0

Uwielbiam ludzi nadużywających świateł awaryjnych xD Stanie taki na środku drogi i sobie na kolegę czeka ;P

1

Taka temperatura jak dzisiaj jest idealna. 23/25 stopni i słoneczko a nie ten żar piekielny jak w lato

0

@Azazel_Pazuzu No i? Komunizm to nie tylko PRL i ZSRR. Byli w wielu krajach i taki podtekst to święto ma dla mnie ;P "Robotnicy, proletariusze wszystkich krajów łączcie się" itp.

2

@FcPortoFan1999 Bo dotyczy naszej pięknej flagi. Z kolei święto pracy ma dla mnie jakieś komunistyczne podteksty :P

3

Święto flagi > święto pracy

7

#Pragmata

No wciągnąłem się w te kosmosy xD Gierka nie jest jakaś mega łatwa, na razie ma całkiem ciekawą fabułę no i ta Diana :D Chociaż do stylu graficznego nadal nie jestem przekonany. Ale androidzia córka przygotowała taki obrazek:
https://zapodaj.net/plik-YzkkqTy5bv
PS. @Sulimo chyba w tym roku ma wyjść nowa część Control :)

@macio_944 @marcin62 @Jakchcesz @PatrychoO @Luciano99 @clyde @MeAndSwan @DragonxNF @norbi77

5

@LAMC_10 Gdyż Legia to Real Madryt polskiej piłki a Augustyniak mecz powinien oglądać w telewizji pauzując za czerwoną kartkę którą mu anulowali

8

Jednak świat nie jest sprawiedliwy... gorzej byłoby tylko gdyby Augustyniak strzelił

0

Artykuł jest płatny więc nie wiem jaki jest sens tej wypowiedzi ale to tak absurdalnie brzmi xD


0

@FcPortoFan1999 Nie, ty twierdziłeś, że do kadry go nie bo to Amerykaniec a nie bo wybrał Amerykę

0

@FcPortoFan1999 Nie do kosza bo twoja teza była bzdurna po prostu związana z narodowością :P

1

Pani Mama zawiodła...


2

Wierny kibic:


1

@PatrychoO Ja nie chcę zabrzmieć niemiło ale naprawdę mnie interesuje czy mu w braillu będą dokumenty drukować :P

1

Rząd Piotra Węgra. Wśród ministrów jego szwagier, osoba niewidomo i Orban po zmianie płci:


1

Śląsk co gra. To chyba trzeba się wybrać 11 maja na mecz z ŁKSem. Pewnie będzie wtedy 0:0 ale co tam xD
@FcPortoFan1999

1

@Giwera No i pod jego wodzą też długo okupowali dół tabeli :D

0

@Giwera Noo... nie wiem czy to dobre odniesienie xd Chyba, że Magiera z sezonu wicemistrzowskiego :P

1

Śląsk pewnie zmierza do ekstraklasy!
@FcPortoFan1999

3

@gumaz 7.99 zł za 100g to nie majątek :P
@July_6_BcN @VamoSBarca88 No się taki kształt wylosował XD

8

A na kolację rybka :)
https://zapodaj.net/plik-x5gz8P9ni7
Coś czuję, że zostaniemy z er frajerem dobrymi znajomymi tylko muszę jeszcze go wyczuć. Może kwestią marynaty (z sosu teriyaki) ale trochę się z góry zaczął łosoś przypalać a w środku mógłby jeszcze trochę dojść ale ujdzie.
@July_6_BcN @Comentateiro @macio_944 @Jakchcesz @AssisMoreira @Arkon @mrboom @michal26 @PatrychoO @MesQueUnClub_87

1

@Kozinho. Dlaczego niemiecka? :D

0

@Nazio_87 Ja robię akurat z batatów do łososia :P

1

Frytki z batatów czy normalnych kartofli?

0

@marcin62 Nam ktoś raz rybę na napojach zostawił jak jeszcze w Selgrosie pracowałem xD

0

@VamoSBarca88 Nie, ja kajzerki wolę

11

Ważne decyzje życiowe xD
https://zapodaj.net/plik-tTCklutRF4

2

@Arden Wytargować do 55m i brać

2

Adamczyk > Dorociński xD


1

@fart A na koniec Widzew wygrał i okej

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?