La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1471 Culés

2

Wiele tu głosów, że Sevilla "pokazała nam miejsce w szeregu", więc spytam. W jaki sposób? Co tak świetnego zrobiła Sevilla?

3

@joloskyy wygrała z nami 2-0 ;)

1

@joloskyy Sevilla rozgerała solidny mecz i tyle w sumie.Korzystała na babolach Barcelony.

konto usunięte

0

@joloskyy Wygrała z nami do zera całkowicie neutralizując nasz atak i obnażając braki w obronie.

3

@Kgorecki2500 po raz kolejny tylko i wyłącznie przez Szamana. Barcelona wcale nie zagrała złego meczu. Przegrała. Zdarza się.

3

@TheNekro94 nie no to jest niesamowite :D całkowicie neutralizując nasz atak? Równie dobrze my mogliśmy wygrać 2:0 i podejrzewam, że były by tu dokładnie odwrotne stanowiska.
Prawda jest taka, że był to typowy mecz na remis i Sevilla nawet nie zasłuzyła na wygraną.

konto usunięte

0

@joloskyy Ale nie wygraliśmy :)

0

@TheNekro94 i dlatego "Sevilla pokazała nam miejsce w szeregu"? Serio tyle wystarczy?

konto usunięte

0

@joloskyy Tak :) Wygrała z nami, praktycznie eliminując nas z Pucharu, bo nie wierzę, że nie stracimy w rewanżu żadnej bramki i strzelimy im dwie.

1

@TheNekro94 no to masz całkiem płytkie pojęcie o futbolu, że przez pryzmat jednego meczu oceniasz zespół.

konto usunięte

0

@joloskyy Nie przez pryzmat jednego meczu. Rewanż z Juve, finał z Bilbao, mecz z Realem... Każdy silniejszy przeciwnik pokazywał nam miejsce w szeregu. Koeman dobrze wiedział co mówi, że ta drużyna nie jest gotowa na trofea.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?