5

@vangoor A ludzie tak hejtują to biedne TVP ;D

2

@Deeespacito Ja tu kibicem Levante jestem.

16

@BarcaInfo Myśle że jeden z największych wygranych tego sezonu ;)

6

@eltores ze względu na sytuacje w tabeli jestem za remisem. Niby lepiej żeby Atletico straciło pełne 3 punkty, ale tracąc 2 zbyt daleko od Barcy się nie oddalają a i Real za bardzo się nie zbliża. Tylko dobrze by było gdyby remis był bramkowy np. 2-2

0

@AlexDark00 XDDD, dobre.

3

@AmigoBlancos To co Vinicius, Rodrygo o Asensio w ataku ? :D

3

@tobiasson92 i to jest bardzo dobra informacja, gdyż opozycja i tak by głosowała za, a wszelkie poważne tarcia w rządzie są na wagę złota.

0

@Serek U mnie jest to centrum, ale ciężko mi określić odchylenie gdyż i jedna i druga strona ma dobre pomysły.

1

@Denver Prawie w ogóle. Jedynie szkoda że są E-lekcje.

5

@Rourke Team Spirit :)

1

@FC1899Barca nie wiem dlaczego, ale mnie trochę przeraża ten rozwój technologiczny.

1

@BorzyKrzys dlatego ja mam tylko Eleven z Playera a LM oglądam jak za darmo w TV puszczają.

1

@Szpenser A dziękuję bardzo

2

La Rambla --> Cafe Bernabeu
Fakt nie opinia

1

@Pawel13sz jeżeli nie będzie innej alternatywy w postaci Nuneza, Isak ( Halland to marzenie) myślę że tak tylko żeby dostał sensowny kontrakt z rozsądną pensją.

3

@Bamboleo Nasz Pique jest lepszy.

0

@jakub1906 jakie wycofanie gotówki ? ja lubię płacić tymi kolorowymi papierkami.

0

@pele1282 Trzymaj się Żerart.

14

@BarcaInfo jak ja uwielbiam hiszpańskich komentatorów ;)

4

Akurat nie odnoszę wrażenia że mem Sevilli był brakiem szacunku.

11

@tobiasson92 XDDDD. Jedna z lepszych książek jakich czytałem w podstawówce. Czy to czyni mnie rasistą ?

3

@Xavyol Pytanie do @AmigoBlancos. Wiesz coś na ten temat?

0

@BarcaInfo czyli za uszami swoje ma i jest duża szansa że zostanie za coś skazany.

0

@JohnnyBarca taktyczny.

4

@VamosRakieta niestety nie mogę się pochwalić gdyż zawierały one pozytywne wulgaryzmy ;)

71

Carles Puyol. Wieczny kapitan.

2

@pele1282 Pan Piłkarz.

3

@Michvl Piękny film. Karma wróciła.

1

@Bobo25 jak nie przeczytają,? Już im to wysyłam ;)

0

@KORTIS Jak ja tu kibicem Levante jestem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?