Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Faro Ogólnie takie co o innych. Nie lubię ale jak komuś się podobają to niech sobie robią.
8
- Steam nie robi absolutnie nic
- Wygrywa
2
Nam ten historyk z nieba spadł:
1
@BojanKriKicz No chudy ale nie wygląda aż tak źle chyba...
11
Andrzej wolny!
2
@MesQueUnClub_87 Akurat surówka z ogórkiem z Biedronki ale ogólnie się zgadza
1
@esem91 55% więc test by zaliczyły na studiach :D Na czymś trzeba było przetestować urządzenie a frytki i nuggetsy to taki klasyk chyba do tego :P
2
@DragonxNF No za bardzo nie miało co tu wyjść źle bo urządzenie tylko odgrzało frytki i nuggetsy xd Ale wyszło git. W tym tyg. będę na łososiu testował piec to będzie bardziej miarodajny test XD
10
Pierwsza uczta z air fryera :P
https://zapodaj.net/plik-vdUmfzHK6K
Z instrukcją jakoś udało się ustawić xD
@Safrani @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @Comentateiro @PatrychoO @macio_944 @michal26 @mrboom
1
@JimMorrisonFCB Kwestia miesięcy ale nawet testowo nie sprawdzi się procedur mobilizacyjnych. Nie no, ja ufam premierowi xD
0
@Almighty Przecież tak pobór wygląda tam od dawna xD To normalna rzecz
0
@urbipl Pani Mamo, proszę przekonać syna! A Pan Jan niech go szybko zaklepie
1
@Catalonya1992 Mało
11
Wstyd @Comentateiro ...
0
@draxidox Pratycznie do zero hah
7
Monke w Łodzi:
3
@Starrk Chamem się urodzisz, chamem pozostaniesz, chamem umrzesz
0
@Ilka No to bez plaskacza jak tak mało wyrozumiali są
3
@Aragorn33 Nie mógł ktoś go tam upomnieć (ewentualnie z plaskacza dać)?
3
A fine addition to your collection xD
0
@MeAndSwan Już kupiona się pobiera. Poza tym ten łosoś w Lidlu jest jakiś podejrzanie tani a 0,5 kg batatów to 10 zł :D
A frajer to jakiś Hisens. Nie wiem, na urodziny dostałem teraz od rodziców :P
1
@NeroTFP1 Ktoś ma dobrego marketingowca po prostu
0
@Munio No dla mnie fajna
5
#MouseP.I.ForHire
.
Dwie nagie strzelby!
https://zapodaj.net/plik-ndem3JbY6J
@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @norbi77 @DragonxNF
1
@Karol145 Tak ale to głównie były artykuły np. z BBC albo brytyjskie strony rządowe (gov.uk). Książkę to z jedną czy dwie wykorzystałem po angielsku. Ale mam też w bibliografii TVP Sport albo komputer świat xD
1
@Karol145 Samo "soft power" to w skrócie zdobywanie wpływów przez państwa nie przez użycie siły a atrakcyjność własnej kultury. Praca była mocno opisowa bo w 1 rozdziale był wstęp do pojęć, w 2 opisałem niektóre narzędzia jak BBC, Rodzinę Królewską, British Council itp. a w 3 trochę wizerunek UK w świecie :P
Ale jak na pierwszą pracę w życiu wyszło git moim zdaniem. Jedynie o wizerunku po Brexicie mógłbym napisać lepiej ale nie mogłem w internecie żadnych sondaży znaleźć jak się zmienił...
0
@Karol145 Mi się po prostu trudno pisze, długie teksty :P Ja swoją pisałem na temat "Soft Power Wielkiej Brytanii" i pod koniec już strasznie lałem wodę ale całościowo jestem dość zadowolony. Przypisy to robiłem co chwila co by mieć pewność, że mi plagiatu nie wywali xD
1
@MirusAmisz Jutro sobie jeszcze idę dokupić łososia i bataty do Lidla xD
0
@Karol145 Jaki temat pracy? Ja już się boję o magisterkę patrząc na to, że licencjat mi się trudno pisało xD
5
@macio_944 Zobaczyłem tylko górną linijkę i się miałem pytać co tym razem kazał zbombardować