Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 dwie sprawy. Kim są karniści? I dobrze.
0
@Pietraszko nie mówię że nie wierzę, tylko jak dla mnie za bardzo dramatyzują.
0
@TheNekro94 dzięki, w wolnej chwili obejrzę. Nie twierdzę że jest święta tylko że raczej przejawiam do niej pewnego rodzaju sympatię, zresztą jak do wszystkich monarchii Europejskich. Na zasadzie że ok, fajnie że jest.
0
Jestem właśnie po przeczytaniu wywiadu Harrego i Meghan i nie specjalnie chce mi się wierzyć w ich słowa. Myślę że był bardziej zrobiony pod publiczkę aby mogli zyskać jeszcze większą popularność ( tak wiem że już są sławni) aby być może dostać w pracy lepsze zarobki( sam Harry powiedział że zostały mu już tylko pieniądze że spadku po księżnej Dianie). Tak samo nie chce mi się wierzyć w rewelacje odnośnie rasizmu. Oczywiście rasizm jest zły, choć ostatnich czasach zaczęła mnie denerwować ta wszech poprawność polityczna i podciąganie wszystkiego pod rasizm, seksizm, homofobie. To jest rodzina królewska. Czy gdyby w prawie sukcesji było napisane że tron dziedziczą tylko męscy potomkowie to by płakała bo seksizm. Po za tym tylko dyskutowano i to nieformalnie o tym jak ciemne może być ich dziecko i nie było to nic oficjalnego ( choć przyznam że to akurat było trochę niesmaczne, ale na pewno nie jest to temat do płakania w mediach). Co do myśli samobójczych i tego że nikt nie chciał jej pomóc. Zawsze mogła iść do normalnego psychologa a nie oczekiwać że zajmą się nią jacyś ,,królewscy lekarze". Choć tematem mogli się zainteresować. Ja tam nie mam nic do Brytyjskiej rodziny królewskiej, ale nie oceniam jej źle. Raczej wręcz pozytywnie. Sądzę po prostu, tak jak większość Brytyjczyków, że wywiad był po prostu ,,niestosowny". Ale każdy może mieć własne zdanie na ten temat.
2
@pele1282 wolałbym mieć depresje i pieniądze niż depresje w biedzie.
0
@FCMichalo Oby .
1
@GadulkiGembulki Po bramce napewno nie gdyż:
1. Bramka padła w 37 minucie
2. Na zdjęciu widnieje Pjanić
3. Pjanić wszedł w 78 minucie.
0
@Rust_Cohle nie .
6
@Homeopata8989 nie pierwszy i nie ostatni raz.
15
@Encore każdy chciałby mieć koszulkę meczową naszego Pedriego
0
Okręt nasz wpłynął w mgłę i fregaty dwie
Popłynęły naszym kursem by nie zgubić się.
Potem szkwał wypchnął nas poza mleczny pas
I nikt wtedy nie przypuszczał, że fregaty śmierć nam niosą
7
@BarcaInfo ,,przyszłości Argentyńczyka wyjaśni się w ciągu najbliższych miesięcy". Nie no myślałem że ma jeszcze co najmniej dwa lata kontraktu, a nie że się kończy za 3 miesiące. Jak to dobrze dowiedzieć się czegoś nowego
0
@xDoMinO26x Araujo i Garcia
0
@kamilos1214 Tak .
4
@Rewolucja123 niby tak, ale chętnie zamieniłbym go i Coutinho na Hallanda :/
3
@BarcaInfo Wróci jeszcze lepszy i silniejszy #AnsuMusisz
4
@barteggg08 PSG po roku w Rosji.
1
@pele1282 Nowy zakup dla nowych jednostek Narodowych Sił Zbrojnych ;)
1
@Zoker
1. City
2. Atalanta
3.Atletico
0
@tobiasson92 A później Policjanci nie wiedzą czy strzelać w opony czy nie. Jeszcze trzeba im mówić żeby przypadkiem w instrybutor nie strzelić.
9
@Firestone Fakt, nie opinia.
1
@FcBarcaCules na śo najprawdopodobniej przyjdzie Garcia
2
@xBoMBoWiECx Dodałbym jeszcze Couthinho ( tak 30 milionów może ktoś da ?)
3
@gukwa co masz do Minguezy ? Mógłby być cennym rezerwowym a i w pierwszym składzie sobie radzi.
0
@Kapitan_SW Dzięki ci składamy Ronaldzie Koemanie
0
@clyde tylko starszy i dużo droższy ;)
1
Trinca to chyba lepiej z zarostem było :/
0
@Avernand wnioski wyciągnijcie Państwo sami ;)
1
@tristan87 Widać że boli go odpadnięcie Wielkiego Juventusu.
0
@Pietraszko A czemu nie ;) może być na spółę z Dembele