Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
24
@tomek8756 trochę niezręcznie że przygotowali za mało medali.
0
@MarioVeB! ja lubię oba, ale jednak wolę tradycyjne pączki z lukrem i marmoladą.
1
@MarcelNJ11 3 tradycyjne i 4 małe kulki z serem.
1
@barcelonaLM I chwała im za to. Jeszcze jakby jeszcze zerwali koalicję było by już cudownie, ale dobre i to.
0
@patry295 fajne nawet. Mogliby tak robić w sumie częściej.
0
@tomek8756 ktoś mi wyjaśni bo za bardzo nie rozumię?
1
@Wilczeq byle nie na nich i nie na PIS i powinno być znośnie.
0
@tomek8756 tak z ciekawości, jaki temat?
4
@Przemek2323 Nie próbuj tego zrozumieć. To jest TVP. Oni gdy Lewandowski nie wygrał jakiegoś trofeum byliby w stanie powiedzieć że to wina PO, Trzaskowskiego, TVN i wszystkich którzy nie wspierają ,,wspaniałomyślnych" rządów PUS-u
0
@MESSIah16 nie wiedziałem, teraz wiem ;)
0
@tomek8756 Nawet bardzo dobry i potrzebny, ale gdzie dostaniemy drugi taki dobry program satyryczny ;)
0
@tomek8756 jak się ma tylko TVP w telewizji to może pokazuje dla niej prawdę ;)
0
@lucas/catalan smutno bo fajne komentarze pisał :(
1
@ksobi naszczęście nie mogą, bo marszałek senatu ma prawo do orędzia w telewizji ,,publicznej"
0
@BorzyKrzys jak dla mnie dobrze się wypowiada. Dobry dobór słów, wolno aby dotarło i słucha się tego przyjemnie abstrachując odnośnie czego jest to orędzie
1
@MesQueUnClub96 Grodzki zły bo transmisje meczu Bayernu przerwie swoim orędziem.
1
@chavez A później w TVP, ,,Porażka Bayernu to wina Tomasza Grodzkiego" ;)
5
Oczywiście Tomasz Grodzki zły bo transmisję meczu Lewandowskiego przerwie ;)
0
@tomek8756 Nawet bardzo dobry i potrzebny, ale gdzie dostaniemy drugi taki dobry program satyryczny ;)
0
@Przemek2323 Ale pamiętaj. Oni wiedzą jak to zrobić ;)
1
@sebasek99 mózg zryty :)
0
@tomek8756 Taka wola większości ;)
5
A w TVP Info oczywiście co. Szczucie na Platformę Obywatelską i dziennikarzy ;)
1
@BarcaInfo to teraz takie solidne 4 brameczki z naszej strony końcowy wynik
4-2 dla nas i finał ;)
15
@MasnyTed Widziałem. Najsmutniejsze jest to że chociażby materiał z Dudą i tą muzyką ala ludową nie różni się niczym od propagandy Północno Koreańskiej.
4
@Jakchcesz dla mnie cała konfederacja może program gospodarczy mają spoko w teorii bo fajnie to brzmi bardzo mało podatków choć jest to raczej niemożliwe szczególnie w obecnej Polsce, ale światopoglądowo konfederacja uważam za Partię nacjonalistyczną, a czasami nawet faszystowską.
1
Dzisiaj o 20 na TVP 1 i TVP Info orędzie marszałka senatu.
3
@joloskyy wygrała z nami 2-0 ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@barcelonaLM nie jest to zła informacja. Nawet tam zapewne da się znaleźć dobrych posłów, którzy będą mieli dobre pomysły, bo na dzień dzisiejszy w PIS projektów nie wymyślają posłowie tylko Kaczyński.