- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1490 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
36 odpowiedzi
martusiaaaa
0
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
21 odpowiedzi
Bykunn
1
@joloskyy cud miód i malina. Dalej są to pieniądze dobrowolnie oddane pod kontrolę państwa... » Czytaj dalej
81 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1490 Culés
47
Pan Marcin Matczak, ojciec rapera Maty uzyskał niedawno tytuł Profesora. Odmówił on jednak odebrania nominacji profesorskiej z rąk Prezydenta Andrzeja Dudy:
"Szczególnie teraz jestem zobowiązany pozostać wierny wartościom, które są bliskie każdemu prawnikowi: wierności Konstytucji i szacunkowi dla prawa. Pana działania w ostatnich latach były, niestety, zaprzeczeniem tych wartości".
:D
7
@Jakchcesz Kolejny zdrajca. Oj boli was PIS, boli was też to że w końcu mamy bardzo dobry rząd, na czele z prezydentem. Pan Matczak powinien utracić wszystkie uprawnienia.
1
@Bartolomeoxx mnie nic nie boli, ale szacun za odmówienie prezydentowi i danie mu pstryczka w nos, to trzeba mieć jaja xd
0
@Jakchcesz czy ja wiem. Prezydent nie jest niewiadono kim żeby odmawianie mu było jakimś wielkim wyczynem (choć rozumiem że jednak odebranie nominacji od głowy państwa może być kuszące)
6
@Jakchcesz A dla mnie jest to niepojęte. Pan Andrzej Duda został wybrany demokratycznie przez wyborców i należy mu się szacunek. Dzięki jego pracy, możemy być bezpieczni i pewni, że konstytucja nie jest oraz nie będzie łamana.
1
@Bartolomeoxx ty tak serio gadasz czy troll?
0
@piotrek1315 ten człowiek jeszcze słowa prawdy nie powiedział jak żyje. Nie wchodź w jego grę bo obudzisz się z bólem głowy w łóżku obok niego w hotelu.
2
@Bartolomeoxx Ja tam Prezydenta Dudy nie lubię, ale mam do niego szacunek który powinno się mieć do drugiego człowieka, oraz dlatego że jakby nie patrzeć jest prezydentem niezależnie czy się na niego głosowało czy nie.
2
@Bartolomeoxx wróciłeś kurła tylko PiS!! ❤