10

@Kamil6 Dziwnie piszesz Joan Laporta ;)

29

@barcelonaLM Podoba mi się poziom demokracji bezpośredniej w Szwajcarii

7

@KORTIS ale w to lato to już napewno :D

1

@PatrychoO szkoda chłopa. Mam nadzieję że za bardzo nie cierpi przez chorobę.

3

@amanter chyba jest opcja przedłużenia ze strony klubu na dwa lata. Przynajmniej tak na transfermarkcie jest napisane.

2

@Berniś Chciałbym żeby Collado dostał prawdziwą szansę w pierwszej drużynie.

3

GOOOOOL!!!! ZIDANE wyklaskał :D

0

@HERORICH2 I fajnie, bo im więcej kibiców różnych drużyn tym ciekawiej i bardziej interesująco :)

0

@dawidlabadz123 W takich sytuacjach już wolę to co mamy w Polsce.

0

@HERORICH2 jest duża szansa że AM wygra bo narazie taktyka Realu to chyba karny w 89 .

2

@Pilka_jest_okragla Brawo za determinację.

0

@CZaras Aż musiałem sprawdzić. Celna uwaga, choć chyba nikt tej partii już nie wymienia przy transformacji ustrojowej i nowych siłach politycznych w Polsce jak np. PIS, PO, PSL :)

0

@MisterGuardiola mi tam się podoba. Z reguły dla mnie komentarz to jest żeby coś w tle leciało, a czasem jakieś ciekawostki powiedzą.

0

Gol Suareza! .

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@MesQueUnClub96 ja jestem za remisem. Lepiej żeby obie drużyny dostały 1 punkt zamiast 3.

0

@Pitinho Ja wolę remis. Wtedy każda drużyna dostaje tylko 1 punkt zamiast 3

0

@Nazio87 oglądaj z teściową ;)

1

Komentarz usunięty

3

@Quavosk ja jestem za remisem ;)

1

@AmigoBlancos Było by idealnie :)

5

@DonMatteo901 czekać aż tak będzie u nas. Już mamy banknot 500 zł, a chcą wprowadzić 1000 zł.

22

@BarcaInfo Victor Font nie lubi tego

3

@MaziFCB z konfederacja to akurat mam tak że gospodarczo nie wiem jakby to miało w praktyce wyglądać ( w teorii jest spoko), a światopoglądowo jest to dla mnie partia nacjonalistyczna a może i faszystowska.

1

@LukaszFan z ciekawości, jakie to te zmiany na dobre ?

0

@MaziFCB również mnie to ciekawi.

1

@marcin62
Użytkownik: punkt pierwszy wyklucza punkt drugi
Administrator: ERROR

4

@BarcaInfo Mam co do tego złe przeczucia.

5

@Lionello lepsze 2-2. Chociaż się coś będzie działo :D

1

@SiSenior ok, nie załapałem ironii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?