Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Majkel34 Pamiętajcie, chłopak też może być mamą XD
0
@macio_944 mi tam to nie przeszkadza, a wręcz cieszy.
1
@DonMatteo901 już za tydzień. Jarosław Kaczyński w Polska 2050.
4
@Gaz myślę że niezależnie od pory roku koronawirus w takich tłumach jest rownie niebezpieczny. Niezależnie czy kampania wyborcza czy zabawa w Tatrach.
0
@abram3k dobry ten sędzia :p ?
0
@tobiasson92 to za chwilę druga Wenezuela i zarabianie w milionach :D
2
@barcelonaLM Tak myślałem choć zdziwiło mnie nazwisko Szydło, choć wynika to pewnie z tego że kojarzę ją tylko z tego że byłą premierem 2 lata.
1
@Sulimo U mnie rosół z niedzieli.
0
@barcelonaLM czego ten sondaż ?
1
@macio_944 w takim razie jaki to nie paczkomat tylko awizomat :)
0
@avexavi no i fajnie.
0
TVP takie jest:
https://m.jbzd.com.pl/obr/1765129/tak-powstaja-sondaze-poparcia-partii
2
@marcin000019 bo jej się nie podobał i zapewne uznała go za wydany absurdalnie.
0
@MESSIah16 chyba tak napisała, chociaż z tego co czytałem to te wcześniejsze wpisy też im się nie podobały, a ten to był pretekst do zwolnienia.
3
@MESSIah16 Szkoda. Może znajdą chociaż podobną aktorkę, bo postać Cary Dune jest fajna i dość ważna więc szkoda jakby już się nie pojawiła w Mandalorianinie.
0
@socha lat mam 17, jest szansa? ;)
5
@BarcaInfo czekam na takie same obrazki kiedy piłkarze Barcelony wygrają ligę mistrzów ;)
0
@Kusco15 Ach te biedne dyskryminowane osoby :(
2
@VenoM Star Wars.
1
@Coutinho007 mi również. Pozatym sam Griezmann wyglądał po tym karnym jakby miał się zaraz popłakać.
12
Warto wierzyć, bo wiara potrafi czynić cuda.
0
@BarcaInfo XDDD
3
Oby w następnym meczu strzelił 3 ;)
0
@dge21 Piękny mecz dzisiaj.
2
to teraz taki sam wynik z PSG i w rewanżu z Sevillą ;)
0
@MaziFCB tak, Trincao :D
2
Co nam się rozkręcił Portugalczyk ;)
2
@LuisSalvano jak najbardziej się nadaje do picia. To tak jakby zamarzła i odmarzja ci woda. Jest ok ;)
0
Brawo Trincao, tak trzymać.
1
@4drian0 Potężny Pjanić ;)