Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@santiamo karta do wybronienia przez sędziego.
7
@Czeresniafcb nie wiem co w tym złego. Fajnie prowadzić dyskusje też z kibicami innych drużyn tylko najpierw trzeba umieć dyskutować.
3
@El dominatore Niezależnie od wszystkiego wiarę będę miał do samego końca.
3
@BarcaInfo Ale jutro to już napewno :)
1
@Masti_Real_Madryt ja tam akurat oceniam obiektywnie i mimo iż jako kibic Barcy chciałbym żeby Real dzisiaj przegrał to decyzja o czerwonej kartce jakoś do wybronienia i karnego być niepowinno.
0
@FlorentinoPerez13 dokładnie, wszystko fajnie ale sytuacje powinno się oceniać w miarę obiektywnie, a nie bo był przelew od Pereza itp.
1
@hayek oj jeszcze jak. Tylko ciekawe czy bogowie byliby usatysfakcjonowani taką ofiarą :)
1
Dobra, liczyłem że Atalanta wygra, ale w tej sytuacji remis 0-0 również będzie dobry.
0
@macio_944 TVP Sport.
0
@BarcaInfo ładne zachowanie z jego strony.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM nie, na ławce siedzą.
1
@bialagora jestem kibicem Atalanty od 5 minut i już mnie ten Real denerwuje :D
10
Ważne jest dobre rozpoczęcie sezonu :D
0
@wojtek_debiec4 Ale przecież Koemann stawia na młodych :D
1
@Salchent ja tam wolę Hallanda.
0
XDD Griezmann coś ty zrobił.
1
@KacperVEB Uważaj, bo ktoś Ci zaraz napisze że się mylisz.
1
Martin Braithwaite zawodnikiem meczu. Fakt nie opinia.
0
Dobra, mamy 1-0. Teraz to utrzymać :)
0
@SinMistico Rey Manaj jest w Fc Barcelona B. Myślę że gorszy od Brathwaitea by nie był ;)
1
@macio_944 bardzo źle. Chłopaki wyglądają jakby im tam Koeman kazał biegać za karę. Choć biegać to chyba za dużo powiedziane.
1
@pacior95 Zamieniłbym Fonta na Laportę i było by ok ;)
0
@BarcaInfo oj +1, pełna zgoda.
0
@puyol_presidend5 nie wiem, ale ja tam wolę załatwiać takie sprawy jak urząd, bank stacjonarnie.
0
@barcelonaLM już samą w sobie kuriozalną sytuacją jest to że doszło do upolitycznienia trybunału konstucyjnego, który ma dbać aby konstytucją była przestrzegana, a w praktyce zabiera on ludziom ich konstytucyjne prawa które w dalszym ciągu w konstytucji widnieją.
6
@gryfiT. Oj takiego Collado to też bym dzisiaj zobaczył
0
@barcelonaLM trochę szkoda bo bym posłuchał. Z drugiej strony która partia lub opcja polityczna nigdy nie zaliczyła jakiegoś politycznego potknięcia. Z tego co wiem ruch Hołowni ma narazie trzy posłanki także tak.
0
@pele1282 Font to lisa narysował :)
2
@konrad1661 otóż nie można. On jest w tym wyjątkowy ( tak apropo masz jakąś konkretną wypowiedz na myśli czy tak poprostu)