0

@Pawel13sz też bym go sprzedał przy dobrej ofercie. Względnie q jego miejsce można przesuną z rezerw Collado, ale o tym zadecyduje nowy trener w przyszłym sezonie, bo coś myślę że Koeman poleci.

2

@culesjasiules Dzięki, nie trzeba oglądać ;)

1

@FC1899Barca on nam wygra mistrza w tym roku. Zobaczycie :)

1

@fcbarcafan19 miły gest z jego strony.

15

@Batys kto nie ryzykuje ten nie je. Dawaj.

3

@FC1899Barca chciałbym zobaczyć jak oni tworzą te swoje tabelki w Exelu.

1

[*] .

3

Za Dembele niech zagra Trincao i będzie ok

0

@BarcaInfo lud przemówił.

0

@clyde oby w ogóle takie durne podatki ingerujące w życie prywatne nie wchodziły w życie.

0

@clyde czyli 500+ nie działa?


1

@Drzakubs nie rozumiem akurat co w tej wypowiedzi było nierozsądnego albo złego.

0

@clyde jaka to praca?

0

@domin682 problem w tym że nasz Nazario nie ma zamiaru odchodzić.

0

@LuisSalvano Serio? W takim razie to jest bez sensu

0

@PanPatrykk Metzen powiększa swój elektorat :)

3

@Lisek nie ma problemu, gwiazda będzie za 99 mln euro ;)

1

@Dankhog z tego co czytałem to raczej lekka. Z Atalantą może zagra.

1

@Bamboleo jak chcesz to możesz jeszcze sprawdzić Wojne krwii. Też gra z uniwersum Wieśka ;)

0

@Dankhog kontuzja.

3

@Quavosk jak dla mnie solidna 6.

0

@AmigoBlancos fajnie to wygląda szczególnie że końcowa tabela może wyglądać nietypowo, i w związku z tym przyszła liga mistrzów może wyglądać fajnie. Szczególnie że po reformie ligi mistrzów może wyglądać ona dziwnie.

0

@Tomo1989 czyli jak sobie radzi ?

0

@maatiixx jak my punkty stracimy z Sevilla w lidze.

4

@KacperVEB remis

0

@SiSenior chyba że tak choć wydaje mi się że działania obexnego rządy są dużo bardziej szkodliwe, ponieważ niepozwalają ludziom pracować i zarabiać, przy czym pokazując że mają gdzieś własne obostrzenia. Wtedy to chociaż ludzie mogli zarabiać w swoich biznesach a teraz ich się straszy policją.

3

@SiSenior co ma kryzys ekonomiczny gdzie rząd niczego nie zamyka do pandemi gdzie rząd wszystko zamyka ?

2

@DonMatteo901 z tych obu skrajności to już faktycznie chyba wolę te ruchu narodowego, chociaż w mojej ocenie oba są siebie warte i nie powinno się zastanawiać nad ich wprowadzeniem.

1

@Jacu327 Flick się skończył ;)

1

@Pawelsky jak dla mnie mogła by to być zbyt duża presja. Może kiedyś, ale napewno nie tak obrazu. Chociaż jak dla mnie mógłby być on zastrzeżony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?