Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Majkel34 kogoś mi ten jegomość przypomina ;)
4
@Jacu327 takiego Halland to bym jednak zobaczył u nas :)
3
Jak za dowolną to biorę :D
1
@zadafcb zgadzam się że to bezsensu. Jak urodzi np. w Hiszpani to ma dwa obywatelstwa. Profit
5
@Khajio a co powiedział ?
6
@barcelonaLM Polskie stosunki z sąsiadami za rządów PIS są najlepsze w historii, a nie jak za jakiegoś PO :D
1
@TylkoBarca7273 teraz pytanie, czy faktycznie chcieli żeby Barca zoszczędziła, czy po prostu cisną beke. Ale tak czy inaczej fajnie że posprzątali po sobie.
0
@Kamiloza91 na ławce trenerskiej mamy jednego.
5
@martin3131 jak ci się nie podoba nie musisz go czytać. Proste. A jeżeli jest niezgodny to napisz dlaczego?
0
@LeoMessi1994 obie są fajne. Trochę nie rozumiem dlaczego później zdecydowali się zrobić Hulka-naukowca.
3
Tomasz Greniuch podał się do dymisji i ustąpił ze stanowiska dyrektora IPN we Wrocławiu. Pełnił te funkcję od 9 lutego.
1
@Pilka_jest_okragla tak by było. Fakt nie opinia.
12
@BarcaInfo w punkt. Czcionka wyjaśniona.
3
@Survier napewno nie byłby gorszy od Braithwaitea.
0
@BarcaInfo względnie zagra 6 meczy.
11
@mat32 Tak po ludzku szkoda mi jest chłopa.
0
@kamilop oczywiście:
5
To niech już Atletico bierze tego mistrza, zamiast Realu.
3
@Przemek2323 Generalnie PIS pod pozorem walki z komunistycznymi wzorcami i przeszłością lubią używać komunistycznych rozwiązań. ( z tej wypowiedzi dowiedziałem się że PIS już kiedyś rządził. Nie wiedziałem.)
0
@DaPi na tam piekę w piekarniku.
0
@paweldunajecfcb nie ma ich/jej.
0
@lukaszmatusiewicz uważam, że jest duża szansa, że nie.
9
@itmustbejoke Messi GOAT
5
@macio_944 Problem w tym, że osoby oglądające TVP raczej nie zapoznają się z tym materiałem, a w TVP go nie puszczą.
0
@cules100pro mam nadzieję że nie.
5
@DonMatteo901 zgadzam się, w Manchesterze City ma większe szanse na trofea :D
0
@BarcaInfo Laporta moim prezydentem.
2
@barcamember ja bym chciał zobaczyć Collado. Myślę że byłoby sobie poradził.
9
Ale ważna jest jedność w drużynie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Zoker Niby trener dobry, ale ostatnio zaczął mnie irytować tym, że co drugi mecz szuka jakieś wymówki.