Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@ricardo0705 Gratulacje.
2
Na spokojnie. Niech z jego kolanem będzie wszystko w porządku i żeby wrócił Fati dla którego miałem ochotę oglądać Barcelonę pod koniec tamtego sezonu.
0
@Gaucho Nie powiedziałbym, żadnej poważnej kontuzji nie miał. Z tego co wiem to ta kontuzja to po prostu zwichnięcie kostki, po której po prostu za szybko wrócił do gry.
15
Tu akurat Freixa dobrze mówi, ale dobrze że wyborów nie wygra.
1
@olsen ok, dzięki za odpowiedź. Co prawda ja nie uważam takich lekcji za konieczne, a jeżeli już to za obowiązkowe, ale dzięki że przybliżyłeś temat.
1
@olsen dlaczego brak edukacji seksualnej prowadzi do samobójstw. Pytam gdyż ja nie widzę powiązania ale może takowe jest.
0
@Foton ta kobieta najlepsza, chłop mówi coś ,nawet niepersonalnego do niej, a ta ryczy
0
@BartqRKO w sumie też chciałbym wiedzieć.
2
@BarcaInfo niech na spokojnie doleczy kolano żeby później nie miał z nim poważnych problemów.
1
@Krzychu83924 też bym chętnie poczytam:)
0
@barcelonaLM Ziobro, weź zagłosuj przeciwko.
0
@Quavosk 8 godzin
14
@Chakalaka to czekać aż któryś z nowych ,,dyplomatów" wywoła jakiś międzynarodowy skandal.
7
@pele1282 no to czekać aż któryś z nowych ,,dyplomatów" wywoła jakiś międzynarodowy skandal.
0
@masq absolutnie, nie.
0
@kimpanjest Nobla za to.
2
@xBoMBoWiECx
Kaczyński: nie przegrasz wyborów, jeżeli się nie odbędą.
2
@maatiixx A czemu mam nie wierzyć. Hołownia ma spore poparcie wśród społeczeństwa, a większość sondaży były do tej pory rosnące. Co prawda zastanawiające jest że na poprzednim sondażu PIS miało 37%, a teraz 27% może zastanawiać, choć po działaniach partii rządzącej jest to całkowicie prawdopodobne że tak strasznie im poparcie spadło.
8
@pele1282 Brawo Polska 2050, byle tak dalej.
8
@Majsteer A co on Robocop ?
0
@Gaz Racja, faktycznie jest to rozrysowane i wygląda to już lepiej. Natomiast ten fakt powtarzania w kółko Xavi,Xavi,Xavi Fontowi nie pomaga gdyż jest kojarzony przez to tylko/ głównie z jego osobą.
0
@Rewolucja123 taktyczny, też sobie chętnie opinie poczytam
11
@BarcaInfo czy kary się kumulują?
3
@Rewolucja123 jak byś mógł i piszę bez złośliwości wytłumaczyć jaki projekt sportowy ma Font odnośnie piłki nożnej, bo z tego co wyczytałem na stronie to chce rozwoju wszystkich sekcji, ( nie żeby było to niepotrzebne), bo jest potrzebne) ale o piłce nożnej za dużo nie powiedział, chce aby wszystkie zarządzał mityczny Xavi oraz chce stworzyć sekcje szachów. Jak dla mnie taki słaby program sportowy
0
@tobiasson92 ktoś tu ma ból czterech liter jak widzę ;)
0
@Faun I jeszcze to:
Mężczyzna: Kłamca!
Naćpany policjant: Pan mnie obraża?
Oj żeby mu się przykro nie zrobiło przypadkiem.
Ci ludzie nie mają prawa zwać się policjantami.
1
@BarcaInfo Ivan to legenda.
1
@VamosRakieta Laporta idzie po zwycięstwo.
0
@Striker nie wiem, zapewne tak ale może było by taniej niż 50 zł. Zobaczymy co będzie. Ja i tak LM oglądam tylko jak w TVP jest za darmo.
0
@cules100pro Serio ? Jak tak to nie wiedziałem, i tak bym ich wolał bo na razie sobie pakiet kupujesz na Player za 15 zł i jest dobrze, a nie jakieś Canal + za 50 zł