2

@Majkel34 kogoś mi ten jegomość przypomina ;)

4

@Jacu327 takiego Halland to bym jednak zobaczył u nas :)

3

Jak za dowolną to biorę :D

1

@zadafcb zgadzam się że to bezsensu. Jak urodzi np. w Hiszpani to ma dwa obywatelstwa. Profit

5

@Khajio a co powiedział ?

6

@barcelonaLM Polskie stosunki z sąsiadami za rządów PIS są najlepsze w historii, a nie jak za jakiegoś PO :D

1

@TylkoBarca7273 teraz pytanie, czy faktycznie chcieli żeby Barca zoszczędziła, czy po prostu cisną beke. Ale tak czy inaczej fajnie że posprzątali po sobie.

0

@Kamiloza91 na ławce trenerskiej mamy jednego.

5

@martin3131 jak ci się nie podoba nie musisz go czytać. Proste. A jeżeli jest niezgodny to napisz dlaczego?

0

@LeoMessi1994 obie są fajne. Trochę nie rozumiem dlaczego później zdecydowali się zrobić Hulka-naukowca.

3

Tomasz Greniuch podał się do dymisji i ustąpił ze stanowiska dyrektora IPN we Wrocławiu. Pełnił te funkcję od 9 lutego.

1

@Pilka_jest_okragla tak by było. Fakt nie opinia.

12

@BarcaInfo w punkt. Czcionka wyjaśniona.

3

@Survier napewno nie byłby gorszy od Braithwaitea.

0

@BarcaInfo względnie zagra 6 meczy.

11

@mat32 Tak po ludzku szkoda mi jest chłopa.

0

@kamilop oczywiście:


5

To niech już Atletico bierze tego mistrza, zamiast Realu.

3

@Przemek2323 Generalnie PIS pod pozorem walki z komunistycznymi wzorcami i przeszłością lubią używać komunistycznych rozwiązań. ( z tej wypowiedzi dowiedziałem się że PIS już kiedyś rządził. Nie wiedziałem.)

0

@DaPi na tam piekę w piekarniku.

0

@paweldunajecfcb nie ma ich/jej.

0

@lukaszmatusiewicz uważam, że jest duża szansa, że nie.

9

@itmustbejoke Messi GOAT

5

@macio_944 Problem w tym, że osoby oglądające TVP raczej nie zapoznają się z tym materiałem, a w TVP go nie puszczą.

0

@cules100pro mam nadzieję że nie.

5

@DonMatteo901 zgadzam się, w Manchesterze City ma większe szanse na trofea :D

0

@BarcaInfo Laporta moim prezydentem.

2

@barcamember ja bym chciał zobaczyć Collado. Myślę że byłoby sobie poradził.

9

Ale ważna jest jedność w drużynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@Zoker Niby trener dobry, ale ostatnio zaczął mnie irytować tym, że co drugi mecz szuka jakieś wymówki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?