Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tobiasson92 ja tam na Onecie sobie o polityce czytam, i ogólnie czasem jak mnie tytuł artykułu na Google na telefonie zainteresuje to sobie kliknę i przeczytam.
1
@pele1282 w punkt.
0
@Przemek2323 oczywiście że te ,,uzależnione od Niemców"
0
@mokrychlopiec jak PIS najpewniej wygra następne wybory ;)
0
@Chaoss może i podlega ale to tylko 24 godziny więc luz.
1
@svensonFCB Jasne. Ładna dziewczyna.
4
@kkbarca Podziękuj partii PIS ;)
1
@IronSanHybrid
-Racja jest jak dupa. Każdy ma swoją [Józef Piłsudski]
0
@DiffieHellman W mojej opinii na wybory chodzić warto, nie tylko dlatego że uważam to za obywatelski obowiązek, ale głównie dlatego że wtedy można sprawiedliwie narzekać na władzę. A nie że nie zrobiło się nic aby nie było jak jest a i tak się narzeka.
1
@MesQueUnClub96 chyba 24 godziny
0
@Gitarkafcb niestety dłuższy protest jest niemożliwy bo nie byłoby wpływu z reklam i nie byłoby pieniędzy.
8
,,Nasi gracze bali się, by nie zrobić krzywdy piłkarzom Realu" [Bordalás]
Szkoda że przeciwko wszystkim innym grają jakby chcieli zakończyć karierę zawodnikowi.
3
@MesQueUnClub_87 kilka dni przed wyborami komunikat że wybory są niepotrzebne i wygrywa PIS. Róbcie screeny.
0
@SamuraJack oj tak tak. Będzie jeszcze, że za PO polscy sportowcy nie mieli sukcesów.
3
@VirtuoZ Canal + podpisał się pod listem do rządu z tego co wiem.
0
@draxidox Ta na całe. TVP nic płacić zapewne nie będzie, powiedzą że na całe żeby podatek był ,,uczciwy"
2
@Przemek2323 jeżeli PIS będzie miał po czymś takim więcej niż 15% w wyborach to będą musiały być sfałszowane. Nie uwierzę że Polacy są aż tak głupi.
1
@Quavosk A ja się na ten moment poważnie zastanawiam czy go dzisiaj w ogóle oglądać.
0
@svensonFCB otóż to.
1
@cata_luna tylko problem z tym że te głowne wielkie firmy takie jak Google, Facebook i tak nic nie zapłacą. Podobna sytuacja była na Węgrzech. Rząd nałożył podatek, Google nie zapłacił, rząd nałożył 3 miliony euro grzywny, Google niezapłacił, Google odwołał się do jakiejś instytucji unijnej która stwierdziła że nie musi płacić. Google nie zapłacił. Ten podatek jest tylko dlatego aby ograniczyć nieprzychylne władzy media. Innymi słowy Białoruś/Węgry V2
5
@michaelson8 bo TVN jest prywatny czyli tak jakby niezależny.
1
Ale w niedzielę to Real już na pewno straci punkty ;)
0
@ranger3120 jeżeli PIS będzie miał po czymś takim więcej niż 15% w wyborach to będą musiały być sfałszowane. Nie uwierzę że Polacy są aż tak głupi.
0
@Volk pisał wyzwiska na papierze lub obrażał ich w języku migowym. Toż to skandal. Powinno być conajmniej 5 lat kolonii karnej dla tego pana :)
0
@LeoMessi1994 1. najgorsze 5. najlepsze
1. Chrzan/ wasabi bo dla mnie smakują tak samo
2. Papryczka chili
3. Majonez
4. Czosnek
5. Tabasco
0
@pele1282 Rafał Trzaskowski i Jacek Kurski spotkają się w oktagonie.
0
@draxidox Prawda. Choć sytuacji nie poprawiają wyborcy na których większość działa tylko że ,,Ci dają więcej niż tamci"
0
@endriuuu2 Puki co podoba mi się program ruchu i sama postać Hołowni. Zobaczymy co będzie dalej. Mimo wszystko dopiero buduję swój ruch więc nawet jak nie chce to potrzebuje jakiś znanych polityków. Gdzieś widziałem artykuł o możliwym ,,transferze ze zjednoczonej prawicy ( tam też zapewne dało by się znaleźć kogoś normalnego) co by się wkomponowało w założenia jako ruchu centrowego. Trzeba obserwować i się zobaczy. Na ten moment uważam że są dużo lepsi od PO :)
0
@FafitFCB Hatrick w pierwszym meczu i pozamiatane :D
0
@draxidox Dlatego bardzo mocno liczę na ruch Hołowni. Mam nadzieję że do wyborów rozwinie się na tyle aby być w stanie zagrozić PIS-owi