jaki?
Trzaskowski: k**wa sprytny

2

@Quavosk
-Dzień solidarności z Białorusią
-W Europie mają gorzej z wirusem niż w Polsce
-mroźna zima
-Dzięki wspaniałomyślnym rządom PIS-u do Polski wraca coraz więcej repatriantów.
-PO jest tak zła że krytykuje ją nawet opozycja.

0

@BarcaInfo A za chwilę komunikat że Araujo nabawił się kontuzji ;)

7

Najlepszego i 100 lat.

1

@Wilczeq one są czasem po prostu głupie. Natomiast Pawłowicz jest nie tylko głupia, ale i nie ma szacunku do nikogo i niczego.

13

@!34RC3!_0N4 ja tam na to liczę.

1

@Chakalaka i wszystko jasne.

2

@Wilczeq Jasne ze tak. Serial jest bardzo fajny, świetne sceny batalistyczne. Polecam.

0

@Kurkmen no i cała prawda wyszła na jaw :D. Aczkolwiek niezależnie od tego o nasz ekosystem i sprawy klimatu trzeba dbać.

0

@BXOD kto wygrał?

24

@msmsms oj ździwiłbyś się :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?