Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VamosRakieta to również prawda.
9
No to się skończy dwucyfrówką.
1
@barcelonaLM I to jest fakt.
3
@FC1899Barca no zacznijmy od tego jak można zabić kogokolwiek, ale rozumiem o co chodzi. Tu fajne zachowanie Zbigniewa Ziobro co nie zmienia faktu że ta decyzja nie zmienia sposobu w jaki go postrzegam. Druga sprawa jest taka, czy prokuratorzy naprawdę nie wiedzą jakie mają postawić zarzuty?
6
@szkutnik91 Ten Nagelsmann wygląda kusząco.
0
Gdyby ktoś z tej dwójki miał opuścić FC Barcelone to kogo byście woleli: Pique czy Busquets.
6
@KacperVEB Robben: Guardiola idź spać!
1
@VamosRakieta oj daj nam jakieś fory ;)
1
@Pogba to ja już bym wolał żeby wprowadzono jakiś rodzaj robót przymusowych, bo zgadzam się że utrzymywanie osób skazanych na dożywocie nie jest dobre. A tak chociaż taka osoba się jeszcze przysłuży.
1
@svensonFCB czy torturując psychopatę, samemu nie stajesz się psychopatą ?
1
Dużo zdrowia Panie Koeman
1
@Zoker 164/264 .
0
@amanter zawsze mogą przedłużyć.
0
@AmigoBlancos Real Sociedad wczoraj odpadł :)
4
@AmigoBlancos to był bardziej transfer żeby w papierach się zgadzało, a nie żeby był wzmocnieniem sportowy. No ale to słynne transfery Bartomeu.
2
@Barcza223 Jeju, bajka mojego dzieciństwa.
1
@Kusco15 Wałęsa został youtuberem. Teraz czekam na film: ,,Prank na premierze Mateuszu Morawieckim"
6
@NaFazieHitman w zasadzie nie wiem o co się ludzie tak oburzają. Istnieje coś takiego że musisz być zaszczepiony przeciwko niektórym chorobom by móc wjechać do danego kraju. To jakoś ludziom nieprzeszkadza.
8
@clyde a w TVP : ,, Zagraniczne firmy, tworzą wadliwe telewizory aby polski widz nie mogł czerpać rzetelnych informacji z POLSKICH mediów"
2
@Zoker Kamil Jóźwiak.
2
@MSN1998 racja, choć jakby to smutno nie brzmiało, nie mieli interesu by nam pomagać ( mimo zawartych układów ). Zarówno Brytyjczycy jak i Francuzi byli po wielkiej wojnie w której zginęło miliony ich obywateli. Politycy tych państw, nawet pomimo oczywistego łamania przez Hitlera postanowień traktatu wersalskiego za wszelką cenę nie chcieli wplątać się w kolejną wojnę, gdyż mogło się to spotkać z wielkim niezadowoleniem ich wyborców. Niestety, ale trzeba się pogodzić że w polityce międzynarodowej najczęściej nie ma sympatii, są tylko interesy. Choć też nie powinno się tego w dzisiejszych czasach Brytyjczykom i Francuzom wypominać.
1
@MSN1998 ten program jest świetny, choć może podczas oglądania nie miałem takich przemyśleń i po prostu słuchałem jak to wyglądało. ( Ale oczywiście pełna zgoda, obyśmy nigdy nie musieli żyć w wojennych czasach)
2
@KacperVEB zachowanie godne pochwały.
1
@Jacu327 Są jak bracia :D
13
@barcelonaLM Jeju, przecież to brzmi jak jakaś komunistyczna gatka o tym że partia jest najważniejsza.
7
@Sandman21 został youtuberem, ostatnio wystąpił na odcinku na kanale FC Barcelony ;)
3
@DLFCB i takie zachowania się szanuje.
7
Tymczasem nasz wychowanek Carles Perez z golem dla AS Romy.
2
@JimMorrisonFCB a mi się tam akurat szachownica podobała :)
5
@BarcaInfo nie no, kto w ogóle to zatwierdził.