0

@Serek U mnie jest to centrum, ale ciężko mi określić odchylenie gdyż i jedna i druga strona ma dobre pomysły.

1

@Denver Prawie w ogóle. Jedynie szkoda że są E-lekcje.

5

@Rourke Team Spirit :)

1

@FC1899Barca nie wiem dlaczego, ale mnie trochę przeraża ten rozwój technologiczny.

1

@BorzyKrzys dlatego ja mam tylko Eleven z Playera a LM oglądam jak za darmo w TV puszczają.

1

@Szpenser A dziękuję bardzo

2

La Rambla --> Cafe Bernabeu
Fakt nie opinia

1

@Pawel13sz jeżeli nie będzie innej alternatywy w postaci Nuneza, Isak ( Halland to marzenie) myślę że tak tylko żeby dostał sensowny kontrakt z rozsądną pensją.

3

@Bamboleo Nasz Pique jest lepszy.

0

@jakub1906 jakie wycofanie gotówki ? ja lubię płacić tymi kolorowymi papierkami.

0

@pele1282 Trzymaj się Żerart.

14

@BarcaInfo jak ja uwielbiam hiszpańskich komentatorów ;)

4

Akurat nie odnoszę wrażenia że mem Sevilli był brakiem szacunku.

11

@tobiasson92 XDDDD. Jedna z lepszych książek jakich czytałem w podstawówce. Czy to czyni mnie rasistą ?

3

@Xavyol Pytanie do @AmigoBlancos. Wiesz coś na ten temat?

0

@BarcaInfo czyli za uszami swoje ma i jest duża szansa że zostanie za coś skazany.

0

@JohnnyBarca taktyczny.

4

@VamosRakieta niestety nie mogę się pochwalić gdyż zawierały one pozytywne wulgaryzmy ;)

71

Carles Puyol. Wieczny kapitan.

2

@pele1282 Pan Piłkarz.

3

@Michvl Piękny film. Karma wróciła.

1

@Bobo25 jak nie przeczytają,? Już im to wysyłam ;)

0

@KORTIS Jak ja tu kibicem Levante jestem.

0

@Michal03 na głównej masz przy herbach drużyn opcje wystaw oceny z gwiazdką.

2

@Yosemite dziękujemy Ci piękny Holendrze

0

@FCMichalo Oczywiście że Levante

2

@Demollation Piękne

1

Dobra, dawać mnie to PSG :)

0

@VamosRakieta mówisz oczywiście o Sevilli ;) Liczę na jakiś sabotaż z twojej strony.

1

@Verema bo to niemiły komentator jest

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?