0

@MESSIah16 pytanie o tą postępującą emancypacje. Czy obecnie kobiety nie mają jeszcze jakiś praw które posiadają inni. Nie liczę tutaj prawa do aborcji gdyż jest to problem bardziej złożony społecznie i w mojej ocenie nie dotyczy wyłącznie kobiet. Jeżeli masz jakieś pomysły to napisz, gdyż chętnie poznam zdanie innych.

0

Naszło mnie takie przemyślenie. Skoro kiedy wybiera się prezydenta to jest pierwsza dama, to kto by był gdyby wybory prezydenckie wygrał Biedroń ?

10

0

@hardmind @dv7wisnia może przypadek jak z Timem Howardem. Też ma toureta, ale jak w meczu się skupiał aby bronić na bramce to objawy ustępowały. Choć nie wiem czy Obajtek też tak mocno się skupiał w gościu wiadomości :/

0

@hefaj6 nie, choć nie mam długich. W przyszłości też nie zamierzam.

2

@Kamilos84 niech już Hołownia robi sobie koalicję z PO i może z PSL-em byle PIS znowu nie wygrał.

0

@Rust_Cohle Na początku tak sądziłem, ale później stwierdziłem że człowiek się mniej wtedy poci więc profit. ja tak co 3-4 tyg.

5

@Comentateiro Nagelsmann zdecydowanie.

13

@Quavosk teraz czekać na kolejne podatki po pieniądze na te 14-stki same się nie znajdą

0

@wojopancer nowy nabytek odrazu rzucony na głęboką wodę ? Myślę że są na to szanse, podobno jest zdolny.

0

@JimMorrisonFCB 1. Lubię takich użytkowników którzy wcielają się w inne osoby
2. Moderacja zbytnio nie lubi takich osób, choć może potężnego prezydenta nie zbanują

1

@Joan_Laporta ciesz się byciem na tej stronie prezydencie póki jeszcze możesz. Niestety może to nietrwać zbyt długo

5

@AmigoBlancos
Najwspanialszy prezes w historii piłki nożnej. A z prawej Florentino Perez :D
https://zapodaj.net/8a6dd8d242fbd.jpg.html

0

@Kapsel12 Dobrze że już u nas nie ma Bartomeu bo jeszcze by go sprzedał za worek ziemniaków.

6

@Sulimo dyrektor generalny sekcji sportowej.

9

@xBoMBoWiECx
3-4-2-1:
Ter Stegen
Mingueza Araujo/Umtiti Lenglet
Dest Busquets De Jong Alba
Messi Pedri
Dembele

2

@xBoMBoWiECx zapamiętam na przyszłość.

7

@NaFazieHitman Wielki mówca, przywódca, mąż stanu.

0

@Fawrf Widzę, że Pan Donald Tusk też się cieszy po wygraniu Joana Laporty.

0

@kamilop Alemany będzie dyrektorem generalnym w sekcji sportowej, czyli zapewne też coś w transferach będzie robił.

16

@Comentateiro czy ja wiem. Mi to tam wszystko jedno czy ksiądz chrzci dzieci czy nie. Po za tym:
- jeżeli jesteś Ateistą to jest to dla ciebie tylko polanie głowy wodą
-jeżeli jesteś wyznania innej religo to nie traktujesz tego jako dla ciebie wiążącego i ważnego
Poza tym każdy rodzic zobowiązuje się do wychowania dzieci zgodnie z ich przekonaniami. Czy tk też powinno być uregulowane prawnie? Po za tym wątpię że małemu dziecku chrzest przeszkadza. Zapraszam do dyskusji jeżeli masz inne argumenty do tego co napisałem :)

1

@Khajio wiadomo dla czego ?

1

@BarcaInfo Ale Laporta jest przy nich niski

0

@AmigoBlancos Otóż to, choć ta Roberto ładniejsza ;)

1

@FIJI Bez przesady, tylko Partii rządzącej ;)

4

@szkutnik91 Oby fake.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Pawel13sz Hochland zdecydowanie.

4

@FafitFCB Biedne Chickeny :(

0

@paweldunajecfcb Why not both ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?