1

@PatrychoO Nie no ale ten Tusk to...

3

@Chimera Nie no, Orlen jako firma państwowa to tak średnio ;P

11

Ale, że Biedronka z Lidlem nic nie wysłali to jestem zawiedziony... to też był fajny moment na marketing

0

@DragonxNF Przelew dostałem

2

@NeroTFP1 Niektórym może się spodobać, różne mają ludzie upodobania

0

@Katalończyk 99 Well gdyby nie było tych wszystkich gości to nie wiem czy aż tak by się to napędziło ale ja też tego w ogóle nie śledziłem (tyle co na twitterze) więc nie wiem co oni tam robili dokładnie

1

@VamoSBarca88 Odebranie przelewu ;)

3

O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś!

1

@Hosh Dziękujemy ŁatwyGangu za wsparcie transferu

0

@Piotrek1993 Pewnie dużo. To są spore firmy

5

Gang:


0

Ale ciekawe uczucie ten stream na La Rambli. Tak poczuć się boomerem :D

1

@matirix20 Dolarów

0

No i teraz zabraknie XTB na zapłacenie kary od UOKiKu...

0

Bezpałow i spółka:


0

Kuchnia włoska czy amerykańska?

0

@VamoSBarca88 No to nie 2 takie a jedną, co mylisz. No ale chyba 2x droższa. Giuseppe (za 1) ok. 10 zł a WK Pizza chyba ok. 20 zł

0

Komentarz usunięty

0

@VamoSBarca88 No czyli tak średnio bym powiedział bo tanie też nie są xD

0

@VamoSBarca88 Ale chyba mała coś, nie?

0

@LAMC_10 No normalnie Został mi tak kilogram czy tam 1,5 do celu a dzisiaj mało jadłem xD
@draxidox A to zła godzina?

1

Miała być pizza ale chyba wleci McDonald na kolację ;P

0

@michaleu Fajne to Ej Aj :D

0

@AlexDark00 Tak jest! Honor! Zaraz ją na ubitą ziemię wzywać do pojedynku!!! Jeśli by powiedziała, że z mostu skoczy to też byście teraz tego od niej wymagali? Puknij ty się w głowę

1

@LAMC_10 Mi pasuje bo ja potrafię akurat potrafię w kulturkę :)
@Kapitan hawk No a na gotowanie? Granie? Historię? Sztukę?

2

@Kapitan hawk No to skoro już ci wiadmo czym jest La Rambla to "Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej.". Albo byś musiał porobić zakładki na różne działy tematyczne albo w ogóle.

0

@AlexDark00 Doucz się czym jest komplement.

7

@Kapitan hawk No i? To nie piłka nożna. To może na gierki i kulinaria też? Ideą La Rambli jest dyskusja na każdy temat. Rozumiem o co chodzi no ale jest jak jest

25

@Kapitan hawk Ja bym zrobił oddzielną zakładkę dla formularzy i oddzielną dla paletkarzy

6

Pan Bestia:


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?