Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Michal03 na głównej masz przy herbach drużyn opcje wystaw oceny z gwiazdką.
2
@Yosemite dziękujemy Ci piękny Holendrze
0
@FCMichalo Oczywiście że Levante
2
@Demollation Piękne
1
Dobra, dawać mnie to PSG :)
0
@VamosRakieta mówisz oczywiście o Sevilli ;) Liczę na jakiś sabotaż z twojej strony.
1
@Verema bo to niemiły komentator jest
0
@Albus54 tak działa.
0
@AmigoBlancos oj było by dobrze gdyby Barca awansowała bo w finale potencjalnie jest Levante.
0
Brawo Pedri za próbę
1
@MasnyTed spokojnie, narazie to Sevilla ma zapewniony awans do finału
21
Dembele to jest fenomen, na pustą nie trafi ale zza pola karnego to już tak. No ale dobrze jest to nie narzekam
1
@ptrx Dobre .
0
Dembele, ja cię proszę.
0
@SinMistico ciekawe czy wie że obserwuje go któryś przyszły prezydent ;)
1
Dembele w Laporte chciał trafić chyba ;)
0
@VamosRakieta czyżby odkrył że jesteś naszym podwójnym agentem ?
1
@neeed Jak on śmie, niech odchodzi do tego Peseże ;)
2
Kogóż ja widzę na trybunach, Pan Font :D
0
@JimMorrisonFCB tak chodziło o wzrost.
6
Oglądając ,,wiadomości" w TVP można odnieść wrażenie że Donald Tusk jest źródłem wszelkiego zła w tym wszechświecie ;)
5
@BarcaInfo ten Pedri to jest Robocop
1
@xBoMBoWiECx Przecież Tusk to źródło wszelkiego zła w tym wszechświecie ;)
0
@Foton ten film to złoto.
0
@DonMatteo901 czy ja wiem. Po prostu zachęca do noszenia maseczek. Może i maseczki podczas biegania to przesada, ale cóż. Nie jest to nic szkodliwego.
2
@DaPi
Tak to wygląda:
https://zapodaj.net/ff3ecfe114efe.jpg.html
1
@PatrychoO zazdro
0
@BarcaInfo szanse rosną ;)
6
@4drian0 tylko w instrybutor nie strzel.
0
@Majkel34 dlaczego nie może się wypowiadać ? Aby doszło do zapłodnienia potrzebni są: kobieta i mężczyzna dlatego jak najbardziej mężczyzna także ma prawo się wypowiadać w tej sprawia. Po za tym wychodzę z założenia że dyskutować można o wszystkim.