Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quavosk 8 godzin
14
@Chakalaka to czekać aż któryś z nowych ,,dyplomatów" wywoła jakiś międzynarodowy skandal.
7
@pele1282 no to czekać aż któryś z nowych ,,dyplomatów" wywoła jakiś międzynarodowy skandal.
0
@masq absolutnie, nie.
0
@kimpanjest Nobla za to.
2
@xBoMBoWiECx
Kaczyński: nie przegrasz wyborów, jeżeli się nie odbędą.
2
@maatiixx A czemu mam nie wierzyć. Hołownia ma spore poparcie wśród społeczeństwa, a większość sondaży były do tej pory rosnące. Co prawda zastanawiające jest że na poprzednim sondażu PIS miało 37%, a teraz 27% może zastanawiać, choć po działaniach partii rządzącej jest to całkowicie prawdopodobne że tak strasznie im poparcie spadło.
8
@pele1282 Brawo Polska 2050, byle tak dalej.
8
@Majsteer A co on Robocop ?
0
@Gaz Racja, faktycznie jest to rozrysowane i wygląda to już lepiej. Natomiast ten fakt powtarzania w kółko Xavi,Xavi,Xavi Fontowi nie pomaga gdyż jest kojarzony przez to tylko/ głównie z jego osobą.
0
@Rewolucja123 taktyczny, też sobie chętnie opinie poczytam
11
@BarcaInfo czy kary się kumulują?
3
@Rewolucja123 jak byś mógł i piszę bez złośliwości wytłumaczyć jaki projekt sportowy ma Font odnośnie piłki nożnej, bo z tego co wyczytałem na stronie to chce rozwoju wszystkich sekcji, ( nie żeby było to niepotrzebne), bo jest potrzebne) ale o piłce nożnej za dużo nie powiedział, chce aby wszystkie zarządzał mityczny Xavi oraz chce stworzyć sekcje szachów. Jak dla mnie taki słaby program sportowy
0
@tobiasson92 ktoś tu ma ból czterech liter jak widzę ;)
0
@Faun I jeszcze to:
Mężczyzna: Kłamca!
Naćpany policjant: Pan mnie obraża?
Oj żeby mu się przykro nie zrobiło przypadkiem.
Ci ludzie nie mają prawa zwać się policjantami.
1
@BarcaInfo Ivan to legenda.
1
@VamosRakieta Laporta idzie po zwycięstwo.
0
@Striker nie wiem, zapewne tak ale może było by taniej niż 50 zł. Zobaczymy co będzie. Ja i tak LM oglądam tylko jak w TVP jest za darmo.
0
@cules100pro Serio ? Jak tak to nie wiedziałem, i tak bym ich wolał bo na razie sobie pakiet kupujesz na Player za 15 zł i jest dobrze, a nie jakieś Canal + za 50 zł
1
@cules100pro mi tam wszystko jedno, chyba że przetarg wygrałoby Eleven, ale tak się nie stanie
1
@KORTIS beznadziejny pomysł, ale niestety nowy model ligi mistrzów również dla mnie jest beznadziejny.
0
@BarcaInfo ciekawe czy miał tam wygodnie ?
1
@david89 stadion im remontują.
5
@masq dług trzeba było jakoś spłacać ;)
1
@KORTIS dla mnie obecnie najlepszy byłby remis
0
@xBoMBoWiECx
Podstawa: Ter Stegen
Rezerwa: Alisson
Poza kadrą: Navas
Jednak pomiędzy podstawą i rezerwą są bardzo małe róznice więc tu raczej decydowała sympatia. Alisson też byłby świetny.
0
@panczo i dobrze bo jest 1:0 dla Realu... Sociedad :D
0
@Ojciec5tkidzieci Fajnie, napewno przeczytam, dzięki.
1
@Dzemix111 nie, nie chciałbym.
0
@barteggg08 który Real ;)