0

@dniel być może, ale hej. Teraz dobrze napisał:)

1

@marcin62 W punkt

3

@tobiasson92 nawet brzmi to sensownie, ale do wyborów sprawy mogą się jeszcze pozmieniać trzy razy. Na ten moment dużo bardziej sensowną propozycja niż rząd PIS-u choć trudno żeby był gorszy. Yrochę słabe jest stanowisko PO w sprawie aborcji, ale cóż nie da się mieć wszystkiego

2

@koksik2700 A ja nie, szczególnie że w polskim sądownictwie ( choć nie tylko) mogłoby być tak że uśmiercony zostałby niewinny człowiek. Lepiej było by wprowadzić pracę przymusową dla osadzonych na 25 lat lub dożywocie.

1

@Pawel13sz owszem.

1

@VamosRakieta i cyk rachunek z Ramón Sánchez Pizjuán za zniszczoną ławkę ;)

2

@AlexDark00 wszystko łączy się w całość

1

Wiadomo co z Araujo?

0

@BarcaInfo zjednej strony źle, z drugiej nie najgorzej.

0

@wroclawianin89 no wtedy może z 5 minut by dostał.

1

@VamosRakieta dziękujemy Ci, dzięki tobie na razie prowadzimy :)

0

@Krotis jestem optymistą. 3-1 dla naszych.

0

@Survier Canal +. Po prostu.

0

@BarcaInfo no to oby Neto był w formie.

3

@Ojciec5tkidzieci już widzę te protesty pod sejmem, że przez łamanie konstytucji ludzie nie mogą zagrać w grę po polsku. Tak się obala rządy w 21 wieku.

4

@xBoMBoWiECx Jeżeli my mamy nie zdobyć Ligi Mistrzów w tym roku niech chociaż zrobi to Guardiola.

6

@BarcaInfo #InLaportaWeTrust

0

@SiSenior Tylko że za Koemana gra miejscami wygląda całkiem dobrze, ale razi nieskutecznością, w drużynie jest też lepsza atmosfera ( nie licząc incydentu z Pique i Griezmannem) jeszcze są matematyczne szanse na mistrza, oraz możliwy jest jeszcze puchar króla.

1

@Dundersztyc podejrzewam że wtedy Pep mogłby stać się lekko nielubiany przez kibiców Barcelony. Naszczęscie Pep nie wygląda mi na człowieka który by zrobił coś takiego

0

@SiSenior bo za Setiena nie było ani wyników, ani dobrej gry oraz dlatego że przegrał sezon na własne życzenie i dostał oklep od Bayernu w jednym meczu.

1

@VamosRakieta Ej, ale daj nam dzisiaj jakieś fory ;)

0

@Emhyr być może, ale skoro ma to przynieść zyski to czemu nie.

2

@BarcaInfo myślę że Coutinho raczej zostanie sprzedany. Myślę że Dembele przy dobrej ofercie też.

2

@BarcaInfo oby dzisiaj mógł dopisać 376 zwycięstwo.

0

0

@Persyfl jak nie można? Ja twierdzę że ONR to organizacja nacjonalistyczną i faszystowską oraz że powinna zostać zdelegalizowana.

8

@Zip Font to by zrobił taki spot tylko że z Xavim.

17

@Dembouz1899 wygląda to jak z jakiegoś taniego filmu romantycznego. Ale co tam #InLaportaWeTrust

2

@clyde aplikacja jest świetna,choć u mnie jest problem taki że w moim mieście nie obsługuje ona restauracji. Nie mniej jezeli jestem gdzieś gdzie działa to korzystam. Fajny sposób na zaoszczędzenie i nie marnowanie aż takiej ilości jedzenia.

5

@FC1899Barca Visca Koeman. Dużo zdrowia dla trenera .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?