0

@draxidox Jak niezbyt? XD Niezbyt szybko to jest 30km/h. Nie miałem okazji ja autostradę nigdy wyjechać co by szybciej jeździć ;P

1

@draxidox 90/91 km/h

0

@marcin62 Jaka amatorszczyzna xD

0

@RoberDzik A uj w to, odrobię sobie na kurierce ten obiad a i kcale spalę ;P

0

@VamoSBarca88 Smaczne mają mięso

5

Burger King > McDonalds
https://zapodaj.net/plik-UzZVMypJU4
*cena z kubeczkiem to 61 zł...
@BillyButcher @MirusAmisz

8

@draxidox Tak, ten typ to zwykły atencjusz. Niech zrobi zdjęcie, wyślę na policję i tyle. Od biedy niech się rzuci komuś pod koła jak lubi

1

@DragonxNF My kolegowie

4

@Aragorn33 Czarnek postanowił zostać flipperem

5

Młodzież życzy młodzieży powodzenia na maturkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)


3

@July_6_BcN Tak o w koszuleczce z Porto na maturkę

0

@michaleu Matko, jak on się ubrał... koszuli żadnej nie miał w domu?

4

Niech 4 maja będzie z wami młodzi padawani
@BillyButcher @MirusAmisz

0

@Lanosss Styjesz od nadmiaru kalorii a nie białego chleba :D I nie, nie ma ;P Ciemne pieczywo jest po prostu niedobre

0

@Lanosss Wiem, wiem. Umrę śmiercią tragiczną ;P Niech ciemne będzie dobre to zacznę je jeść

0

@marcin62 Już po majówce, po święcie grilla...

1

@DragonxNF Dżem z Marakui ;P

5

0

@lithotripter No właśnie. Niech im się wiedzie. Symbioza.

1

@AssisMoreira Odłożyłem pajączka na parapet, niech sobie wraca do rodziny

2

*arachnofobia alert*

Witaj koleżko. A co ty tu wyczyniasz na tym urządzeniu?
https://zapodaj.net/plik-FqUzAj2cEL

4

@MagFCB To takich dwóch co ukradli księżyc

1

@Sulimo Ja np. oglądam to:


1

@Safrani No wrzucenie owoców do wody raczej nie jest zbyt skomplikowane :D

15

@LOPEZ16 Mistrz to mistrz

1

Eee, dobra. My mamy taką przewagę punktową, że i potencjalna porażka z Realem nie powinna mieć znaczenia ;P

1

@Czajka90 Ja nie kloszard

1

@Kitek1640 Żeby mu ciepło było

1

@July_6_BcN Ja to do karafki będę przelewać i nie chcę później z niej wygrzebywać ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?