13

@Quavosk teraz czekać na kolejne podatki po pieniądze na te 14-stki same się nie znajdą

0

@wojopancer nowy nabytek odrazu rzucony na głęboką wodę ? Myślę że są na to szanse, podobno jest zdolny.

0

@JimMorrisonFCB 1. Lubię takich użytkowników którzy wcielają się w inne osoby
2. Moderacja zbytnio nie lubi takich osób, choć może potężnego prezydenta nie zbanują

1

@Joan_Laporta ciesz się byciem na tej stronie prezydencie póki jeszcze możesz. Niestety może to nietrwać zbyt długo

5

@AmigoBlancos
Najwspanialszy prezes w historii piłki nożnej. A z prawej Florentino Perez :D
https://zapodaj.net/8a6dd8d242fbd.jpg.html

0

@Kapsel12 Dobrze że już u nas nie ma Bartomeu bo jeszcze by go sprzedał za worek ziemniaków.

6

@Sulimo dyrektor generalny sekcji sportowej.

9

@xBoMBoWiECx
3-4-2-1:
Ter Stegen
Mingueza Araujo/Umtiti Lenglet
Dest Busquets De Jong Alba
Messi Pedri
Dembele

2

@xBoMBoWiECx zapamiętam na przyszłość.

7

@NaFazieHitman Wielki mówca, przywódca, mąż stanu.

0

@Fawrf Widzę, że Pan Donald Tusk też się cieszy po wygraniu Joana Laporty.

0

@kamilop Alemany będzie dyrektorem generalnym w sekcji sportowej, czyli zapewne też coś w transferach będzie robił.

16

@Comentateiro czy ja wiem. Mi to tam wszystko jedno czy ksiądz chrzci dzieci czy nie. Po za tym:
- jeżeli jesteś Ateistą to jest to dla ciebie tylko polanie głowy wodą
-jeżeli jesteś wyznania innej religo to nie traktujesz tego jako dla ciebie wiążącego i ważnego
Poza tym każdy rodzic zobowiązuje się do wychowania dzieci zgodnie z ich przekonaniami. Czy tk też powinno być uregulowane prawnie? Po za tym wątpię że małemu dziecku chrzest przeszkadza. Zapraszam do dyskusji jeżeli masz inne argumenty do tego co napisałem :)

1

@Khajio wiadomo dla czego ?

1

@BarcaInfo Ale Laporta jest przy nich niski

0

@AmigoBlancos Otóż to, choć ta Roberto ładniejsza ;)

1

@FIJI Bez przesady, tylko Partii rządzącej ;)

4

@szkutnik91 Oby fake.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pawel13sz Hochland zdecydowanie.

4

@FafitFCB Biedne Chickeny :(

0

@paweldunajecfcb Why not both ?

8

@DonMatteo901 Co ten Kowalczyk jest nawiedzony jakiś.

0

@BarcaInfo Wie co dobre :)

0

@clyde Laporta: Oh s*it, here we go again

0

@Przemek2323 A kto niby stwierdził, że to jest obraźliwe ? Jakaś rada międzynarodowych ekspertów ?

3

@BarcaInfo nowy kontrakt kwestią godzin ;)

14

Z okazji wygranej na prezydenta Barcelony przez POTĘŻNEGO Joana Laporte, postanowiłem dokonać zmiany avataru z Obi-Wana Kenobiego, na WIELKIEGO El Presidente.

0

@rasta212 chyba ponad 100 tyś

1

@BarcaInfo Piękne zwięczenie tego tygodnia :) Visca El Barca

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?