8

@HERORICH2 oby, chciałbym zobaczyć Atletico w dalszej fazie. No i wiadomo więcej meczów to i teoretycznie w lidze będzie łatwiej ;)

1

@BarcaInfo Wenger co wypalił z tym mundialem co dwa lata. Może od razu co roku.

2

@Sulimo otóż ja bym nie narobił w porty gdyż nawet by się nie podjął skoku ;)

1

@zadafcb jak z Korwinem się nie zgadzam tak z niektórymi wypowiedziami już tak ( również z tym)

3

@AmigoBlancos Jeszcze jak. Liga, puchar króla i puchar Gampera ;)

7

@Przemek2323 dostawca worków foliowych z pensją 15000 zł na początek ;)

3

@Ghazul3293 nie koniecznie. Liga, puchar króla i puchar Gampera też wygląda kusząco ^^

1

@ShinobiQWE teoretycznie zaszczepienie chroni przed zachorowaniem ciebie, ale wirusa dalej możesz roznosić :P

1

@Firestone jeszcze skończymy ten sezon z trypletem.

4

Jest i on. Nasz El Presidente :)

23

1

@horang albo i jedno i drugie.

4

@prokofiew cicho, 500+, 13 i 14 emeryturę dają i to powinno wszystkim wystarczyć ;)

15

@PatrychoO nierozważne jest denerwowanie Big Sama.

0

@TheNekro94 moim zdaniem to jest niemożliwe żebyśmy w tak ogromnej galaktyce byli byśmy jedyną formą życia. Nawet nie chodzi o rozumne formy życia ( choć takie z pewnością też są) , ale nawet o jakieś bakterie czy organizmy jednokomórkowe.

0

@tomek8756 pytanie tylko czyje ????

0

@tomek8756 oby tego :)

1

@LeoMessiah mam nadzieję że pod koniec roku powinna wrócić względna normalność, ale kto to wie.

4

@Tuc Covid jest wyrozumiały, Covid zrozumie

0

@Pietraszko nie, nie wprowadzili.

0

@Majkel34 rządu, który jakimś cudem dalej ma ok. 30% poparcia.

3

@Majkel34 Do następnych wyborów.

9

@Cochise tu nie ma beki z wirusa ( może niektórzy mają), ale z nieracjonlnyvh i improwizowanych decyzji wydawanych przez rząd. Gdyby przez czas w którym rządzą nie zaniedbywali służby zdrowia, albo wprowadzane restrykcje miały sens i byłoby widać że działają wtedy nie było by problemu. Natomiast kilka miesięcy temu narysowali tabelki w Powerpoincie o regionalizacji obostrzeń ( strefy zielona, żółta, czerwona), a w tym roku się obostrzenia były nakładane na cały kraj ( zwyjątkiem tych ostatnich 2 tyg gdzie dodatkowe restrykcje były nakładane na poszczególne województwa). Ale oczywiście życzę zdrowia.

0

@clyde smutne, ale prawdziwe.

14

@BarcaInfo jest szansa dla Atletico .

13

@BarcaInfo i słusznie.

0

@MysticCat no tu co człowiek to opinia. Ja bym raczej poszedł w reformy przepisu o ochronie koniecznej.

1

@amanter raczej nie, za zużo Amerykanów by się oburzyło. Po za tym nie wiem czy prawo do posiadania broni nie jest u nich wpisane w konstytucje. ;)

7

@DonMatteo901 nie wiem nad czym tu się zastanawiać. Tylko opcja 2

0

@Encore Griezmann

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?