2

@Kessie Idź z tym fetyszystą w cholerę...

1

@DragonxNF Ić stond bo się staro czuję... grało się, grało.

8

A po pracy chodziliśmy na sorbety (w tym wypadku mango-limonka)
https://zapodaj.net/plik-ahHAQpRl8V

0

@Frimpong Ale w przyszłym sezonie maszyna na pewno odpali

1

Doświadczenie to podstawa!


2

@Kessie Mam wodę ;P Piwa nie pijam za bardzo bo mi niesmakuje (chyba, że smakowe). A tak to mam pod ręką jeszcze Tymbarka pomarańczowego

1

@Kessie No i co z tego? 3 dniowy maraton "grillowania" ;P

0

@Frimpong No a jak xD Dobra kiełbaska nie jest zła ;P

0

@Dieselzor Widzisz? Doceń to co masz

0

@gumaz Mam ale kto jest bułkę z masłem do kiełbasy? XD Za mało to kalorii ma?

2

No i kończymy majóweczkę Panowie i Panie:
https://zapodaj.net/plik-G9rDmleQ0H

0

@Sulimo Po prostu Dolny Śląsk > Małopolskie

0

Myślę, że gdyby Nawrocki chciał to by i znalazł "konserwatywnych" ekspertów co nie mają 102 lat xd Ale tu bardziej chodziło żeby dać zajęcie kolegom i koleżankom ;P


0

@kulek22 Ja nie złodziej. A już robi się pyszna kiełbaska w air frajerze

0

@FcPortoFan1999 A mi kupisz? Nie po to słabo zarabiam żebym jeszcze jadł na mieście jak w domu mam

0

@FcPortoFan1999 A nawet nie. Pogoda do pracy jest fajna tylko a) głodny jestem, b) wody nie zabrałem ze sobą

1

@FcPortoFan1999 Ale nie do pracy na głodnego :P
@draxidox No tak

4

Nie no, na dzisiaj już koniec pracy ;P Nie da się jeździć w tą pogodę a na pewno nie na głodnego... ale i tak lepiej poszło niż sobie założyłem. 72,29 zł w 4h (Całościowo w tydzień 251,55 na rękę w 17h 23 min). Teraz do domku na kiełbę a później na lody i pączka ;P

1

@Jakchcesz A nie wiem, nie byłem nigdy :P

7

Pięknie przystrojony wrocławski urząd miejski :D
https://zapodaj.net/plik-1AauxFj0yD

2

@FcPortoFan1999 Pracuję jak mam czas i ochotę ale tak to wtorek i środę mam "wolne" bo uczelnia

0

@KamQiX Ich należy nawracać a nie szanować ich życie w judaizmie. A sama krytyka zła nie jest niczym karygodnym z punktu widzenia teologii

Poza tym kiedyś mieli inne zdanie na ten temat :P

7

A później kardynał Ryś będzie coś gadał o prowadzeniu dialogu z judaizmem...


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@lithotripter @Rifek Ja nawet nie wiem czym są ETFy ;P Student uczelni ekonomicznej btw :P

0

@maroon Inwestowanie, granie - ten sam syf i sposób na stracenie pieniędzy :P Nie wrzucę pieniędzy w akcje np. InPostu żeby potencjalnie zarobić zawrotne 50 zł

2

@Krystiansigma2734 Niech wygra

4

Andrzej z orderem:


0

@gumaz Dlatego nie gram na giełdzie

1

@fart I tak dzisiaj będzie średnio raczej więc pewnie tylko do 13/14 pojeżdzę ;v Byle zarobić te 39 zł i fajrant

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?