Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ZielonySzparag nie, tylko te narkotyki mogły sprawić że miał problemy z oddychaniem. Mówimy o kraju w który za niewykonywania poleceń policji można zostać zastrzelonym.
@ZielonySzparag prawda, nie dokońca podoba mi się oczywiście że podczas interwencji doszło do śmierci Floyda, ale skoro był pod wpływem narkotyków to mogły one wpłynąć na układ oddechowy. Inna sprawa że mówimy o USA w którym za niewykonywanie poleceń policji można zostać zastrzelonym. Przynajmniej w mojej ocenie policjanci nie zawinili.
5
@jakub1906 mam nadzieję ( może złudną) że jednak uniewinnią tych policjantów. Smutne jest to że oskarżają ludzi którzy tylko wykonywali swoje obowiązki, bo w czasie interwencji zginął czarnoskóry pod wpływem narkotyków. Gdyby Floyd był biały całą sprawa nie miała by miejsca
0
@marcin62 jak dla mnie to Wiedzmin 3 wcale się nie zestarzał. Piękna gra i historia.
5
@Pilka_jest_okragla jak dla mnie Trincao > Dembele
15
@jakub1906 tylko że winnym całej sytuacji jest Floyd a nie policjanci.
3
@amanter nieważne że przestępca, ważne że był czarny.
1
@paweldunajecfcb dla Polski nie taka świetna :/
13
@Encore Dalej nie wierzę że Wolverhampton się nabrało i dało za Semedo te 35 milionów :)
0
@Chakalaka tak z ciekawości. Na jakiej podstawie żądają danych osobowych nauczycieli, bo z tego co mi się wydaje jest to prywatne stowarzyszenie a nie instytucja państwowa typu policja itp.
3
@Yosemite No to Polska ma problem :/
7
@Barca1992 25 001 ;)
1
@obiektywny12 niby to tylko 1-0, ale mam wrażenie że jednak awansuje, choć Atalnta raczej się nie podda i będzie walczyć do końca.
5
Z kontuzją Rodrygo to nie był błąd. Po prostu sztab medyczny Realu jest tak dobry że wyleczyli chłopa w kilka minut :D
1
@maatiixx zależy ja by to zinterpretował sędzia. Na powtórkach zachacza bardziej barkiem, ale nie wiem jak to się klasyfikuje
1
@AmigoBlancos za niedługo El Clasico. Może Umtiti poleci numer do szamana :)
0
@MysticCat nic do weterynarzy nie mam. Bardziej taki komentarz odnośnie tego, że skoro już chcą upoważniać pielęgniarki do podania szczepionki tk dlaczego by nie upoważnić weterynarzy. Też są po medycynie więc raczej by sobie dali radę podstawowo zbadać pacjenta i podać szczepionkę :)
1
@tobiasson92 Może jeszcze weterynarzy.
0
@erix10 Parlamentarne to mam nadzieję że Polska2050 lub PO ( choć z dużym naciskiem na Polske2050. Najlepsza by była koalicja Polska2050-PO-PSL ) ale raczej wygra PIS choć bez większości. Jeżeli będą ci sami kandydaci co jakiś czas temu w sondażu to myślę że do II tury przejdzie Trzaskowski i Hołownia a wybory wygra Trzaskowski.
1
@TheNekro94 nie zauważyłem, myślałem że listę zrobił i żeby coś z niej doradzić :)
1
@Alanooo
Dom z papieru (Hiszpański z napisami), Wikingowie, Wiedzmin
8
@lucas/catalan ja akurat oglądałem tylko o tym że jak sobie kibice stali pod stadionem to policja tak chętnie nie reagowała jak na protestach. W jakich wiadomościach, o tym czytałeś/oglądałeś?
4
@paweldunajecfcb wszystko fajnie tylko Ter Stegen nawet go nie dotknął :/
1
@Wilczeq tak by patrzył na brąz :/
0
@Odcinkowy
Inflacja w Wenezueli w 2020: przekracza 1400 %
Inflacja w Polsce: potrzymaj mi piwo.
2
@Michal03 Bym już wolał żeby za Dembele grał Trincao. Jak zaczął dobrze grać to posadził go na ławie. Czyżby brał przykład z Puiga ?
0
@Gaucho jeszcze miał pretensje że czerwona
0
@Tasde a nawet w tym ;)
1
@BarcaInfo zastanawia się co tu teraz zrobić z Griezmannem.
0
Szybko, krytykujmy Griezmanna, lepiej wtedy gra :)
0
@FCBparasiempre a kto miał tam zagrać ?