Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jeyx77x No to kontrakcik ma do 2024 wiec nic tylko kontuzje łapać :)
0
Wie ktoś ile zarabia Hazard w Realu?
10
@BorzyKrzys A co ja mam powiedzieć jak moją jednorazową maseczkę noszę od stycznia :D
2
@Savage92 Eleven i Canal + więc spokojnie.
0
@Ciule123 niekoniecznie, w lidze narodów grał a wtedy też nie grał za dużo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barca1992 Gdyby to zostało wprowadzone, to chętnie bym posłuchałbym jak ten premier Walii by to argumentował i jak by się tłumaczył za seksizm wobec mężczyzn i ich dyskryminacje. Mogła by to być ciekawa dyskusja :)
4
@Senyer XDD. Kobiety walcząc o równe prawa wywyższają się, żądają kolejnych przywilejów . Do czego to doszło w tym 21 wieku.
0
@BarcaInfo Należało mu się.
1
@kamilop Akurat Bale to był dobry transfer.
0
@priest9999 tak z ciekawości dlaczego żałujesz że Ukraina nie ma broni nuklearnej ? Chyba lepiej byłoby żeby ją miała i odstraszała od siebie Rosję niż tak jak jest teraz. Szczególnie że Polska nie ma raczej napiętych relacji z Ukrainą.
0
@BarcaInfo To im się udał zakup. Madrycki Dembele.
0
@MESSIah16 nie żeby coś, ale niestety jest duża szansa że przejdzie bo opozycja w senacie ma bardzo małą większość a kilku senatorów zastanawia się nad poparciem wróblewskiego, chociażby jakiś senator PSL.
5
@Borneo Wiadomości TVP Info: Polska doceniona przez międzynarodowych ekspertów.
8
@BarcaInfo skąd oni wzięli te 13 milionów ? chyba że w zamian oddali Mateusza Fernandesa żeby zbić cenę.
0
@tobiasson92
Inflacja w Wenezueli w 2020: przekracza 1400 %
Inflacja w Polsce: potrzymaj mi piwo.
1
@FCMichalo z tym trochę słabo gdyż nie kojarzę innych pro- rządowych mediów oprócz TVP Info, ale przyznaję że zdarzyło mi się przeczytać kilka artykułów ostatnio głównie jak pisali o możliwym terminie powrotu do szkoły. Sporadycznie, bardzo rzadko coś tam przeczytam jak tytuł zainteresuje, ale informacje tam zawarte traktuję z bardzo dużą rezerwą gdyż wiadomo że TVP to w większości nic innego jak pro-rządowa propaganda. Z innych to RMF, Onet, Polsat (artykuły w Internecie). Te częściej.
0
@Barca1992 no może bardziej zdecydowane to za dużo powiedziane, bo nie chodziło mi że wyślą do Donbasu Amerykańskich żołnierzy, ale chociaż żeby USA stanowczo skrytykowały Rosję na arenie międzynarodowej ( wiem żeby się Rosja tym zapewne nie przejęła) i anulowało budowę Nord Stream 2 ( na co się nie zapowiada). Jak masz inne pomysły możesz napisać.
3
@FCMichalo ja oglądam tylko TVN bo wiadomości na Polsacie są w podobnym czasie i nie mam możliwości oglądania obu w tym samym czasie dla porównania :)
1
@Bykunn niestety ale dysproporcja sił pomiędzy armią Rosyjską, a Ukraińską jest zbyt duża i tu bez bardziej zdecydowanej reakcji, sprzętem nic nie wskurają.
0
@Barca1992 Tyle dobrego że Polska jest w NATO co niezależnie jakie kto ma zdanie czy w razie konfliktu by pomogło czy też by nie pomogło, to jest to swego rodzaju całkiem dobry straszak.
0
@masq jeden rabin powie tak, inny rabin powie nie. Faktem jest że kilka państw czasowo wstrzymało podawanie tej szczepionki, bo może prowadzić do zakrzepów krwi, ale nie zostało to jeszcze potwierdzone badaniami.
2
@Ciule123 nie tylko ciebie, mnie też
1
@Barca1992 niech sobie Europa robi co chce, ja nie chciałbym, tylko żeby Ukraina przez ten konflikt stała się jakaś bardzo słaba militarnie albo żebyśmy nie mieli kolejnej granicy z Rosją i to długiej.
0
@cules100pro chyba, chodziło że nie do wszystkiego dawałeś link, więc trudno było stwierdzić prawdziwość tego co napisałeś, jak np. tutaj
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-9769299#comment-9769299
0
@cules100pro tylko żeby nie przerodziło się to w coś większego ehhh :/
3
@Alanooo z tego co pisał użytkownik @Sulimo to została by zniszczona duża część USA, a klimat na Ziemi został by ochłodzony na kilka lat ( chyba 10 ) co zapewne uszczupliło by pewnie populacje przez klęskę głodu, ale życia na planecie raczej by nie zakończyło.
4
@DonMatteo901 To jest Krysia. Krysia kiedyś była posłanką PiSu, a dziś jest sędzią Trybunału Konstytucyjnego. Bądź jak Krysia. Albo lepiej nie.
0
@AmigoBlancos Ta passa od Barcelony się zaczęła i na Barcelonie się skończy. Znaczy oby nie ;)
5
Moriba nie lubi tego.