0

@PeRRy Ja tak mówię ciągle w strzelankach xD Otwarcie przyznaję, że jestem lamusem

1

Ksiądz, pastor, pop - co za różnica :D


0

@LeszekFCB Tak ale u miłej Pani Ukrainki. Pierogi na słodko, z wiśniami

1

@Jakchcesz Noszę w portfelu tylko gruby szmal. Drobnych nie mam

1

@Bolton Za późno. Zakupione zostały 2 Skyry i chleb tostowy. Teraz idę dokupić ser

1

Matko, przecież jutro sklepy zamknięte... to trzeba się wybrać dzisiaj na zakupy

1

Ubisoft jeszcze ma to coś:


1

@Roobo Janusz to jak już to do Bosaka pewnie będzie szedł xD

4

Jest jeszcze ratunek dla Mejzy xD


0

@BorzyKrzys Nie no, trochę więcej

5

Harkonen sobie dorabia :P


1

Nie no, ten McDonald to się nadaje do zaorania xD Jak nie potrafią zapakować napoju na dowóz to niech robią to co KFC/Burger King czyli dają w butelce. Zapakują byle jak i niech się kurier męczy jak mu torbę zaleje...
@alone49

0

Kiedy mniejszość grecka w Sejmie?


0

@Aequlibre Nie no, ja też rzadko daję (głównie Polakom) :) Ja mam zdrowe podejście tzn. jak ktoś da - super, jak nie - nic się nie dzieje. Też wiem, że te żarcie zamawiane jest drogie po prostu xD

2

@MirusAmisz Kolejne pieniądze do wydania...

0

@Faro Nie no, myślę, że przesadza. Nawet jakby ktoś by się znalazł to a) chłop przecież zarabia internetem, b) mało kto po takiej akcji by się chłopaka czepiał

0

@Aequlibre Żarcie wożę

0

Druga Pani minister też niestety zostaje na stanowisku...


0

@Deviler Zawsze możesz być jeszcze lepszym

4

@Encore Nie daję bo nie lubię Arsenalu

3

Wleciała dyszka napiwku - istnieją jednak dobrzy ludzie na tym świecie

1

@BorzyKrzys Takie akurat na 4,75% w wyborach

0

@Encore Czemu mieliby wylać niby?

2

@Zoker Prawie mu nogę złamał xD


7

Wszyscy jesteśmy za Widzewem:


3

A już było dobrze...


1

@mrboom Od ręki prostują i za darmo. Tylko uczciwie ostrzegła mnie Pani, że mogą nie przeżyć operacji więc na własne ryzyko

0

@Faro Akurat ta jest ładna, schludna, estetyczna

0

@FcPortoFan1999 USA też nie zawsze będzie grać na wielkich turniejach ;) A w Europie masz taki prestiżowy turniej jak Euro.

0

@FcPortoFan1999 Nie wiesz tego plus wywód zacząłeś, że to "amerykański piłkarz" jakby to miało jakieś znaczenie xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?