La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 891 Culés

konto usunięte

2

Nie wiem, czemu poprzedni post poleciał, więc ten będzie w formie pytania.
Co sądzicie o tym, że nadal nie można mówić, iż Ordo Iuris to opłacani przez Kreml fundamentaliści, ale oficjalnie już można twierdzić, że ONR to organizacja faszystowska?

2

@Persyfl Sądze, że to bardzo prawdopodobne. Otóż fakty są takie, że można to rozumieć na kilka sposobów i żaden jednocześnie nie oddaje w pełni głębi problemu. Jest to temat, który można poruszać ale jednocześnie nie można ocenić, w jaki sposób to tak na prawdę traktować. Moze być tak, że rację ma jedna strona ale druga też może nie mijać się z prawdą. Pozdrawiam.

0

@Persyfl ONR jednak mniej związany z obecną władzą :D Na Ordo Iuris już się niestety nie doczekamy bo odnośnie SN przeszła jakaś nowelizacja Anżeja

0

@Persyfl jak nie można? Ja twierdzę że ONR to organizacja nacjonalistyczną i faszystowską oraz że powinna zostać zdelegalizowana.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?