Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@lukasz9197 to był sarkazm.
0
Bombele na 5-0 ;)
1
Ciekawe czy Messi i De Jong się wykarkują na mecz z Valladolid
0
Piękny Amerykanin na 3-0 :)
1
@jeyx77x wszystko fajnie tylko de jong marnuje się w obronie. No ale Araujo jest po kontuzji więc nie ma co ryzykować. Mimo wszystko dla mnie Araujo > Mingueza, choć Mingueza jest jednym z wygranych tego sezonu.
2
Jest i Deścik 2-0 :)
6
GOOOOL, defensywny napastnik strzela :)
0
@socha 4-3-3 .
1
@Elosek Panie Janie, dlaczego !
0
@abram3k trochę martwi brak Araujo.
0
@Kluivert_P właśnie nie ;)
2
Trochę niepokoi mnie że zaczęły mi się wyświetlać rosyjskie reklamy na yt.
1
Oj, Kukiz,Kukiz
https://www.google.com/amp/s/www.rmf24.pl/fakty/polska/newsamp-kukiz-podal-warunki-ewentualnej-wspolpracy-z-pis-jestem-goto,nId,5120595
0
@JohnnyBarca a gdyby do tego PSG to już w ogóle fenomenalnie.
1
@AmigoBlancos transfer kwestią godzin.
1
@Ojciec5tkidzieci opcja 2. Tak jak pisałem smutno jest tak do 2-3 dni, ale co zrobisz. Nie miałeś na to wpływu. Żyje się dalej. A tak to zawsze można się pocieszyć lub zapomnieć o tym rozmawiając sobie z kolegą i bawiąc się.
3
@Rust_Cohle ryba + frytki + surówka z kapusty i marchewki.
0
@BarcaInfo niech ich Laporta porządnie zmotywuje na mecz.
1
@PershingFanatykLMFCB Inna sprawa że po protestach kobiet i egzekwowaniu nielegalny obostrzeń nałożonych na gospodarkę szacunek do tej instytucji jest na poziomie szacunku do milicji za czasów PRL. Ale oczywiście rzucania kamieniami nie popieram a osoby które które to robiły powinny ponieść konsekwencje.
7
@Persyfl a to partia ją zabiła bo nie rozumiem o co chodzi ?
4
@Ojciec5tkidzieci mi na szczęście nie zginął jeszcze najbliższy członek rodziny (mama, tata, rodzenstwo), ale w wakacje umarła mi babcia. Generalnie wygląda to u mnie tak że pierwsze 2-3 dni jest bardzo smutno i depresyjne a później stwierdzam że i tak człowiek nie miał na to wpływu i nie ma co się użalać tylko trzeba żyć dalej. Pozostaje wierzyć że po tej drugiej stronie jest osobie zmarłej lepiej.
1
@pax jeżeli mógł byś to mnie również możesz oznaczyć :)
0
@MESSIah16 tak charakter jest kwestią indywidualną i są kobiety harde, choć wydaje mi się że jednak płeć żeńska jest dużo bardziej łagodna od męskiej. Np. taki Mingueza potrafi powalczyć bark w bark i w razie zagrożenia nawet popełnić faul. Z kobiecą zawodniczką mogło by być tak że bała by się zrobić drugiej zawodniczce krzywdę. Aczkolwiek nikogo nie dyskryminuję, fajnie że kobiecy football się rozwija.
0
@MESSIah16 Dajcie spokój z tym banknotem 1000zł. Zrobią nam taką inflacje że za chleb będziemy płacić 100 zł. Jak takie banknoty były takie świetne to po co nam była reforma monetarna ?
0
@MESSIah16 Poziom nie dziwi i z pewnością za parę lat będzie być może i dla mnie wizualnie przyjemny, choć wątpię że przeszkoczy się takie żeczy jak np. charakter zawodniczek.
0
@marcin62 tu nie chodzi o wymiatanie. Jak były mistrzostwa świata kobiet to nie miałem co robić to obejrzałem parę meczy i po prostu oglądało mi się to źle. Męska piłka ma o wiele większy poziom i w zawodnikach widać większe zaangażowanie. Choć mówię to z obserwacji reprezentacji, klubów nie oglądałem.
22
@Nano22 PIS również. I oprócz tego że podnieśli np. VAT to jeszcze nałożyli wiele innych, choć oni nazywają to ,,opłatami"
76
Wiedzieliście że w Norwegi nie mówi się ,,kocham cię" ? Zamiast tego mówi się ,,jeg elsker deg" co znaczy kocham cię tylko po norwesku.
1
@fart oj tam, potknął się tylko i już ludzie narzekają ;)
1
@kubix05 może Barca też powinna z Sociedad zagrać w 10 ;)