Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
13
@Quavosk teraz czekać na kolejne podatki po pieniądze na te 14-stki same się nie znajdą
0
@wojopancer nowy nabytek odrazu rzucony na głęboką wodę ? Myślę że są na to szanse, podobno jest zdolny.
0
@JimMorrisonFCB 1. Lubię takich użytkowników którzy wcielają się w inne osoby
2. Moderacja zbytnio nie lubi takich osób, choć może potężnego prezydenta nie zbanują
1
@Joan_Laporta ciesz się byciem na tej stronie prezydencie póki jeszcze możesz. Niestety może to nietrwać zbyt długo
5
@AmigoBlancos
Najwspanialszy prezes w historii piłki nożnej. A z prawej Florentino Perez :D
https://zapodaj.net/8a6dd8d242fbd.jpg.html
0
@Kapsel12 Dobrze że już u nas nie ma Bartomeu bo jeszcze by go sprzedał za worek ziemniaków.
6
@Sulimo dyrektor generalny sekcji sportowej.
9
@xBoMBoWiECx
3-4-2-1:
Ter Stegen
Mingueza Araujo/Umtiti Lenglet
Dest Busquets De Jong Alba
Messi Pedri
Dembele
2
@xBoMBoWiECx zapamiętam na przyszłość.
7
@NaFazieHitman Wielki mówca, przywódca, mąż stanu.
0
@Fawrf Widzę, że Pan Donald Tusk też się cieszy po wygraniu Joana Laporty.
0
@kamilop Alemany będzie dyrektorem generalnym w sekcji sportowej, czyli zapewne też coś w transferach będzie robił.
16
@Comentateiro czy ja wiem. Mi to tam wszystko jedno czy ksiądz chrzci dzieci czy nie. Po za tym:
- jeżeli jesteś Ateistą to jest to dla ciebie tylko polanie głowy wodą
-jeżeli jesteś wyznania innej religo to nie traktujesz tego jako dla ciebie wiążącego i ważnego
Poza tym każdy rodzic zobowiązuje się do wychowania dzieci zgodnie z ich przekonaniami. Czy tk też powinno być uregulowane prawnie? Po za tym wątpię że małemu dziecku chrzest przeszkadza. Zapraszam do dyskusji jeżeli masz inne argumenty do tego co napisałem :)
1
@Khajio wiadomo dla czego ?
1
@BarcaInfo Ale Laporta jest przy nich niski
0
@AmigoBlancos Otóż to, choć ta Roberto ładniejsza ;)
1
@FIJI Bez przesady, tylko Partii rządzącej ;)
4
@szkutnik91 Oby fake.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Pawel13sz Hochland zdecydowanie.
4
@FafitFCB Biedne Chickeny :(
0
@paweldunajecfcb Why not both ?
8
@DonMatteo901 Co ten Kowalczyk jest nawiedzony jakiś.
0
@BarcaInfo Wie co dobre :)
0
@clyde Laporta: Oh s*it, here we go again
0
@Przemek2323 A kto niby stwierdził, że to jest obraźliwe ? Jakaś rada międzynarodowych ekspertów ?
3
@BarcaInfo nowy kontrakt kwestią godzin ;)
14
Z okazji wygranej na prezydenta Barcelony przez POTĘŻNEGO Joana Laporte, postanowiłem dokonać zmiany avataru z Obi-Wana Kenobiego, na WIELKIEGO El Presidente.
0
@rasta212 chyba ponad 100 tyś
1
@BarcaInfo Piękne zwięczenie tego tygodnia :) Visca El Barca