Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@HERORICH2 oby, chciałbym zobaczyć Atletico w dalszej fazie. No i wiadomo więcej meczów to i teoretycznie w lidze będzie łatwiej ;)
1
@BarcaInfo Wenger co wypalił z tym mundialem co dwa lata. Może od razu co roku.
2
@Sulimo otóż ja bym nie narobił w porty gdyż nawet by się nie podjął skoku ;)
1
@zadafcb jak z Korwinem się nie zgadzam tak z niektórymi wypowiedziami już tak ( również z tym)
3
@AmigoBlancos Jeszcze jak. Liga, puchar króla i puchar Gampera ;)
7
@Przemek2323 dostawca worków foliowych z pensją 15000 zł na początek ;)
3
@Ghazul3293 nie koniecznie. Liga, puchar króla i puchar Gampera też wygląda kusząco ^^
1
@ShinobiQWE teoretycznie zaszczepienie chroni przed zachorowaniem ciebie, ale wirusa dalej możesz roznosić :P
1
@Firestone jeszcze skończymy ten sezon z trypletem.
4
Jest i on. Nasz El Presidente :)
23
Oho, agent La Rambli ;)
https://zapodaj.net/c3e95430ef60c.jpg.html
1
@horang albo i jedno i drugie.
4
@prokofiew cicho, 500+, 13 i 14 emeryturę dają i to powinno wszystkim wystarczyć ;)
15
@PatrychoO nierozważne jest denerwowanie Big Sama.
0
@TheNekro94 moim zdaniem to jest niemożliwe żebyśmy w tak ogromnej galaktyce byli byśmy jedyną formą życia. Nawet nie chodzi o rozumne formy życia ( choć takie z pewnością też są) , ale nawet o jakieś bakterie czy organizmy jednokomórkowe.
0
@tomek8756 pytanie tylko czyje ????
0
@tomek8756 oby tego :)
1
@LeoMessiah mam nadzieję że pod koniec roku powinna wrócić względna normalność, ale kto to wie.
4
@Tuc Covid jest wyrozumiały, Covid zrozumie
0
@Pietraszko nie, nie wprowadzili.
0
@Majkel34 rządu, który jakimś cudem dalej ma ok. 30% poparcia.
3
@Majkel34 Do następnych wyborów.
9
@Cochise tu nie ma beki z wirusa ( może niektórzy mają), ale z nieracjonlnyvh i improwizowanych decyzji wydawanych przez rząd. Gdyby przez czas w którym rządzą nie zaniedbywali służby zdrowia, albo wprowadzane restrykcje miały sens i byłoby widać że działają wtedy nie było by problemu. Natomiast kilka miesięcy temu narysowali tabelki w Powerpoincie o regionalizacji obostrzeń ( strefy zielona, żółta, czerwona), a w tym roku się obostrzenia były nakładane na cały kraj ( zwyjątkiem tych ostatnich 2 tyg gdzie dodatkowe restrykcje były nakładane na poszczególne województwa). Ale oczywiście życzę zdrowia.
0
@clyde smutne, ale prawdziwe.
14
@BarcaInfo jest szansa dla Atletico .
13
@BarcaInfo i słusznie.
0
@MysticCat no tu co człowiek to opinia. Ja bym raczej poszedł w reformy przepisu o ochronie koniecznej.
1
@amanter raczej nie, za zużo Amerykanów by się oburzyło. Po za tym nie wiem czy prawo do posiadania broni nie jest u nich wpisane w konstytucje. ;)
7
@DonMatteo901 nie wiem nad czym tu się zastanawiać. Tylko opcja 2
0
@Encore Griezmann