Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ronni37 tak to już bym się nie rozpędzał bo w dalszym ciągu mamy w Polsce bardzo dużo ludzi wierzących. Dobrym rozwiązaniem byłoby zostawienie tylko dobrowolnych darowizn.
1
@Kusco15 jak to powiedzieć, po części miał rację.
0
@chosenone nie tyle co skręca w lewo, ale dołączyło trzech lewicowych posłów. Po za tym otwarcie mówią że są otwarci na posłow ze zjednoczonej prawicy
6
@Janiama po czym przychodzi jakaś Karyna po wpadce bo nie chce mieć kosztów. Ale to moje zdanie każdy ma prawo do swojego.
0
@DonMatteo901 This is Sparta :)
0
@smiatuniu mam nadzieję że fake, choć Czarnek to wszystko jest w stanie wymyślić.
0
@abram3k jaki on jest smutny :(
0
@Rokita gratulacje.
1
@wpwelement świetny pomysł z tymi filmami.
0
@Bobo25 albo Atletico
0
Granada ratuje póki co honor La lidze w Europejskich pucharach.
0
@BarcaInfo Legitne źródło ?
1
@norbi77 Fakty.
0
@mientusek1407 Brzmi spoko, a na prawego obrońcę po sezonie może być Emerson
0
@kubix05 u mnie już śniegu nie ma :(
0
@Bartek22 właśnie znalazłem o tym zasiłku. Tam chyba chodziło żeby faktycznie on był wyższy, ale żeby był wypłacany tylko przez 6 miesięcy. Ja nie jestem fanem zasiłków ale forma zasiłku dla bezrobotnych wypłacanych tylko przez określony czas jest dla mnie raczej ok. Jedynie bym zmniejszył czas do może 3 miesięcy bo wydaje mi się że w takim okresie da się znaleźć jakąkolwiek pracę. Co niezmienia faktu że nie jestem zwolennikiem dawania pieniędzy za darmo.
2
@Bartek22 zwiększenie roli samorządów, jest przeciwnikiem dodatkowego opodatkowania najlepiej zarabiających, to może taki mniejszy punkt, ale zniesienie zakazu handlu w niedzielę. Uważam to za dość dobre punkty, tylko tu problem mam taki że te informacje były omawiane podczas kampanii prezydenckiej. Niestety nie udało mi się znaleźć żadnych nowszych informacji, czy uległy one zmianie, choć zapewne do czasu wyborów te żeczy się jeszcze mogą kilka razy zmienić. Jakbyś miał jakieś źródło to możesz wstawić, chętnie poczytam :)
0
@tomek8756 i prawidłowo.
3
@Bartek22 Zamiar przywrócenia niezawisłych sądów i trybunału konstytucyjnego, walka z kryzysem klimatycznym, to że jest to ruch proeuropejski, nie posiadanie tylko ,, jednego sojusznika na arenie międzynarodowej", rozdział kościoła od państwa, poprawa służby zdrowia. To wszystko co do tej pory przedstawił do mnie przemawia. Również to że jest to ruch centrowy, co mi bardzo odpowiada. Pomijając że na razie do ruchu dołączył politycy bardziej lewicowi, ale są spekulacje że w przyszłości mogą dołączyć także politycy zjednoczonej prawicy co by mi nie przeszkadzało jeżeli dobrze wypełnialiby swoje obowiązki, a nie robili to co każe im Kaczyński.
0
@tobiasson92 zapewne tak, ale wtedy może wypracują jakiś kompromis koalicyjny czy coś. Zobaczymy.
2
@Bartek22 Innych za bardzo też nie ma. Na PIS głosować nie będę, na konfederacja i Lewice też nie bo nie pasuje mi ich światopogląd i polityka gospodarcza. Na ten moment to przedstawiła Polska2050 brzmi sensownie oraz wpasowuje się w moje poglądy bo są one centrowe.
1
I niestety stało się. PO za liberalizacją przepisów aborcyjnych. Tak jak miałem wątpliwości czy głosować na PO czy Hołownia, tak na ten moment nie mam wątpliwości. Ja jestem za utrzymaniem kompromisu aborcyjnego, ale nie miałbym problemu gdyby liberalizacja nastąpiła w wyniku referendum, a nie rękami polityków, a takowe referendum proponuje Polska2050. Druga sprawa, że to stanowisko PO idealnie wpasowuje się w narracje PIS-u.
1
@Dembouz1899 Świetna wiadomość. Dawać tu tego Hochlanda :D
4
@Martwy Spongebob Kanciastoporty. To nie było trudne pytanie.
8
@BarcaInfo Będą z niego ludzie.
2
@AmigoBlancos Oczywiście.
2
@MasnyTed pożyczki u Bociana
0
@majki912 Halland
2
@Bartolomeoxx Ja tam Prezydenta Dudy nie lubię, ale mam do niego szacunek który powinno się mieć do drugiego człowieka, oraz dlatego że jakby nie patrzeć jest prezydentem niezależnie czy się na niego głosowało czy nie.
0
@Jakchcesz czy ja wiem. Prezydent nie jest niewiadono kim żeby odmawianie mu było jakimś wielkim wyczynem (choć rozumiem że jednak odebranie nominacji od głowy państwa może być kuszące)