24

@tomek8756 trochę niezręcznie że przygotowali za mało medali.

0

@MarioVeB! ja lubię oba, ale jednak wolę tradycyjne pączki z lukrem i marmoladą.

1

@MarcelNJ11 3 tradycyjne i 4 małe kulki z serem.

1

@barcelonaLM I chwała im za to. Jeszcze jakby jeszcze zerwali koalicję było by już cudownie, ale dobre i to.

0

@patry295 fajne nawet. Mogliby tak robić w sumie częściej.

0

@tomek8756 ktoś mi wyjaśni bo za bardzo nie rozumię?

1

@Wilczeq byle nie na nich i nie na PIS i powinno być znośnie.

0

@tomek8756 tak z ciekawości, jaki temat?

4

@Przemek2323 Nie próbuj tego zrozumieć. To jest TVP. Oni gdy Lewandowski nie wygrał jakiegoś trofeum byliby w stanie powiedzieć że to wina PO, Trzaskowskiego, TVN i wszystkich którzy nie wspierają ,,wspaniałomyślnych" rządów PUS-u

0

@MESSIah16 nie wiedziałem, teraz wiem ;)

0

@tomek8756 Nawet bardzo dobry i potrzebny, ale gdzie dostaniemy drugi taki dobry program satyryczny ;)

0

@tomek8756 jak się ma tylko TVP w telewizji to może pokazuje dla niej prawdę ;)

0

@lucas/catalan smutno bo fajne komentarze pisał :(

1

@ksobi naszczęście nie mogą, bo marszałek senatu ma prawo do orędzia w telewizji ,,publicznej"

0

@BorzyKrzys jak dla mnie dobrze się wypowiada. Dobry dobór słów, wolno aby dotarło i słucha się tego przyjemnie abstrachując odnośnie czego jest to orędzie

1

@MesQueUnClub96 Grodzki zły bo transmisje meczu Bayernu przerwie swoim orędziem.

1

@chavez A później w TVP, ,,Porażka Bayernu to wina Tomasza Grodzkiego" ;)

5

Oczywiście Tomasz Grodzki zły bo transmisję meczu Lewandowskiego przerwie ;)

0

@tomek8756 Nawet bardzo dobry i potrzebny, ale gdzie dostaniemy drugi taki dobry program satyryczny ;)

0

@Przemek2323 Ale pamiętaj. Oni wiedzą jak to zrobić ;)

1

@sebasek99 mózg zryty :)

0

@tomek8756 Taka wola większości ;)

5

A w TVP Info oczywiście co. Szczucie na Platformę Obywatelską i dziennikarzy ;)

1

@BarcaInfo to teraz takie solidne 4 brameczki z naszej strony końcowy wynik
4-2 dla nas i finał ;)

15

@MasnyTed Widziałem. Najsmutniejsze jest to że chociażby materiał z Dudą i tą muzyką ala ludową nie różni się niczym od propagandy Północno Koreańskiej.

4

@Jakchcesz dla mnie cała konfederacja może program gospodarczy mają spoko w teorii bo fajnie to brzmi bardzo mało podatków choć jest to raczej niemożliwe szczególnie w obecnej Polsce, ale światopoglądowo konfederacja uważam za Partię nacjonalistyczną, a czasami nawet faszystowską.

1

Dzisiaj o 20 na TVP 1 i TVP Info orędzie marszałka senatu.

3

@joloskyy wygrała z nami 2-0 ;)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@barcelonaLM nie jest to zła informacja. Nawet tam zapewne da się znaleźć dobrych posłów, którzy będą mieli dobre pomysły, bo na dzień dzisiejszy w PIS projektów nie wymyślają posłowie tylko Kaczyński.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?