Kgorecki2500
Dołączył/a: sierpień 2020
42 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@draxidox Jak niezbyt? XD Niezbyt szybko to jest 30km/h. Nie miałem okazji ja autostradę nigdy wyjechać co by szybciej jeździć ;P
1
@draxidox 90/91 km/h
0
@marcin62 Jaka amatorszczyzna xD
0
@RoberDzik A uj w to, odrobię sobie na kurierce ten obiad a i kcale spalę ;P
0
@VamoSBarca88 Smaczne mają mięso
5
Burger King > McDonalds
https://zapodaj.net/plik-UzZVMypJU4
*cena z kubeczkiem to 61 zł...
@BillyButcher @MirusAmisz
8
@draxidox Tak, ten typ to zwykły atencjusz. Niech zrobi zdjęcie, wyślę na policję i tyle. Od biedy niech się rzuci komuś pod koła jak lubi
1
@DragonxNF My kolegowie
4
@Aragorn33 Czarnek postanowił zostać flipperem
5
Młodzież życzy młodzieży powodzenia na maturkach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
@July_6_BcN Tak o w koszuleczce z Porto na maturkę
0
@michaleu Matko, jak on się ubrał... koszuli żadnej nie miał w domu?
4
Niech 4 maja będzie z wami młodzi padawani
@BillyButcher @MirusAmisz
0
@Lanosss Styjesz od nadmiaru kalorii a nie białego chleba :D I nie, nie ma ;P Ciemne pieczywo jest po prostu niedobre
0
@Lanosss Wiem, wiem. Umrę śmiercią tragiczną ;P Niech ciemne będzie dobre to zacznę je jeść
0
@marcin62 Już po majówce, po święcie grilla...
1
@DragonxNF Dżem z Marakui ;P
5
Smacznego:
https://zapodaj.net/plik-FId4U2cP6z
0
@lithotripter No właśnie. Niech im się wiedzie. Symbioza.
1
@AssisMoreira Odłożyłem pajączka na parapet, niech sobie wraca do rodziny
2
*arachnofobia alert*
Witaj koleżko. A co ty tu wyczyniasz na tym urządzeniu?
https://zapodaj.net/plik-FqUzAj2cEL
4
@MagFCB To takich dwóch co ukradli księżyc
1
@Sulimo Ja np. oglądam to:
1
@Safrani No wrzucenie owoców do wody raczej nie jest zbyt skomplikowane :D
15
@LOPEZ16 Mistrz to mistrz
1
Eee, dobra. My mamy taką przewagę punktową, że i potencjalna porażka z Realem nie powinna mieć znaczenia ;P
1
@Czajka90 Ja nie kloszard
1
@Kitek1640 Żeby mu ciepło było
1
@July_6_BcN Ja to do karafki będę przelewać i nie chcę później z niej wygrzebywać ;P
5
No i kompot ready:
https://zapodaj.net/plik-RnDknEzwly
https://zapodaj.net/plik-yO9wucxFct
I owocki do przegryzienia
@Safrani @July_6_BcN @mrboom @Comentateiro @Arkon