- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1918 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
142
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
25 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jade do pl w weekend I chciałam sobie odpocząć od 30 stopni a tu się okazuje ze pogoda będzie... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
macio_944
15
Jedna odpowiedź do tego komentarza i kupuję dzisiaj alkohol
14 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1918 Culés
0
PO zablokowało nadanie honorowego obywatelstwa Jolancie Brzeskiej, to samo PO, które ma na rękach jej krew.
Na pewnym poziomie Polska ma podobny problem PO, co Barcelona z Coutinho.
7
@Persyfl a to partia ją zabiła bo nie rozumiem o co chodzi ?
16
@Persyfl Trzyma cię jeszcze po sobocie?
0
@Kgorecki2500 Jakie zabiła? Wedle PO sama się porwała, wywiozła do lasu, podpaliła, po czym posprzątała i ukryła pojemnik z łatwopalną substancją.
12
@Persyfl jak się łączy alkohol z innymi uzywkami to później wychodzą takie rzeczy.
Młodzieży nie róbcie tego w domu.
0
@Bobo25 I takiej właśnie rzeczowej dyskusji się spodziewałem pod tym postem. Dziękuję.
3
@Persyfl sam zacząłeś, ja tylko znizylem się do tego poziomu
0
@Kgorecki2500 partia zleciła zabójstwo
0
@Persyfl Nie rozumiem nawiązania do Cou.
0
@Bobo25 Nad wyraz łatwo ci to przyszło. A na temat masz coś do powiedzenia?
0
@Gall Wszystkim by było lepiej, jakby Cou już z nami nie było.
0
@Persyfl mam taką umiejętność, łatwo z góry schodzić na dół, w odwrotną stronę jest trudniej, ale nie poddawaj się.
0
@Persyfl A w takim sensie, no ja mogę tylko przyklasnąć bo nigdy tego transferu nie rozumiałem i nie zostałem miło zaskoczony.
0
@Bobo25 No dobrze, wiemy już, że łatwo się staczasz. A coś na temat masz do powiedzenia?
Serio nie obchodzi Mnie, co tam sobie kompensujesz tymi wycieczkami osobistymi.
0
@Gall O, niewielu nas :) Teraz oczywiście niewielu się przyznaje, ale pamiętam ten hype przed transferem. Im więcej się dowiadywałem o tym piłkarzu, tym mniej rozumiałem chęć jego ściągnięcia.
0
@Persyfl ehhh, nic nie ogarnąłeś. Ale okej, dużych oczekiwań nie miałem. A co do powiedzenia czegoś na temat pierwszego posta to mam tylko jedno słowo: idiotyzm. Sorry ale inaczej tego skomentować się nie da, co widać zresztą po odpowiedziach na Twój post. Żadnej rzeczowej bo do takich bzdur nie ma rzeczowych odpowiedzi.
0
@Bobo25 I tymi wycieczkami osobistymi chcesz potwierdzić, że to idiotyzm? Nowatorskie dość podejście.
"co widać zresztą po odpowiedziach na Twój post. "
No przecie, jednozdaniowe niemerytoryczne komentarze z la ramblii wyznacznikiem lepszym niż metaanalizy :D
Niby taki idiotyzm, a ani jednego rzeczowego komentarza na jego temat nie jesteś w stanie napisać.