2

@lukasz9197 to był sarkazm.

0

Bombele na 5-0 ;)

1

Ciekawe czy Messi i De Jong się wykarkują na mecz z Valladolid

0

Piękny Amerykanin na 3-0 :)

1

@jeyx77x wszystko fajnie tylko de jong marnuje się w obronie. No ale Araujo jest po kontuzji więc nie ma co ryzykować. Mimo wszystko dla mnie Araujo > Mingueza, choć Mingueza jest jednym z wygranych tego sezonu.

2

Jest i Deścik 2-0 :)

6

GOOOOL, defensywny napastnik strzela :)

0

@socha 4-3-3 .

1

@Elosek Panie Janie, dlaczego !

0

@abram3k trochę martwi brak Araujo.

0

@Kluivert_P właśnie nie ;)

2

Trochę niepokoi mnie że zaczęły mi się wyświetlać rosyjskie reklamy na yt.

0

@JohnnyBarca a gdyby do tego PSG to już w ogóle fenomenalnie.

1

@AmigoBlancos transfer kwestią godzin.

1

@Ojciec5tkidzieci opcja 2. Tak jak pisałem smutno jest tak do 2-3 dni, ale co zrobisz. Nie miałeś na to wpływu. Żyje się dalej. A tak to zawsze można się pocieszyć lub zapomnieć o tym rozmawiając sobie z kolegą i bawiąc się.

3

@Rust_Cohle ryba + frytki + surówka z kapusty i marchewki.

0

@BarcaInfo niech ich Laporta porządnie zmotywuje na mecz.

1

@PershingFanatykLMFCB Inna sprawa że po protestach kobiet i egzekwowaniu nielegalny obostrzeń nałożonych na gospodarkę szacunek do tej instytucji jest na poziomie szacunku do milicji za czasów PRL. Ale oczywiście rzucania kamieniami nie popieram a osoby które które to robiły powinny ponieść konsekwencje.

7

@Persyfl a to partia ją zabiła bo nie rozumiem o co chodzi ?

4

@Ojciec5tkidzieci mi na szczęście nie zginął jeszcze najbliższy członek rodziny (mama, tata, rodzenstwo), ale w wakacje umarła mi babcia. Generalnie wygląda to u mnie tak że pierwsze 2-3 dni jest bardzo smutno i depresyjne a później stwierdzam że i tak człowiek nie miał na to wpływu i nie ma co się użalać tylko trzeba żyć dalej. Pozostaje wierzyć że po tej drugiej stronie jest osobie zmarłej lepiej.

1

@pax jeżeli mógł byś to mnie również możesz oznaczyć :)

0

@MESSIah16 tak charakter jest kwestią indywidualną i są kobiety harde, choć wydaje mi się że jednak płeć żeńska jest dużo bardziej łagodna od męskiej. Np. taki Mingueza potrafi powalczyć bark w bark i w razie zagrożenia nawet popełnić faul. Z kobiecą zawodniczką mogło by być tak że bała by się zrobić drugiej zawodniczce krzywdę. Aczkolwiek nikogo nie dyskryminuję, fajnie że kobiecy football się rozwija.

0

@MESSIah16 Dajcie spokój z tym banknotem 1000zł. Zrobią nam taką inflacje że za chleb będziemy płacić 100 zł. Jak takie banknoty były takie świetne to po co nam była reforma monetarna ?

0

@MESSIah16 Poziom nie dziwi i z pewnością za parę lat będzie być może i dla mnie wizualnie przyjemny, choć wątpię że przeszkoczy się takie żeczy jak np. charakter zawodniczek.

0

@marcin62 tu nie chodzi o wymiatanie. Jak były mistrzostwa świata kobiet to nie miałem co robić to obejrzałem parę meczy i po prostu oglądało mi się to źle. Męska piłka ma o wiele większy poziom i w zawodnikach widać większe zaangażowanie. Choć mówię to z obserwacji reprezentacji, klubów nie oglądałem.

22

@Nano22 PIS również. I oprócz tego że podnieśli np. VAT to jeszcze nałożyli wiele innych, choć oni nazywają to ,,opłatami"

76

Wiedzieliście że w Norwegi nie mówi się ,,kocham cię" ? Zamiast tego mówi się ,,jeg elsker deg" co znaczy kocham cię tylko po norwesku.

1

@fart oj tam, potknął się tylko i już ludzie narzekają ;)

1

@kubix05 może Barca też powinna z Sociedad zagrać w 10 ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?