0

@Pilka_jest_okragla albo na pensję jaką będzie dostawać w Paryżu ;)

0

@Majkel34 być może, nie byłem nigdy na takim większym proteście lub miejscu gdzie musiała interweniować duża liczba policji, więc opinia bierze się z internetu i telewizji gdzie chcąc nie chcąc w centrum będą te brutalniejsze przypadki bo jest to medialne. Ale tak, niestety obecnie taki jest obraz policjanta, jest przeciwny temu jak powinien wyglądać. Co nie zmienia faktu że dalej mam wielki szacunek do tych ludzi i to że każdego dnia mogą ryzykować życiem dla innych ludzi.

1

@Majkel34 Szacunek do tej instytucji jaki ona budowała ponad 30 lat została zniweczona przez kilka decyzji partii rządzącej. Co nie zmienia faktu że jak już to należy hejtować PIS i policję/instytucje bo większość policjantów to porzadni ludzie którzy wykonują po prostu swoją pracę, a nie oni wybierają jakie dostaną rozkazy.

0

@Kubox Dywizjon 303

5

@macio_944 ,,Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją." - [Józef Piłsudski]

2

@Majkel34 Pamiętajcie, chłopak też może być mamą XD

0

@macio_944 mi tam to nie przeszkadza, a wręcz cieszy.

1

@DonMatteo901 już za tydzień. Jarosław Kaczyński w Polska 2050.

4

@Gaz myślę że niezależnie od pory roku koronawirus w takich tłumach jest rownie niebezpieczny. Niezależnie czy kampania wyborcza czy zabawa w Tatrach.

0

@abram3k dobry ten sędzia :p ?

0

@tobiasson92 to za chwilę druga Wenezuela i zarabianie w milionach :D

2

@barcelonaLM Tak myślałem choć zdziwiło mnie nazwisko Szydło, choć wynika to pewnie z tego że kojarzę ją tylko z tego że byłą premierem 2 lata.

1

@Sulimo U mnie rosół z niedzieli.

0

@barcelonaLM czego ten sondaż ?

1

@macio_944 w takim razie jaki to nie paczkomat tylko awizomat :)

0

@avexavi no i fajnie.

2

@marcin000019 bo jej się nie podobał i zapewne uznała go za wydany absurdalnie.

0

@MESSIah16 chyba tak napisała, chociaż z tego co czytałem to te wcześniejsze wpisy też im się nie podobały, a ten to był pretekst do zwolnienia.

3

@MESSIah16 Szkoda. Może znajdą chociaż podobną aktorkę, bo postać Cary Dune jest fajna i dość ważna więc szkoda jakby już się nie pojawiła w Mandalorianinie.

0

@socha lat mam 17, jest szansa? ;)

5

@BarcaInfo czekam na takie same obrazki kiedy piłkarze Barcelony wygrają ligę mistrzów ;)

0

@Kusco15 Ach te biedne dyskryminowane osoby :(

2

@VenoM Star Wars.

1

@Coutinho007 mi również. Pozatym sam Griezmann wyglądał po tym karnym jakby miał się zaraz popłakać.

12

Warto wierzyć, bo wiara potrafi czynić cuda.

0

@BarcaInfo XDDD

3

Oby w następnym meczu strzelił 3 ;)

0

@dge21 Piękny mecz dzisiaj.

2

to teraz taki sam wynik z PSG i w rewanżu z Sevillą ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?