Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrychoO Nie no ale ten Tusk to...
3
@Chimera Nie no, Orlen jako firma państwowa to tak średnio ;P
11
Ale, że Biedronka z Lidlem nic nie wysłali to jestem zawiedziony... to też był fajny moment na marketing
0
@DragonxNF Przelew dostałem
2
@NeroTFP1 Niektórym może się spodobać, różne mają ludzie upodobania
0
@Katalończyk 99 Well gdyby nie było tych wszystkich gości to nie wiem czy aż tak by się to napędziło ale ja też tego w ogóle nie śledziłem (tyle co na twitterze) więc nie wiem co oni tam robili dokładnie
1
@VamoSBarca88 Odebranie przelewu ;)
3
O Panie, to Ty na mnie spojrzałeś!
1
@Hosh Dziękujemy ŁatwyGangu za wsparcie transferu
0
@Piotrek1993 Pewnie dużo. To są spore firmy
5
Gang:
0
Ale ciekawe uczucie ten stream na La Rambli. Tak poczuć się boomerem :D
1
@matirix20 Dolarów
0
No i teraz zabraknie XTB na zapłacenie kary od UOKiKu...
0
Bezpałow i spółka:
0
Kuchnia włoska czy amerykańska?
0
@VamoSBarca88 No to nie 2 takie a jedną, co mylisz. No ale chyba 2x droższa. Giuseppe (za 1) ok. 10 zł a WK Pizza chyba ok. 20 zł
0
Komentarz usunięty
0
@VamoSBarca88 No czyli tak średnio bym powiedział bo tanie też nie są xD
0
@VamoSBarca88 Ale chyba mała coś, nie?
0
@LAMC_10 No normalnie Został mi tak kilogram czy tam 1,5 do celu a dzisiaj mało jadłem xD
@draxidox A to zła godzina?
1
Miała być pizza ale chyba wleci McDonald na kolację ;P
0
@michaleu Fajne to Ej Aj :D
0
@AlexDark00 Tak jest! Honor! Zaraz ją na ubitą ziemię wzywać do pojedynku!!! Jeśli by powiedziała, że z mostu skoczy to też byście teraz tego od niej wymagali? Puknij ty się w głowę
1
@LAMC_10 Mi pasuje bo ja potrafię akurat potrafię w kulturkę :)
@Kapitan hawk No a na gotowanie? Granie? Historię? Sztukę?
2
@Kapitan hawk No to skoro już ci wiadmo czym jest La Rambla to "Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej.". Albo byś musiał porobić zakładki na różne działy tematyczne albo w ogóle.
0
@AlexDark00 Doucz się czym jest komplement.
7
@Kapitan hawk No i? To nie piłka nożna. To może na gierki i kulinaria też? Ideą La Rambli jest dyskusja na każdy temat. Rozumiem o co chodzi no ale jest jak jest
25
@Kapitan hawk Ja bym zrobił oddzielną zakładkę dla formularzy i oddzielną dla paletkarzy
6
Pan Bestia: