1

@santiamo karta do wybronienia przez sędziego.

7

@Czeresniafcb nie wiem co w tym złego. Fajnie prowadzić dyskusje też z kibicami innych drużyn tylko najpierw trzeba umieć dyskutować.

3

@El dominatore Niezależnie od wszystkiego wiarę będę miał do samego końca.

3

@BarcaInfo Ale jutro to już napewno :)

1

@Masti_Real_Madryt ja tam akurat oceniam obiektywnie i mimo iż jako kibic Barcy chciałbym żeby Real dzisiaj przegrał to decyzja o czerwonej kartce jakoś do wybronienia i karnego być niepowinno.

0

@FlorentinoPerez13 dokładnie, wszystko fajnie ale sytuacje powinno się oceniać w miarę obiektywnie, a nie bo był przelew od Pereza itp.

1

@hayek oj jeszcze jak. Tylko ciekawe czy bogowie byliby usatysfakcjonowani taką ofiarą :)

1

Dobra, liczyłem że Atalanta wygra, ale w tej sytuacji remis 0-0 również będzie dobry.

0

@macio_944 TVP Sport.

0

@BarcaInfo ładne zachowanie z jego strony.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM nie, na ławce siedzą.

1

@bialagora jestem kibicem Atalanty od 5 minut i już mnie ten Real denerwuje :D

10

Ważne jest dobre rozpoczęcie sezonu :D

0

@wojtek_debiec4 Ale przecież Koemann stawia na młodych :D

1

@Salchent ja tam wolę Hallanda.

0

XDD Griezmann coś ty zrobił.

1

@KacperVEB Uważaj, bo ktoś Ci zaraz napisze że się mylisz.

1

Martin Braithwaite zawodnikiem meczu. Fakt nie opinia.

0

Dobra, mamy 1-0. Teraz to utrzymać :)

0

@SinMistico Rey Manaj jest w Fc Barcelona B. Myślę że gorszy od Brathwaitea by nie był ;)

1

@macio_944 bardzo źle. Chłopaki wyglądają jakby im tam Koeman kazał biegać za karę. Choć biegać to chyba za dużo powiedziane.

1

@pacior95 Zamieniłbym Fonta na Laportę i było by ok ;)

0

@BarcaInfo oj +1, pełna zgoda.

0

@puyol_presidend5 nie wiem, ale ja tam wolę załatwiać takie sprawy jak urząd, bank stacjonarnie.

0

@barcelonaLM już samą w sobie kuriozalną sytuacją jest to że doszło do upolitycznienia trybunału konstucyjnego, który ma dbać aby konstytucją była przestrzegana, a w praktyce zabiera on ludziom ich konstytucyjne prawa które w dalszym ciągu w konstytucji widnieją.

6

@gryfiT. Oj takiego Collado to też bym dzisiaj zobaczył

0

@barcelonaLM trochę szkoda bo bym posłuchał. Z drugiej strony która partia lub opcja polityczna nigdy nie zaliczyła jakiegoś politycznego potknięcia. Z tego co wiem ruch Hołowni ma narazie trzy posłanki także tak.

0

@pele1282 Font to lisa narysował :)

2

@konrad1661 otóż nie można. On jest w tym wyjątkowy ( tak apropo masz jakąś konkretną wypowiedz na myśli czy tak poprostu)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?