Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@dniel być może, ale hej. Teraz dobrze napisał:)
1
@marcin62 W punkt
3
@tobiasson92 nawet brzmi to sensownie, ale do wyborów sprawy mogą się jeszcze pozmieniać trzy razy. Na ten moment dużo bardziej sensowną propozycja niż rząd PIS-u choć trudno żeby był gorszy. Yrochę słabe jest stanowisko PO w sprawie aborcji, ale cóż nie da się mieć wszystkiego
2
@koksik2700 A ja nie, szczególnie że w polskim sądownictwie ( choć nie tylko) mogłoby być tak że uśmiercony zostałby niewinny człowiek. Lepiej było by wprowadzić pracę przymusową dla osadzonych na 25 lat lub dożywocie.
1
@Pawel13sz owszem.
1
@VamosRakieta i cyk rachunek z Ramón Sánchez Pizjuán za zniszczoną ławkę ;)
2
@AlexDark00 wszystko łączy się w całość
1
Wiadomo co z Araujo?
0
@BarcaInfo zjednej strony źle, z drugiej nie najgorzej.
0
@wroclawianin89 no wtedy może z 5 minut by dostał.
1
@VamosRakieta dziękujemy Ci, dzięki tobie na razie prowadzimy :)
0
@Krotis jestem optymistą. 3-1 dla naszych.
0
@Survier Canal +. Po prostu.
0
@BarcaInfo no to oby Neto był w formie.
3
@Ojciec5tkidzieci już widzę te protesty pod sejmem, że przez łamanie konstytucji ludzie nie mogą zagrać w grę po polsku. Tak się obala rządy w 21 wieku.
4
@xBoMBoWiECx Jeżeli my mamy nie zdobyć Ligi Mistrzów w tym roku niech chociaż zrobi to Guardiola.
6
@BarcaInfo #InLaportaWeTrust
0
@SiSenior Tylko że za Koemana gra miejscami wygląda całkiem dobrze, ale razi nieskutecznością, w drużynie jest też lepsza atmosfera ( nie licząc incydentu z Pique i Griezmannem) jeszcze są matematyczne szanse na mistrza, oraz możliwy jest jeszcze puchar króla.
1
@Dundersztyc podejrzewam że wtedy Pep mogłby stać się lekko nielubiany przez kibiców Barcelony. Naszczęscie Pep nie wygląda mi na człowieka który by zrobił coś takiego
0
@SiSenior bo za Setiena nie było ani wyników, ani dobrej gry oraz dlatego że przegrał sezon na własne życzenie i dostał oklep od Bayernu w jednym meczu.
1
@VamosRakieta Ej, ale daj nam dzisiaj jakieś fory ;)
0
@Emhyr być może, ale skoro ma to przynieść zyski to czemu nie.
2
@BarcaInfo myślę że Coutinho raczej zostanie sprzedany. Myślę że Dembele przy dobrej ofercie też.
2
@BarcaInfo oby dzisiaj mógł dopisać 376 zwycięstwo.
0
Krótka przyśpiewka o Morawieckim:
https://m.jbzd.com.pl/obr/1782978/krotka-piosenka-o-piecset-plus
0
@Persyfl jak nie można? Ja twierdzę że ONR to organizacja nacjonalistyczną i faszystowską oraz że powinna zostać zdelegalizowana.
8
@Zip Font to by zrobił taki spot tylko że z Xavim.
17
@Dembouz1899 wygląda to jak z jakiegoś taniego filmu romantycznego. Ale co tam #InLaportaWeTrust
2
@clyde aplikacja jest świetna,choć u mnie jest problem taki że w moim mieście nie obsługuje ona restauracji. Nie mniej jezeli jestem gdzieś gdzie działa to korzystam. Fajny sposób na zaoszczędzenie i nie marnowanie aż takiej ilości jedzenia.
5
@FC1899Barca Visca Koeman. Dużo zdrowia dla trenera .