2

@VamosRakieta to również prawda.

9

No to się skończy dwucyfrówką.

1

@barcelonaLM I to jest fakt.

3

@FC1899Barca no zacznijmy od tego jak można zabić kogokolwiek, ale rozumiem o co chodzi. Tu fajne zachowanie Zbigniewa Ziobro co nie zmienia faktu że ta decyzja nie zmienia sposobu w jaki go postrzegam. Druga sprawa jest taka, czy prokuratorzy naprawdę nie wiedzą jakie mają postawić zarzuty?

6

@szkutnik91 Ten Nagelsmann wygląda kusząco.

0

Gdyby ktoś z tej dwójki miał opuścić FC Barcelone to kogo byście woleli: Pique czy Busquets.

6

@KacperVEB Robben: Guardiola idź spać!

1

@VamosRakieta oj daj nam jakieś fory ;)

1

@Pogba to ja już bym wolał żeby wprowadzono jakiś rodzaj robót przymusowych, bo zgadzam się że utrzymywanie osób skazanych na dożywocie nie jest dobre. A tak chociaż taka osoba się jeszcze przysłuży.

1

@svensonFCB czy torturując psychopatę, samemu nie stajesz się psychopatą ?

1

Dużo zdrowia Panie Koeman

1

@Zoker 164/264 .

0

@amanter zawsze mogą przedłużyć.

0

@AmigoBlancos Real Sociedad wczoraj odpadł :)

4

@AmigoBlancos to był bardziej transfer żeby w papierach się zgadzało, a nie żeby był wzmocnieniem sportowy. No ale to słynne transfery Bartomeu.

2

@Barcza223 Jeju, bajka mojego dzieciństwa.

1

@Kusco15 Wałęsa został youtuberem. Teraz czekam na film: ,,Prank na premierze Mateuszu Morawieckim"

6

@NaFazieHitman w zasadzie nie wiem o co się ludzie tak oburzają. Istnieje coś takiego że musisz być zaszczepiony przeciwko niektórym chorobom by móc wjechać do danego kraju. To jakoś ludziom nieprzeszkadza.

8

@clyde a w TVP : ,, Zagraniczne firmy, tworzą wadliwe telewizory aby polski widz nie mogł czerpać rzetelnych informacji z POLSKICH mediów"

2

@Zoker Kamil Jóźwiak.

2

@MSN1998 racja, choć jakby to smutno nie brzmiało, nie mieli interesu by nam pomagać ( mimo zawartych układów ). Zarówno Brytyjczycy jak i Francuzi byli po wielkiej wojnie w której zginęło miliony ich obywateli. Politycy tych państw, nawet pomimo oczywistego łamania przez Hitlera postanowień traktatu wersalskiego za wszelką cenę nie chcieli wplątać się w kolejną wojnę, gdyż mogło się to spotkać z wielkim niezadowoleniem ich wyborców. Niestety, ale trzeba się pogodzić że w polityce międzynarodowej najczęściej nie ma sympatii, są tylko interesy. Choć też nie powinno się tego w dzisiejszych czasach Brytyjczykom i Francuzom wypominać.

1

@MSN1998 ten program jest świetny, choć może podczas oglądania nie miałem takich przemyśleń i po prostu słuchałem jak to wyglądało. ( Ale oczywiście pełna zgoda, obyśmy nigdy nie musieli żyć w wojennych czasach)

2

@KacperVEB zachowanie godne pochwały.

1

@Jacu327 Są jak bracia :D

13

@barcelonaLM Jeju, przecież to brzmi jak jakaś komunistyczna gatka o tym że partia jest najważniejsza.

7

@Sandman21 został youtuberem, ostatnio wystąpił na odcinku na kanale FC Barcelony ;)

3

@DLFCB i takie zachowania się szanuje.

7

Tymczasem nasz wychowanek Carles Perez z golem dla AS Romy.

2

@JimMorrisonFCB a mi się tam akurat szachownica podobała :)

5

@BarcaInfo nie no, kto w ogóle to zatwierdził.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?