1

@th@les nawet fajny pomysł.

14

@kkbarca prawdopodobnie Chiński nowy rok i kwestie biznesowe.

4

Jaki jest wasz ulubiony serial komediowy/satyryczny? U mnie na pierwszym miejscu jest chyba South Park. Fajny styl animacji i humor który do mnie trafia, do tego nawiązania do popularnych seriali i postaci.

0

@takisobiektos #teamżółwie

0

@tobiasson92 ja i tak nie piję alkoholu.

2

@Ls0811 akurat historię znam bo lubię ten przedmiot, jestem w klasie humanistycznej. Co to porównania sytuacji do stanu wojennego. Może i porównanie było trochę przesadzone aczkolwiek według mnie obecne działania PIS- u idą w stronę państwa autorytarnego i żeby w telewizji zostało nam tylko TVP. Można było zwrócić marszałkowi senatu tylko upomnienie w materiale, anie robić cały segment jako atak i wytykanie co było za PO ( i nie jestem żadnym fanatykiem Grodzkiego i PO ;) )

0

@Ls0811 w mojej ocenie krytyka marszałka Sejmu jest jak najbardziej niesłuszna, a odnośnie TVN to w mojej opinii TVP jest obecnie ostatnią telewizją/instytucją która powinna ją krytykować.

0

A w TVP co? Krytyka marszałka senatu i TVN ;)

0

@tobiasson92 lepiej by było gdyby w ogóle go nie popierała, ale dobre i to :)

0

@barcelonaLM lepiej by było gdyby w ogóle go nie popierała, ale dobre i to.

0

@VenoM Tylko Hołownia

10

Szkoda. Duże wzmocnienie dla PSG, ale chociaż Neymara nie będzie.

0

@BarcaInfo No i fajnie.

2

@Rust_Cohle
Chrupki : Curly orzechowe.
Chipsy: po prostu paprykowe lub fromage

8

@macio_944 I ci ludzie co im zapłacono z podatków żeby komentowali wystąpienia Kaczyńskiego i materiał z kampanii wyborczej Dudy która wygląda jak propaganda Północno Koreańska.

1

@Zoker no ja ci mogę herbik dać ;)

24

@tomek8756 trochę niezręcznie że przygotowali za mało medali.

0

@MarioVeB! ja lubię oba, ale jednak wolę tradycyjne pączki z lukrem i marmoladą.

1

@MarcelNJ11 3 tradycyjne i 4 małe kulki z serem.

1

@barcelonaLM I chwała im za to. Jeszcze jakby jeszcze zerwali koalicję było by już cudownie, ale dobre i to.

0

@patry295 fajne nawet. Mogliby tak robić w sumie częściej.

0

@tomek8756 ktoś mi wyjaśni bo za bardzo nie rozumię?

1

@Wilczeq byle nie na nich i nie na PIS i powinno być znośnie.

0

@tomek8756 tak z ciekawości, jaki temat?

4

@Przemek2323 Nie próbuj tego zrozumieć. To jest TVP. Oni gdy Lewandowski nie wygrał jakiegoś trofeum byliby w stanie powiedzieć że to wina PO, Trzaskowskiego, TVN i wszystkich którzy nie wspierają ,,wspaniałomyślnych" rządów PUS-u

0

@MESSIah16 nie wiedziałem, teraz wiem ;)

0

@tomek8756 Nawet bardzo dobry i potrzebny, ale gdzie dostaniemy drugi taki dobry program satyryczny ;)

0

@tomek8756 jak się ma tylko TVP w telewizji to może pokazuje dla niej prawdę ;)

0

@lucas/catalan smutno bo fajne komentarze pisał :(

1

@ksobi naszczęście nie mogą, bo marszałek senatu ma prawo do orędzia w telewizji ,,publicznej"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?