Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo takie pytanie skoro interesujesz się tematyką. Czy gdyby jakiś wulkan zagrażał życiu na ziemi to hipotetycznie dało by się coś z tym zrobić ? Np. Zalać wodą czy coś
0
@patryk97 nieważne, ślepy jestem :) nie zauważyłem tego ,,by"
0
@!34RC3!_0N4 brzmi jak fake, choć jeżeli to prawda to faktycznie zabawny i śmieszny fakt.
4
@Sulimo mam nadzieję że to nie jest jeden z tych wulkanów z kategorii ,,Powtórka z Dinozaurami"
3
@BarcaInfo ile wtedy Barcelona musi zapłacić Las Palmas ? 5 milionów euro ?
1
@contowsky arachnofobem nie jestem, ale gdybym zobaczył pająka wielkości małego psa to momentalnie bym to zatłukł .
7
@MesQueUnClub96 tak, kibicuję im w lidze angielskiej głównie przez Guardiolę
0
@tomek8756 choroba psychiczna. Innej możliwości nie widzę.
0
@clyde koszulka domowa z poprzedniego sezonu.
3
@AmigoBlancos akurat drugi gol ładny.
0
@AmigoBlancos jak było zbliżenie na niego to się trzymał za kolano na ławce , więc może być różnie :/
1
@Mns21 Każdy ma swoje zdanie, ja akurat twierdzę że na ten moment jest ok. Jest to partia centrowa co mi odpowiada ( tak wiem że na ten moment ruch ma 3 posłanki o to bardziej lewicowe, ale niewykluczone że w przyszłości dołączą politycy prawicowi). Poza tym innych opcji za bardzo nie widzę. Na PIS głosować nie ma co. Na skrajnie nacjonalistyczną konfederacja czy socjalistyczną lewicę nie zamierzam a w PSL przeszkadza mi ich priorytetowe traktowanie rolnictwa. Najlepsza dla mnie by była koalicja Polska2050-PO-PSL
0
@DonMatteo901 Mam nadzieję że nie. Na razie jest dobrze :)
1
@BlackJack66 transfer do PSG
0
@Nano22 Tak, tylko już limit zamieniłem na 50 zł, ale środków nie pobrało a z konta można korzystać. Chyba powinno zostać zawieszone przez brak płatności. Co do kraty to może być to akurat spowodowane że próbuję przypisać tę samą a nie inną. Piszę bo może ktoś miał podobnie.
0
Witam, mam pytanie. Wchodząc na Netflixa wyświetla się komunikat ,,Nie udało się prztworzyć ostatniej płatności. Aby nadal korzystać z serwisu Netflix, zaktualizuj dane płatności". Problem w tym że pieniędzy z konta Nie pobrało, ale dostęp mam nadal. Przy próbie ponownego przypisania tej samej karty wyskakuje ,,Wygląda problem z metodą płatności której chcesz użyć". Następny termin rozliczeniowy to 7 kwietnia. Wie ktoś o co chodzi ? dodam że może to być spowodowane bo limit dzienny miałem ustawiony ja 20 zł a płace 43 zł.
https://zapodaj.net/48b2bc4296bbf.png.html
2
@Jacu327 coraz bardziej ,,bombowe" te informacje dotyczące Messiego :O
8
@pele1282 nie ma to jak płacenie olbrzymich pieniędzy rodzinie zamordowanego kryminalisty tylko dlatego że był czarny. Jestem ciekaw czy gdyby Floyd był biały to sąd równie chętnie wyznaczył by te 27 milionów dolarów odszkodowania.
5
@Colon Całkiem realistycznie działa ten filtr.
3
@Pietraszko A myślałem że mamy tu tylko jednego fanatyka Fonta
0
@Criss18Barca wcale nie musi to być zależeć od rocznika. Wszystko zależy jak dziecko zostanie wychowane.
26
@paweldunajecfcb bo wyszły taśmy z których wynika że w momencie kiedy był wójtem Pcimia prowadził działalność gospodarczą, czego prawo zakazuje a do tego skłamał w sądzie i teraz ma ciepłą posadkę jako prezes Orlenu, a sam Orlen jest przez niektórych hejtowany za wykupienie Polska Press
1
Wspaniała wiadomość. Fajnie że z kolanem jest już ok, zawsze to Fati pomoże w końcówce sezonu, a i na Euro fajnie by było go zobaczyć
6
@Allbi Chyba też zacznę swoją karierę w Pcimiu. To miasto kształci ludzi sukcesu ak widzę.
20
@Pietraszko w lecie Messi ma 34 lata , a nie 35. Poza tym Aguero to póki co są zwykłe plotki. Laporta jeszcze pożądnie nie zaczął rządzić a już go ludzie hejtują.
6
@Criss18Barca Neymara.
0
@wojopancer z tego co wiem to on chce dwuletni a Real chce roczny i to jest kością niezgody, a nie poziom gry.
9
@Bykunn Nie, ponieważ:
1. To książę
2. Mogliby przewieźć go autem ale tak jest bardziej eko
3. Zapewne im zapłacili więc w czym problem.
0
@koksik2700 oj tam, zwykli pracownicy zatrudnieni przez pałac ;)
1
@nieprzysiadalnosc dodam że prawdopodobnie jest to spowodowane bo limit dzienny miałem ustawiony ja 20 zł a płace 43 zł. Ale zobaczymy i tak w kwietniu będę musiał podpiąć nową kartę, ale najwyżej ustawie limit większy żeby wrazie czego pobrało zaległą kwotę za kwiecień. Dzięki.