- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1370 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
11
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
45 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
38 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1370 Culés
3
Michał Kobosko z Polska2050 przyznał, że ruch Hołownii rozmawia z niektórymi posłami PiS, którzy mieli przyznać, że "pobłądzili".
P.S Porozumienie ma powiedzieć "nie" podatkowi od reklam, sceptyczny jest także Ziobro.
8
@barcelonaLM Czyli jednak niestety to bedzie zbiorowisko odrzutkow z poszczegolnych partii.
0
@barcelonaLM rownie dobrze to samo może powiedzieć polityk PiS o posłach Porozumienia, Koalicji czy nawet Solidarnej Polski. Poczekajmy na fakty.
0
@barcelonaLM https://d-pt.ppstatic.pl/k/r/1/e7/31/5f3c43230836f_p.jpg?1597998893
0
@JimMorrisonFCB jednak?
1
@barcelonaLM "posłami PiS, którzy mieli przyznać, że "pobłądzili"..
Rozmawali z całym PiS - em?
Xd
0
@tomek8756 Poprawione.
8
@JimMorrisonFCB jeśli jakikolwiek poseł/posłanka z jakiejkolwiek partii się opamiętają i odejdą do Holowni i będą sumiennie wypełniać swoje poselskie zobowiązania to mi to absolutnie nie przeszkadza. Holownia jeszcze się nie splamił oszukując, kradnąc itd. Na dzien dzisiejszy zagłosuje na jego ruch/partie.
0
@joloskyy Do pewnego momentu ludzilem sie, ze moze bedzie inaczej.
0
@escarabajo Wszystko przed nim ;)
0
@JimMorrisonFCB możliwe:) dam mu szanse:)
2
@escarabajo wszystko fajnie tylko to słowo "jeszcze" zwiastuje że to kwestia czasu...
0
@barcelonaLM nie jest to zła informacja. Nawet tam zapewne da się znaleźć dobrych posłów, którzy będą mieli dobre pomysły, bo na dzień dzisiejszy w PIS projektów nie wymyślają posłowie tylko Kaczyński.
0
@Azi ja nie prognozuje co się wydarzy. „Jeszcze” jest „czysty”. Nie wiem co bedzie gdy dojdzie do władzy.
0
@JimMorrisonFCB i co niby, miał wyhodować nowych polityków?
0
@joloskyy Nie wiem, liczylem na jakies nowe twarze, a nie na dezerterow.