Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PeRRy Ja tak mówię ciągle w strzelankach xD Otwarcie przyznaję, że jestem lamusem
1
Ksiądz, pastor, pop - co za różnica :D
0
@LeszekFCB Tak ale u miłej Pani Ukrainki. Pierogi na słodko, z wiśniami
1
@Jakchcesz Noszę w portfelu tylko gruby szmal. Drobnych nie mam
1
@Bolton Za późno. Zakupione zostały 2 Skyry i chleb tostowy. Teraz idę dokupić ser
1
Matko, przecież jutro sklepy zamknięte... to trzeba się wybrać dzisiaj na zakupy
1
Ubisoft jeszcze ma to coś:
1
@Roobo Janusz to jak już to do Bosaka pewnie będzie szedł xD
4
Jest jeszcze ratunek dla Mejzy xD
0
@BorzyKrzys Nie no, trochę więcej
5
Harkonen sobie dorabia :P
1
Nie no, ten McDonald to się nadaje do zaorania xD Jak nie potrafią zapakować napoju na dowóz to niech robią to co KFC/Burger King czyli dają w butelce. Zapakują byle jak i niech się kurier męczy jak mu torbę zaleje...
@alone49
0
Kiedy mniejszość grecka w Sejmie?
0
@Aequlibre Nie no, ja też rzadko daję (głównie Polakom) :) Ja mam zdrowe podejście tzn. jak ktoś da - super, jak nie - nic się nie dzieje. Też wiem, że te żarcie zamawiane jest drogie po prostu xD
2
@MirusAmisz Kolejne pieniądze do wydania...
0
@Faro Nie no, myślę, że przesadza. Nawet jakby ktoś by się znalazł to a) chłop przecież zarabia internetem, b) mało kto po takiej akcji by się chłopaka czepiał
0
@Aequlibre Żarcie wożę
0
Druga Pani minister też niestety zostaje na stanowisku...
0
@Deviler Zawsze możesz być jeszcze lepszym
4
@Encore Nie daję bo nie lubię Arsenalu
3
Wleciała dyszka napiwku - istnieją jednak dobrzy ludzie na tym świecie
1
@BorzyKrzys Takie akurat na 4,75% w wyborach
0
@Encore Czemu mieliby wylać niby?
2
@Zoker Prawie mu nogę złamał xD
7
Wszyscy jesteśmy za Widzewem:
3
A już było dobrze...
1
@mrboom Od ręki prostują i za darmo. Tylko uczciwie ostrzegła mnie Pani, że mogą nie przeżyć operacji więc na własne ryzyko
0
@Faro Akurat ta jest ładna, schludna, estetyczna
0
@FcPortoFan1999 USA też nie zawsze będzie grać na wielkich turniejach ;) A w Europie masz taki prestiżowy turniej jak Euro.
0
@FcPortoFan1999 Nie wiesz tego plus wywód zacząłeś, że to "amerykański piłkarz" jakby to miało jakieś znaczenie xD