Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
10
@Kamil6 Dziwnie piszesz Joan Laporta ;)
29
@barcelonaLM Podoba mi się poziom demokracji bezpośredniej w Szwajcarii
7
@KORTIS ale w to lato to już napewno :D
1
@PatrychoO szkoda chłopa. Mam nadzieję że za bardzo nie cierpi przez chorobę.
3
@amanter chyba jest opcja przedłużenia ze strony klubu na dwa lata. Przynajmniej tak na transfermarkcie jest napisane.
2
@Berniś Chciałbym żeby Collado dostał prawdziwą szansę w pierwszej drużynie.
3
GOOOOOL!!!! ZIDANE wyklaskał :D
0
@HERORICH2 I fajnie, bo im więcej kibiców różnych drużyn tym ciekawiej i bardziej interesująco :)
0
@dawidlabadz123 W takich sytuacjach już wolę to co mamy w Polsce.
0
@HERORICH2 jest duża szansa że AM wygra bo narazie taktyka Realu to chyba karny w 89 .
2
@Pilka_jest_okragla Brawo za determinację.
0
@CZaras Aż musiałem sprawdzić. Celna uwaga, choć chyba nikt tej partii już nie wymienia przy transformacji ustrojowej i nowych siłach politycznych w Polsce jak np. PIS, PO, PSL :)
0
@MisterGuardiola mi tam się podoba. Z reguły dla mnie komentarz to jest żeby coś w tle leciało, a czasem jakieś ciekawostki powiedzą.
0
Gol Suareza! .
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@MesQueUnClub96 ja jestem za remisem. Lepiej żeby obie drużyny dostały 1 punkt zamiast 3.
0
@Pitinho Ja wolę remis. Wtedy każda drużyna dostaje tylko 1 punkt zamiast 3
0
@Nazio87 oglądaj z teściową ;)
1
Komentarz usunięty
3
@Quavosk ja jestem za remisem ;)
1
@AmigoBlancos Było by idealnie :)
5
@DonMatteo901 czekać aż tak będzie u nas. Już mamy banknot 500 zł, a chcą wprowadzić 1000 zł.
22
@BarcaInfo Victor Font nie lubi tego
3
@MaziFCB z konfederacja to akurat mam tak że gospodarczo nie wiem jakby to miało w praktyce wyglądać ( w teorii jest spoko), a światopoglądowo jest to dla mnie partia nacjonalistyczna a może i faszystowska.
1
@LukaszFan z ciekawości, jakie to te zmiany na dobre ?
0
@MaziFCB również mnie to ciekawi.
1
@marcin62
Użytkownik: punkt pierwszy wyklucza punkt drugi
Administrator: ERROR
4
@BarcaInfo Mam co do tego złe przeczucia.
5
@Lionello lepsze 2-2. Chociaż się coś będzie działo :D
1
@SiSenior ok, nie załapałem ironii.