0

@Zieliniak Na steamie jest 4 września

3

@Cochise Hearts of Irons IV - 1948h

10

Polskie wampiry wyjdą 4 września! Cena 289,00 zł... no ale chyba nie wypada kupić polskiej gierki na IG ;P

Co ważne - gierka będzie mieć polski dubbing!!!
@Luciano99 @macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @clyde @4drian0 @norbi77 @DragonxNF @MesQueUnClub_87

0

@PawkoFCB A tam wtopa od razu :D

4

Lecimy z tematem!


2

@Borneo Wiadomo, że Kaczyński krypto czepia się od zawsze ale nie, musiało mu tak w badaniach wyjść xD

1

@Edoss Ja się staram jeśli pamiętam ale często mi z głowy wypada xD

0

@Borneo Durnoty znowu piszesz. Kaczyński to nie jest żadna partia badań a po prostu stary człowiek

0

@Borneo Ta, mają badania xD Kaczyński to od dawna jest cięty na krypto

0

@barteq To ja lubię tak. 30 od biedy. Wszystko co powyżej to przesada

3

W weekend 25-26 stopni ma być. Ładnie wywala temperaturę :P

0

@Hosh Well z tego co napisane jest w oświadczeniu to tak :P

0

@Szczygiel06 Nie poddam się! Cholernie się boję takiej operacji...

6

W piąteczek można mięsko:


0

@Szczygiel06 Ja to przekładam tak długo jak mogę xD

11

Tacy to hejterzy właśnie:


0

@4drian0 Kolejny pre-order się szykuje...

0

@Kazragore Gra ci się nie uruchomi póki ponownie nie połączysz się z usługą sieciową

5

Co prawda w Polsce nie ma prawa precedensu ale na razie robi się z tego taki trend, że chyba już łatwiej będzie to normalnie prawnie zalegalizować :P


@michal26 @Bykunn @Comentateiro @misterio @July_6_BcN @BillyButcher

1

@Faro Ogólnie takie co o innych. Nie lubię ale jak komuś się podobają to niech sobie robią.

8

- Steam nie robi absolutnie nic
- Wygrywa


2

Nam ten historyk z nieba spadł:


1

@BojanKriKicz No chudy ale nie wygląda aż tak źle chyba...


11

Andrzej wolny!


2

@MesQueUnClub_87 Akurat surówka z ogórkiem z Biedronki ale ogólnie się zgadza

1

@esem91 55% więc test by zaliczyły na studiach :D Na czymś trzeba było przetestować urządzenie a frytki i nuggetsy to taki klasyk chyba do tego :P

2

@DragonxNF No za bardzo nie miało co tu wyjść źle bo urządzenie tylko odgrzało frytki i nuggetsy xd Ale wyszło git. W tym tyg. będę na łososiu testował piec to będzie bardziej miarodajny test XD

10

Pierwsza uczta z air fryera :P
https://zapodaj.net/plik-vdUmfzHK6K
Z instrukcją jakoś udało się ustawić xD
@Safrani @MesQueUnClub_87 @AssisMoreira @Comentateiro @PatrychoO @macio_944 @michal26 @mrboom

1

@JimMorrisonFCB Kwestia miesięcy ale nawet testowo nie sprawdzi się procedur mobilizacyjnych. Nie no, ja ufam premierowi xD

0

@Almighty Przecież tak pobór wygląda tam od dawna xD To normalna rzecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?